Lifestyle.Lelum.pl > Programy > TzG: Partnerka Szczepaniaka to kopia jego ukochanej. "Taniec z bliźniaczkami"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 22.04.2024 07:56

TzG: Partnerka Szczepaniaka to kopia jego ukochanej. "Taniec z bliźniaczkami"

Krzysztof Szczepaniak, Taniec z Gwiazdami
Fot. KAPiF

W ćwierćfinale “Tańca z Gwiazdami” uczestnicy mieli okazję zatańczyć nie tylko u boku profesjonalnych tancerzy, ale również wybranych przez siebie osób. Krzysztof Szczepanik, który w ostatniej chwili dowiedział się, że wystąpi w show zamiast Dagmary Kaźmierskiej, zaskoczył publiczność tańcem ze swoją ukochaną. Kobiety nie sposób było odróżnić od Sary Janickiej!

Krzysztof Szczepanik w ostatniej chwili wystąpił w "Tańcu z Gwiazdami"

Gdy Dagmara Kaźmierska poinformowała, że z powodów zdrowotnych jest zmuszona zrezygnować z “Tańca z Gwiazdami”, na jej miejsce do dalszej rywalizacji o Kryształową Kulę został ponownie dopuszczony Krzysztof Szczepanik. Aktor odpadł tuż przed ćwierćfinałem, jednak otrzymał od losu jeszcze jedną szansę. Postanowił ją wykorzystać, choć na przygotowania do programu pozostały mu przed niedzielną emisją zaledwie 3 dni!

Krzysztof Szczepanik i Sara Janicka nie spodziewali się, że będą mogli ponownie zatańczyć na parkiecie tanecznego show. Przygotowania do odcinka były dla nich ogromnym wyzwaniem. Jak wypadli?

Tyle Kaźmierska dostała za odcinek TzG? Ta kwota zwala z nóg Kaźmierska odeszła kilka dni temu. Produkcja TzG tak się zachowała

Krzysztof Szczepanik o przygotowaniach do odcinka

Szczepanik i jego partnerka, Sara Janicka, przeżyli nie lada przygodę, przygotowując się do 8. odcinka “Tańca z Gwiazdami”. Zaledwie 15 minut po tym, jak dostali informację o powrocie do programu, tancerka wskoczyła w samochód i pognała z Poznania do Łodzi, gdzie aktor miał próby w teatrze. Na salę treningową trafili dopiero ok. 19 i rozpoczęli wymagające treningi. W 3 dni mieli bowiem przygotować nie jedną, a aż dwie choreografie!

W ćwierćfinale tanecznego show Krzysztof Szczepanik zatańczył z Janicką gorącą rumbę. Ich występ był zachwycający, jednak zapewne przez pośpiech, nie obyło się bez drobnych potknięć. Jury nie było pobłażliwe i oceniło ich taniec na 35 punktów. Czy w kolejnym występie sięgnęli po wymarzoną 40?

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kotońska w ”Tańcu z Gwiazdami” czy w ”Ameryka Express”?

Ukochana Krzysztofa Szczepanika i jego partnerka mogłyby uchodzić za siostry

W specjalnym odcinku “Tańca z Gwiazdami” uczestnicy tańczyli nie tylko ze swoimi tanecznymi partnerami, ale również bliskimi osobami. Roksana Węgiel, która wystąpiła na początku 2 rundy, wysoko zawiesiła poprzeczkę, podbijając serca publiczności namiętnym tangiem ze swoim narzeczonym i Michałem Kassinem. Trio otrzymało 40 punktów. Jak z kolei poszło Krzysztofowi Szczepanikowi i jego ukochanej, którzy mieli tylko 3 dni, by się przygotować?

Aktor wraz ze swoją partnerką oraz tancerką Sarą Janicką zatańczyli poruszającego walca wiedeńskiego. Gdy weszli na parkiet, publiczność przeżyła szok, ponieważ okazało się, że kobiety są do siebie bardzo podobne! Odróżniały je jedynie kolory sukien. Gdy jury zwróciło uwagę na ten fakt, sam Szczepanik dobitnie skomentował tę sytuację:

Taniec z Bliźniaczkami – śmiał się.

Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda i Rafał Maserak ocenili ich taniec na 40 punktów!

Projekt bez nazwy (5).png
Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (4).png
Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (6).png
Fot. KAPiF