Lifestyle.Lelum.pl > Nowotwór

Nowotwór

polityk
06.04.2021 15:32 Tadeusz Cymański dziś miał być operowany. Z powodu pandemii operację odwołano

Tadeusz Cymański na dziś miał zaplanowaną operację. Niestety, z powodu pandemii poseł Solidarnej Polski czeka na wyznaczenie nowego terminu. Jakiś czas temu zdiagnozowano u niego nowotwór. Tadeusz Cymański o swojej chorobie dowiedział się przez przypadek, podczas badań profilaktycznych. Kiedy może spodziewać się operacji?

artysta
26.03.2021 18:01 Legendarny artysta opublikował nagły komunikat. Zdiagnozowano u niego nowotwór IV stopnia „Módlcie się za mnie”

B.J. Thomas, amerykański piosenkarz, opublikował oświadczenie, w którym poinformował, że zdiagnozowano u niego nowotwór. Artysta zwrócił się do swoich fanów z gorącą prośbą. B.J. Thomas (78 l.) jest amerykańskim piosenkarzem muzyki country oraz pop. Jego wielką karierę zapoczątkował m.in. singiel Hooked on a Feeling. Jednak to piosenka Raindrops Keep Fallin’ on My Head dała mu największą rozpoznawalność.

Rak mózgu
25.03.2021 08:07 Nietypowy objaw raka mózgu. Występuje u kobiet i mężczyzn

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że rak mózgu zalicza się do grona najgroźniejszych nowotworów, jakie mogą dotknąć człowieka. Jego symptomy często mogą być nietypowe, jednak często bywają lekceważone. Warto się z nimi zapoznać, by być przygotowanym na ewentualne niebezpieczeństwo. Rak mózgu występuje, lub inaczej pierwotny złośliwy nowotwór wewnątrz czaszkowy występuje u około 6 na 100 tys. osób rocznie. Niestety często zdarza się, że wykryty zostaje za późno, chociaż przejawiały się nietypowe objawy.

disco-polo
16.03.2021 20:47 Sarah Harding ma raka piersi. ,,Lekarz mówi, że nie dożyję kolejnych świąt”

Sarah Harding, artystka znana z brytyjskiego girlsbandu Girls Aloud, choruje na raka piersi. We fragmencie opublikowanym w The Times przyznała, że zostało jej kilka miesięcy życia. Sarah Harding to piosenkarka z Wielkiej Brytanii. Jest członkinią zespołu Girls Aloud. Zespół swoje najlepsze lata miał w pierwszej dekadzie XXI wieku. W tamtych czasach Girls Aloud było jednym z najważniejszych popowych zespołów w Wielkiej Brytanii.

Marian Glinka
15.03.2021 21:41 Marian Glinka zmarł dwa miesiące po zdiagnozowaniu raka. ,,Polski Schwarzenegger” osiągał sukcesy nie tylko w aktorstwie

Marian Glinka zmarł w 2008 roku, zaledwie dwa miesiące po tym, jak lekarze zdiagnozowali u niego straszną chorobę. Uwielbiany aktor miał dopiero 65 lat. Nazywany polskim Schwarzeneggerem gwiazdor sukcesy odnosił także na arenie międzynarodowej. Marian Glinka był nie tylko aktorem, ale też kulturystą. Dziś mało kto pamięta o jego wielkich sukcesach sportowych. Przypominamy sylwetkę słynnego Polaka.

wokalistka
14.03.2021 19:36 Sarah Harding wyznała, że ma raka. „Lekarz powiedział mi, że to prawdopodobnie moje ostatnie święta”

Znana wokalistka, Sarah Harding, ujawniła, że choruje na raka. Przyznała, że minione święta Bożego Narodzenia mogły być jej ostatnimi. O diagnozie dowiedziała się latem 2020 roku. Teraz kobieta stara się żyć pełnią życia. O swojej chorobie poinformowała fanów na przełomie sierpnia i września 2020 roku. Wtedy sytuacja wyglądała tragicznie.

rak
07.03.2021 15:15 Pani Renata potrzebuje pomocy. Gdy zachorowała na raka, mąż zostawił ją samą z trójką dzieci

Pani Renata Cichy potrzebuje pilnej pomocy. Gdy zachorowała na raka, mąż zostawił ją samą z trójką dzieci. Ile jeszcze razy życie udowodni mi, że nie ma na świecie żadnej sprawiedliwości, ile razy będę jeszcze modlić się o cud, a otrzymam kolejną tragedię? – pyta kobieta. Trwa zbiórka. Renata Cichy to mama trójki dzieci – dwóch dziewczynek i chłopca. Córka Julia i syn Sebastian cierpią na choroby serca oraz na astmę oskrzelową, ich ojciec odszedł, obecnie nie posiada praw rodzicielskich. Chora na raka kobieta dodatkowo opiekuje się mamą.

paulina młynarska
03.03.2021 21:05 Paulina Młynarska przeszła podwójną mastektomię. ,,Chcę Was o coś poprosić: umówcie się na swoje badania przesiewowe”

Paulina Młynarska właśnie poinformowała, że przeszła podwójną mastektomię. Do długiego wpisu zostało załączone zdjęcie. Chcę Was o coś poprosić: umówcie się na swoje badania przesiewowe – zaapelowała dziennikarka. Paulina Młynarska usunęła obie piersi profilaktycznie – wykryto u niej wysokie ryzyko zachorowania na złośliwego raka piersi w przyszłości. Poinformowała, że miała wybór, jednak odrzuciła ,,ścieżkę zachowawczą”.

rozwód
03.03.2021 11:45 Przeglądał rzeczy swojej zmarłej żony. Przypadkiem znalazł zdjęcie, które będzie miał przed oczami do końca życia

Historia, jaka spotkała mężczyznę o imieniu John może przydarzyć się każdemu człowiekowi, jednak nikomu nie wolno jej życzyć. Jego narzeczona Michelle zmarła na nowotwór niedługo przed planowanym ślubem. Kiedy zebrał się na odwagę, by przejrzeć jej rzeczy w telefonie zmarłej ukochanej, znalazł zdjęcie, którego nie zapomni do końca życia. Widniała na nim przyszła żona mężczyzny w białej sukni ślubnej, w której nigdy nie miał okazji jej ujrzeć. Początki ich miłości rozpoczęły się jeszcze w liceum. Los chciał, że musieli się rozstać, jednak po latach znów się spotkali i rozkochali od nowa. Kiedy zaplanowali ślub przyszła żona mężczyzny zachorowała, jednak zostawiła pamiątkę, którą będzie miał do końca życia.

lakerze
27.02.2021 18:00 40-latka wyglądała, jakby była w ciąży. Kobieta miała 30-kilogramowy guz jajnika

Dramat 40-letniej kobiety. Lekarze odkryli, że tak naprawdę nie była w ciąży. Na jaw wyszła przerażająca prawda. Okazało się, że kobieta miała w ciele ogromny guz. Nowotwór ważył aż 30 kg! Wiele pacjentek mogło doświadczyć czegoś podobnego. Medycy podkreślają, że warto się badać.

15.02.2021 09:35 Zygmunt Chajzer jeszcze niedawno walczył z rakiem. Jak czuje się teraz?

Pod koniec ubiegłego roku kraj obiegła bardzo smutna informacja, że Zygmunt Chajzer zmaga się z nowotworem. Na szczęście choroba została wykryta we wczesnym stadium, a prezenter bez problemów przeszedł operację, która pozwoliła mu wrócić do pełni zdrowia. Dzisiaj nie ma po niej śladu, a Chajzer energicznie i aktywnie spędza czas, biegając na nartach. Zdjęcie pokazał Super Express. Zygmunt Chajzer ma za sobą naprawdę ciężki czas. 67-letni dziennikarz jeszcze niedawno walczył o swoje zdrowie. Na szczęście to już jedynie melodia przeszłości, dziś z powrotem tętni życiem i cieszy się doskonałą formą.

nowotwór
05.02.2021 18:52 Nie żyje Trisha Noble. Gwiazda ,,Gwiezdnych wojen” chorowała na nowotwór

Niestety, sprawdził się najczarniejszy i najtragiczniejszy scenariusz. Do mediów trafiła wiadomość o śmierci Trishy Noble, aktorki znanej z popularniej serii filmów Gwiezdne wojny. Brytyjski dziennik Daily Mail podaje, że prawdopodobną przyczyną śmierci był nowotwór płuc, z którym zmagała się od dłuższego czasu. Artystka zmarła 23 stycznia w wieku 76 lat. Popularna Trisha Noble odeszła na kilka dni przed swoimi 77. urodzinami. Nowotwór, na który cierpiała, to międzybłoniak rozwijający się w płucach.

Bydgoszcz
19.01.2021 09:39 Nie żyje Jean-Pierre Bacri. Chorował na nowotwór

Nie żyje Jean-Pierre Bacri. Znakomity francuski aktor chorował na nowotwór i zmarł w wieku 69 lat. Był bardzo dobrze znany polskim kinomanom. Jego role mogliśmy podziwiać nie tylko na ekranie, lecz także na deskach teatralnych. Jean-Pierre Bacri, który chorował na nowotwór, zmarł 18 stycznia 2021 r. On i reżyserka Agnès Jaoui stanowili „wielką parę współczesnej kinematografii francuskiej” — powiedział jeden z krytyków filmowych na wiadomość o śmierci aktora.

Córka
18.01.2021 22:05 Przez nowotwór stracił dziecko. Zmarła zostawiła po sobie wzruszający list

Nowotwór odebrał mu jego ukochaną córkę. Kiedy po jej śmierci, mężczyzna postanowił sprzątnąć pokój dziecka i zdjął ze ściany lustro, odebrało mu mowę. Nie spodziewał się, że zobaczy coś takiego. Nowotwór to straszna choroba, która kiedy dotyka naszych bliskich, cierpi na tym cała rodzina. Choć nie dla wszystkich diagnoza jest wyrokiem śmierci, trudno nie mieć jej przed oczami. Historia pewnej dziewczyny udowadnia, że mimo wszystko zawsze warto walczyć i choć ostatecznie walkę z chorobą przegrała, jest inspiracją dla tych, którzy chcą się poddać. To, co przeżył jej ojciec podczas porządkowania pokoju, zmieniło wszystko. Kiedy mężczyzna odkrył, co znajduje się za lustrem, zaniemówił. Dziewczynka miała nowotwór Nowotwór odebrał mu jego ukochaną córkę. Kiedy po jej śmierci, mężczyzna postanowił sprzątnąć pokój dziecka i zdjął ze ściany lustro, odebrało mu mowę. Nie spodziewał się, że zobaczy coś takiego. Nowotwór to straszna choroba, która kiedy dotyka naszych bliskich, cierpi na tym cała rodzina. Choć nie dla wszystkich diagnoza jest wyrokiem śmierci, trudno nie mieć jej przed oczami. Historia pewnej dziewczyny udowadnia, że mimo wszystko zawsze warto walczyć i choć ostatecznie walkę z chorobą przegrała, jest inspiracją dla tych, którzy chcą się poddać. To, co przeżył jej ojciec podczas porządkowania pokoju, zmieniło wszystko. Kiedy mężczyzna odkrył, co znajduje się za lustrem, zaniemówił. Dziewczynka miała nowotwór Dziecko zmarło na nowotwór po wielu próbach pokonania choroby. Nikt nie spodziewał się, że życie nastoletniej dziewczynki może tak szybko dobiec końca. Athena była młoda, wysportowana, pełna optymizmu i niezwykle opiekuńcza. Wszystko uległo zmianie, kiedy kilka lat temu tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, wyczuła na swojej głowie niewielkie wybrzuszenie. Z początku dziewczynka postanowiła to zlekceważyć, aż do dnia, kiedy straciła przytomność w kuchni. Diagnoza lekarzy złamała rodzinie serce. Okazało się, że Athena cierpi na niezwykle agresywnego raka kości. Nastolatka przeszła ponad 7-godzinną operację, podczas której usunięto nowotwór z jej kręgosłupa, później czekała ją chemioterapia, którą bardzo źle znosiła. Niestety, 28 maja 2014 roku, tuż przed swoimi 13 urodzinami, dziewczynka przegrała ostateczne starcie z chorobą.

ginekolog
03.01.2021 23:38 Ciągle przesuwano jej wizytę. Gdy lekarz w końcu zobaczył jej policzek, usłyszała wyrok – 6 miesięcy życia

Zaledwie 23-letnia mieszkanka Wielkiej Brytanii choruje na bardzo rzadki nowotwór. Jest to rak tkanek, który został zdiagnozowany zbyt późno. Dlaczego? Lekarz odmówił kobiecie zaniepokojonej dziwnymi zmianami na policzku aż trzech wizyt. Pewnego popołudnia przez teleporadę otrzymała wiadomość, że zostało jej pół roku życia. 23-latka to Kimberley Eccles, mam 7-letniej Mii. Gdy była z dzieckiem w domu otrzymała najgorszy telefon w życiu. Na łamach portalu metro.co.uk kobieta opisała, że nie była w stanie wydusić z siebie słowa.

disco polo
13.12.2020 12:36 Uwielbiany muzyk disco polo zachorował na raka. Poruszający wpis ze szpitala nakłania do myślenia

Wokalista disco polo Adam Kalisz, znany szerzej fanom pod pseudonimem „Adaśko”, zachorował na nowotwór. Gwiazdor dodał poruszający wpis, który może dać niektórym dużo do myślenia. Jednocześnie muzyk apeluje o to, aby panowie regularnie się badali. Drogie panie, zróbcie świąteczny prezent dla waszych mężczyzn i zadbajcie o to, aby umówili się na profilaktyczne badania, zanim będzie już za późno. Z tego artykułu dowiesz się: Dlaczego muzyk disco polo zdecydował dodać się poruszający wpis Na co zachorował i jak się teraz czuje O co zaapelował do kobiet i mężczyzn we wpisie na Facebooku Świat disco polo zazwyczaj kręci się wokół tanecznej muzyki, dyskotek i młodych oraz pięknych dziewczyn, które występują w teledyskach. Jednak nawet gwiazdorzy tego popularnego gatunku muzycznego muszą czasami zejść na ziemię. Zobacz także: Jola i Wojtek nie wierzyli, że w swoim wieku odnajdą miłość. Dokument HBO GO przedstawił ich niesamowitą historię

Córka
17.11.2020 23:26 Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki

Nowotwór odebrał ojcu ukochaną córkę. Kiedy po śmierci dziecka, mężczyzna postanowił się przełamać i wejść do pełnego wspomnień pokoju dziewczynki, trafił na niezwykłe odkrycie. Gdy zdjął lustro, odebrało mu mowę. Ojciec nie mógł uwierzyć własnym oczom. To, co się za nim znajdywało, przeszło jego najśmielsze oczekiwania. Nowotwór to straszna choroba, która kiedy dotyka naszych bliskich, cierpi na tym cała rodzina. Choć nie dla wszystkich diagnoza jest wyrokiem śmierci, trudno nie mieć jej przed oczami. Historia pewnej dziewczyny udowadnia, że mimo wszystko zawsze warto walczyć i choć ostatecznie walkę z chorobą przegrała, jest inspiracją dla tych, którzy chcą się poddać. To, co przeżył jej ojciec podczas porządkowania pokoju, zmieniło wszystko. Kiedy mężczyzna odkrył, co znajduje się za lustrem, zaniemówił. Dziecko zmarło na nowotwór Nowotwór odebrał ojcu ukochaną córkę. Kiedy po śmierci dziecka, mężczyzna postanowił się przełamać i wejść do pełnego wspomnień pokoju dziewczynki, trafił na niezwykłe odkrycie. Gdy zdjął lustro, odebrało mu mowę. Ojciec nie mógł uwierzyć własnym oczom. To, co się za nim znajdywało, przeszło jego najśmielsze oczekiwania. Nowotwór to straszna choroba, która kiedy dotyka naszych bliskich, cierpi na tym cała rodzina. Choć nie dla wszystkich diagnoza jest wyrokiem śmierci, trudno nie mieć jej przed oczami. Historia pewnej dziewczyny udowadnia, że mimo wszystko zawsze warto walczyć i choć ostatecznie walkę z chorobą przegrała, jest inspiracją dla tych, którzy chcą się poddać. To, co przeżył jej ojciec podczas porządkowania pokoju, zmieniło wszystko. Kiedy mężczyzna odkrył, co znajduje się za lustrem, zaniemówił. Dziecko zmarło na nowotwór Dziecko zmarło na nowotwór po wielu próbach pokonania choroby. Nikt nie spodziewał się, że życie nastoletniej dziewczynki może tak szybko dobiec końca. Athena była młoda, wysportowana, pełna optymizmu i niezwykle opiekuńcza. Wszystko uległo zmianie, kiedy kilka lat temu tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, wyczuła na swojej głowie niewielkie wybrzuszenie. Z początku dziewczynka postanowiła to zlekceważyć, aż do dnia, kiedy straciła przytomność w kuchni. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo: Diagnoza lekarzy złamała rodzinie serce. Okazało się, że Athena cierpi na niezwykle agresywnego raka kości. Nastolatka przeszła ponad 7-godzinną operację, podczas której usunięto nowotwór z jej kręgosłupa, później czekała ją chemioterapia, którą bardzo źle znosiła. Niestety, 28 maja 2014 roku, tuż przed swoimi 13 urodzinami, dziewczynka przegrała ostateczne starcie z chorobą.

magdalena biejat
17.11.2020 09:52 Zobaczyła swojego tatę siedzącego przed sypialnią. Powód wzrusza do łez

Tata pewnej nastolatka siedział przed drzwiami sypialni. Zdezorientowana córka nie miała pojęcia, co się dzieje. Okazało się, że to była dla niej najważniejsza lekcja miłości i oddania. Ojciec w ten sposób wspierał jej chorą na raka mamę. Nastolatka nie mogła wymarzyć sobie lepszej lekcji miłości, niż ta, którą przekazał jej, jej własny tata. Mężczyzna był nie tylko oddany swojej córce, ale również poważnie chorej żonie, której nie chciał odstąpić na krok nawet w bardzo złym stanie.

lekarze
03.10.2020 17:36 Myślała, że jest w ciąży. Kiedy trafiła na salę chirurgiczną, lekarze zamarli. Nie wierzyli własnym oczom

Lekarze tego szpitala z pewnością nie zapomną takiego wydarzenia do końca życia. Strach pomyśleć jak to się mogło skończyć. O wszystkim informuje polsatnews.pl, kobieta zgłosiła się do medyków tylko dlatego, ponieważ myślała, że jest w ciąży. Prawda okazała się zupełnie inna.Lekarze z jednego ze szpitali w Polsce nie mogli uwierzyć własnym oczom. Portal polsatnews.pl podał porażające informacje z Małopolski. Tamtejsza mieszkanka myślała, że jest w ciąży, jednak to, co tak naprawdę miała w brzuchu, nie było wcale rozwijającym się dzieckiem. Aż ciężko w to uwierzyć, nikt nie spodziewał się takiego finału. Diagnoza okazała się szokująca.

karmienie piersią
30.09.2020 23:52 Wszyscy myślą, że plamka na oczku Zosi to odbicie flesza. Dopiero po kilku sekundach dokonują potwornego odkrycia

Zosia — biała plamka na jej małym oczku z pozoru może wydawać się odbiciem lampy aparatu fotograficznego. Wystarczy się jednak nieco lepiej przyjrzeć, żeby zauważyć, że chodzi o coś zupełnie innego. Prawda okazuje się być porażająca, aż trudno jest w nią uwierzyć. Niektórzy z pewnością nie będą mogli powstrzymać swoich narastających emocji.Biała plamka na oku tej dziewczynki to nie jest wynik nieudanego ujęcia fotograficznego. Mało kto by przypuszczał, że niespełna roczna Zosia ze zdjęcia zmaga się z tak dramatyczną sytuacją, która zdążyła się już wydarzyć w jej krótkim życiu.

BENEDYKT XVI
30.09.2020 22:45 Uwielbiali ją widzowie TVP, TVN i Polsat. Aktorka ma 4. stadium raka, chce żegnać się z bliskimi

TVP, TVN i Polsat puszczały hity z jej udziałem, wszyscy uwielbiali te produkcje. Okazało się, że aktorka ma czwarte, najpoważniejsze stadium raka. W bardzo szczerym wywiadzie dla Elle wyznała, że już chce żegnać się z bliskimi. Mało kto się spodziewał, że z jej ust padną tak szokujące słowa. Fani aktorki są wprost zdruzgotani, nie kryją swojego smutku.Aktorka znana z TVP, TVN i Polsatu jest poważnie chora Ludzie wybiegli na ulice. Kłęby dymu, krzyki, zewsząd słychać syreny. Wszystko dzieje się właśnie teraz Ostatnie wydanie „Wiadomości” TVP nie zostanie zapomniane. Ofiary prześladowań potraktowane w okropny sposób Posiadasz mieszkanie własnościowe? Niedługo mogą zapukać do twoich drzwi, kary są ogromne Rak powrócił i w dodatku pojawiły się przerzuty na kręgosłup. Lekarze są zdania, że choroba nadal będzie postępować, już teraz nowotwór znajduje się w czwartym stadium. Dlatego aktorka podjęła dramatyczną decyzję, już postanowiła, w jaki sposób pożegna się z bliskimi. Swoje zamiary zdradziła w jednym z wywiadów dla Elle.Aktorka, którą Polacy znają z wielu produkcji czołowych stacji, takich jak TVP, TVN czy Polsat już jakiś czas temu poinformowała o swojej chorobie. Artysta ma czwarte stadium raka.Shannen Doherty polscy widzowie kojarzą głównie z takich produkcji jak: Beverly Hills, 90210 (1990), Czarodziejki (1998), Śmiertelne zauroczenie (1988), Szczury z supermarketu (1995) czy Dziewczyny chcą się bawić (1985). Jak donosi portal radiozet.pl pod koniec 2019 roku gwiazda ogłosiła, że ma raka piersi. Pierwszy raz taką diagnozę usłyszała w 2015 roku. Wtedy przeszła dwuletnią chemioterapię oraz poddała się mastektomii i wygrała z chorobą. Niestety nie na długo.

Anna
28.09.2020 21:51 Lekarz spojrzał na jej język i zamarł. Prawda okazała się dramatyczna, teraz Anna walczy o życie

Kiedy Anna usłyszała diagnozę, wiedziała, że jej życie ulegnie całkowitej zmianie. Od teraz musi o siebie szczególnie dbać i reagować na wszelkiego rodzaju zmiany samopoczucia. Teraz trwa walka o życie pani Anny, a w tym celu utworzono nawet specjalną zbiórkę.Anna wybrała się do lekarza specjalisty, by skontrolować swój stan zdrowia. Kiedy spojrzał na jej język, doznał prawdziwego szoku. Diagnoza lekarza bardzo ją zasmuciła. Teraz kobieta przeżywa prawdziwy dramat i walczy o życie. Ruszyła zbiórka mająca na celu ratowanie zdrowia i życia chorej Anny.

mama
12.08.2020 16:20 Mama przyjrzała się zdjęciu synka i osłupiała. Było o krok od tragedii

Mama zauważyła, że jej syn na zdjęciach zawsze wychodzi w ten sam, dziwny sposób. Za każdym razem światło lampy było odbijane przez lewe oczko chłopca, kiedy drugie dawało tzw. efekt czerwonych oczu. 22-letnia Lauren z Anglii zwróciła na to uwagę lekarzom. Po miesiącach badań okazało się, że chłopiec cierpi na ciężki do wykrycia nowotwór złośliwy. Mama tego chłopca przeżywa dramat. Jej malutkie dziecko ma złośliwy nowotwór – siatkówczaka, który na domiar złego zaatakował oba oka, o czym dowiedziała się dopiero po kilku miesiącach badań.

Szpital
23.07.2020 22:36 Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale wcale nie dziecko

19-latka od jakiegoś czasu uskarżała się na dotkliwe bóle brzucha, miała bardzo ciężkie i nieregularne miesiączki. Lekarze twierdzili, że to tylko hormony, jednak prawda okazała się dużo gorsza. W ostatniej chwili trafiła do szpitala!Nastolatka nagle trafiła do szpitala z powodu silnego bólu brzucha. Czuła, jakby miała zaraz urodzić – nie była jednak w ciąży. Przygotowywała się na najgorsze, a gdy poznała prawdę, była w prawdziwym szoku. Okazało się, że cudem uniknęła śmierci.

28.05.2020 12:10 Widzowie Polsatu go uwielbiali. Niestety, przez chorobę musiał zakończyć karierę

Bronisław Cieślak musiał pożegnać Telewizję Polsat przez nowotwór prostaty, który zdiagnozowano u niego w 2017 roku. Zaraz po tym, jak dowiedział się o chorobie, przeszedł operację i kilkukrotnie poddał się cyklom chemioterapii. Obecnie aktor czuje się dobrze, jednak nie zobaczymy go już na ekranie. Polsat jakiś czas temu musiał pożegnać się z jednym z najbardziej lubianych bohaterów swojej produkcji. Bronisław Cieślak ze względu na swoje problemy zdrowotne musiał zrezygnować z kariery aktorskiej. Cieślak najbardziej znany jest ze słynnego serialu 07 zgłoś się, oraz Malanowski i Partnerzy, gdzie grał tytułowego detektywa Malanowskiego.

magdalena ogórek
27.05.2020 16:31 Magdalena Ogórek pokazała wzruszające zdjęcie. Ma tylko jedną, poważną prośbę, w komentarzach hejt

Dzień Matki to wspaniałe święto, podczas którego możemy okazać wdzięczność swoim rodzicielkom. W końcu kto jak nie matka, będzie cię kochał i wspierał bez względu na wszystko? W związku z tym dniem Magdalena Ogórek podzieliła się bolesnym wyznaniem.Magdalena Ogórek opublikowała na Twitterze zdjęcie ze ślubu swoich rodziców. W Dniu Matki, brak mamy odczuwa się znacznie boleśniej. Dziennikarka wyznała, że jej ukochana rodzicielka nie żyje już prawie od 30 lat, a ona wciąż bardzo za nią tęskni. Poprosiła wszystkie kobiety, aby regularnie uczęszczały na USG piersi i cytologię.

ślub
16.05.2020 15:46 Musieli wziąć ślub w szpitalu. Po 18 godzinach od ceremonii nic już nie było takie samo

Ślub zazwyczaj jest początkiem nowego, szczęśliwego życia małżonków. Niestety, w ich przypadku tak nie było. Ze względu na ciężki stan zdrowia panny młodej, ślub musiał odbyć się w szpitalu. Jednak 18 godzin po ceremonii wszystko się zmieniło, a świeżo upieczony mąż pogrążył się w rozpaczy. David i Heather Mosher poznali się na zajęciach tanecznych. Para natychmiast przypadła sobie do gustu i zaczęła się spotykać. Układało im się wspaniale, to była prawdziwa miłość. Na pewno nikt nie pomyślałby, że spotka ich taka tragedia. Panna młoda zmarła jedynie 18 godzin po ślubie. Trudne zaręczyny Ten dzień był szczególny. Na wieczór David zaplanował kolejny krok w ich wspólną przyszłość: chciał oświadczyć się Heather. Niestety, tak się złożyło, że dokładnie tego dnia u kobiety zdiagnozowano raka piersi. Heather nic nie wiedziała o zamiarach ukochanego, który postanowił nie zmieniać planów, ze względu na tę szokującą, straszną nowinę. var block_td_uid_2_63c6863345816 = new tdBlock(); block_td_uid_2_63c6863345816.id = "td_uid_2_63c6863345816"; block_td_uid_2_63c6863345816.atts = '{"limit":"1","sort":"","post_ids":"201909","tag_slug":"","autors_id":"","installed_post_types":"","category_id":"","category_ids":"","custom_title":"","custom_url":"","show_child_cat":"","sub_cat_ajax":"","ajax_pagination":"","header_color":"","header_text_color":"","ajax_pagination_infinite_stop":"","td_column_number":1,"td_ajax_preloading":"","td_ajax_filter_type":"","td_ajax_filter_ids":"","td_filter_default_txt":"Wszystko","color_preset":"","border_top":"","class":"td_uid_2_63c6863345816_rand","el_class":"","offset":"","css":"","tdc_css":"","tdc_css_class":"td_uid_2_63c6863345816_rand","tdc_css_class_style":"td_uid_2_63c6863345816_rand_style","live_filter":"","live_filter_cur_post_id":"","live_filter_cur_post_author":"","block_template_id":""}'; block_td_uid_2_63c6863345816.td_column_number = "1"; block_td_uid_2_63c6863345816.block_type = "td_block_13"; block_td_uid_2_63c6863345816.post_count = "0"; block_td_uid_2_63c6863345816.found_posts = "0"; block_td_uid_2_63c6863345816.header_color = ""; block_td_uid_2_63c6863345816.ajax_pagination_infinite_stop = ""; block_td_uid_2_63c6863345816.max_num_pages = "0"; tdBlocksArray.push(block_td_uid_2_63c6863345816); Mężczyzna stwierdził, że tego dnia jedynie umocnił się w swojej decyzji. Chciał, aby kobieta, którą kochał czuła, że nie jest sama i nie będzie musiała w pojedynkę zmagać się z chorobą. Niestety, para nie miała zbyt wiele czasu, aby zacząć planować ślub. Anna Mucha nawet w czasie pandemii wychodzi codziennie z domu. Ma bardzo ważny powód Tragiczne informacje obiegły media. Nagła śmierć króla lat 70. i 80., aktora i muzyka Milionerzy: stracił pół miliona na pytaniu o kluski. Odpowiedź jest oczywista Ślub w szpitalu Stan kobiety był bardzo poważny. Rak Heather okazał się złośliwy, niebawem zaczął się rozprzestrzeniać. Było z nią bardzo źle. Para wzięła ślub dokładnie rok po zaręczynach. Początkowo mieli zaplanowaną inną datę, jednak lekarze poinformowali Davida, że jeżeli chce poślubić narzeczoną, nie ma czasu do stracenia. Para postanowiła przyspieszyć ceremonię. Ślub odbył się w szpitalu, w towarzystwie bliskich. Kobieta walczyła o życie z całych sił, jednak jedynie 18 godzin po ceremonii ostatecznie przegrała walkę z rakiem. Jej świeżo upieczony mąż stracił miłość swojego życia, jednak postanowił żyć dalej tak, jak chciałaby tego żona. Kobieta zawsze powtarzała, że chce walczyć, więc tak też postanowił radzić sobie z rzeczywistością David. Postanowił, że tak jak Heather, on również będzie walczył do samego końca. Ta historia pokazuje, jak niesamowicie silna może być miłość! Uświadamia także, że los może pokierować naszym życiem zupełnie inaczej, niż byśmy pragnęli. Nie wolno jednak się poddawać! Należy zawsze brać przykład z Heather Mosher i walczyć do końca. ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA: Panna młoda zmarła jedynie 18 godzin po ceremonii. Przyjaciółka kobiety wykonała zdjęcia, na których widać siłę i chęć do życia Heather! Zaledwie 18 godzin po ceremonii kobieta zmarła. Postawa tej silnej kobiety uczy, że zawsze należy walczyć do samego końca! ZOBACZ TEŻ: Zderzenie hulajnóg elektrycznych w Warszawie. Mężczyzna leżał na ziemi Szumowski zabrał głos. Powiedział o końcu epidemii w Polsce Biedronka znowu kusi spektakularną ofertą. Mnóstwo produktów 50% taniej, jest haczyk Pamiętacie, z której kultowej komedii z Michałem Milowiczem pochodzi pokazana scena? IMGW wydało ostrzeżenia pierwszego stopnia. W nocy i o poranku uważać muszą mieszkańcy kilku województw Pilna interwencja policji podczas strajku Strajku Przedsiębiorców. Co się wydarzyło?

małżeństwo
25.04.2020 17:16 Anna Przybylska miała wielkie marzenie. Niestety, aktorce nie udało się go spełnić

Anna Przybylska, piękna i utalentowana aktorka odeszła z tego świata w bardzo młodym wieku. Jeszcze mogła wiele osiągnąć i przeżyć, niestety choroba przedwcześnie zabrała ją z tego świata. Zanim odeszła miała wielkie marzenie. Niestety, nigdy nie udało jej się go spełnić. Do tej pory trudno uwierzyć, że Anny Przybylskiej nie ma już pośród nas. Piękna aktorka zawsze była pełna życia i zarażała wszystkich pozytywną energią. Nie sposób było jej nie zauważyć. Anna Przybylska przed swoim odejściem snuła wiele planów, które nigdy nie zostały zrealizowane.