Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Po chorobie nowotworowej Wojciechowska usłyszała przykrą diagnozę. Los nie oszczędzał podróżniczki
Karol Osiński
Karol Osiński 16.07.2021 17:23

Po chorobie nowotworowej Wojciechowska usłyszała przykrą diagnozę. Los nie oszczędzał podróżniczki

nowotwór
fot. Piotr Molecki/East News

W wieku nastoletnim Martyna Wojciechowska przeszła chorobę nowotworową, która zmieniła jej pogląd na świat. Niedługo po tym usłyszała od lekarzy, że nie może mieć dzieci. Wszystko zmieniło się z chwilą, w której poznała przyszłego ojca jej córki Marysi, Jerzego Błaszczyka.

Martyna Wojciechowska nie zawsze miała łatwe życie. Popularna gwiazda znajduje się teraz na ustach wszystkich jej fanów po tym, jak rozstała się z Przemkiem Kossakowskim, jednak mało kto wie, jak życie przykro doświadczało ją w przeszłości.

Martyna Wojciechowska przeszła nowotwór

Zarówno życie zawodowe, jak i prywatne Martyny Wojciechowskiej od początku jej popularności wzbudzały zainteresowanie mediów. Dziennikarka ma za sobą mnóstwo udanych wyjazdów dziennikarskich, które ukształtowały jej życie zawodowe. Niestety, w życiu prywatnym nie zawsze bywało u niej kolorowo.

Jeszcze jako młoda dziewczyna dowiedziała się, że cierpi na nowotwór. Niedługo po tym dowiedziała się, że prawdopodobnie nie będzie mogła mieć dzieci. Od tej chwili żyła z dnia na dzień i cieszyła się każdą chwilą. Wszystko zmieniło się, kiedy poznała ojca swojej pierwszej córeczki, Jerzego Błaszczyka.

Między nimi wybuchło prawdziwe uczucie, czego owocem jest 13-letnia dziś Marysia. Niestety ich związek nie przetrwał długo, ponieważ zaledwie kilka miesięcy po jej narodzinach postanowili się rozstać, jednak pozostali w dobrych kontaktach.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

27 lutego 2016 roku Jerzy Błaszczyk zmarł po długiej walce z chorobą. Co więcej, niedługo po tym przykrym zdarzeniu Wojciechowska uległa poważnemu wypadkowi motocyklowemu, w którego wyniku złamała obojczyk z przemieszczeniem. Zostały jej wszczepione tytanowe implanty.

Niestety gwiazda nie posłuchała się rad lekarzy, którzy zalecali jej nieobciążanie barku i tytanowe śruby nie wytrzymały, przez co musiała zaprzestać kręcenia kolejnych odcinków Kobiety na krańcu świata. Trzeba przyznać, że dziennikarka ma za sobą naprawdę ciężkie chwile.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Martyna Wojciechowska ma za sobą wiele ciężkich chwil.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Niedawno poinformowała, że jej związek z Przemkiem Kossakowskim dobiegł końca.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przykre, jak Przemysław Kossakowski potraktował Martynę Wojciechowską
  2. Wojciechowska była bita, szarpana i poniżana. Przykra prawda o przeszłości gwiazdy wyszła na jaw
  3. Wieści od jasnowidza Jackowskiego o Jacku Jaworku. Widział poszukiwanego sprawcę morderstwa w swojej wizji

Źródło: gwiazdy.wp.pl