Lifestyle.Lelum.pl > Nowotwór

Nowotwór

Monika Olejnik
13.05.2024 08:21 ”Nowotwór”. Monika Olejnik usłyszała diagnozę, jest zdjęcie ze szpitala

Monika Olejnik podzieliła się z fanami przygnębiającą informacją. Okazało się, że gospodyni formatu “Kropka nad i” zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W poruszającym wpisie oznajmiła, co powiedzieli jej lekarze.

księżna Kate, lekarz
28.03.2024 19:33 Lekarze popełnili błąd czy to pomysł Kate?

Księżna Kate otrzymała diagnozę nowotworu. Informacje na ten temat pojawiły się w mediach za sprawą nagrania, które wyemitowała stacja BBC. Żona księcia Williama użyła w nim określeń, które są komentowane przez niektórych medyków z dozą sceptycyzmu. Czy to możliwe, że ktoś popełnił błąd?

Influencer Ninja, szpital
28.03.2024 09:47 Śmiertelna diagnoza znanego influencera. Wystosował dramatyczny apel

Znany influencer podzielił się ze światem przerażającą nowiną. Mężczyzna dowiedział się niedawno o wstrząsającej diagnozie, która wywróciła jego życie do góry nogami. Lekarze wykryli u niego groźny nowotwór. Teraz czeka na kolejne wyniki badań.

księżna Kate, książę William
27.03.2024 15:23 Dlatego wystąpiła sama! Na emocjonalnym nagraniu Kate zabrakło Williama

Księżna Kate kilka dni temu poinformowała o diagnozie nowotworu. Zrobiła to za pośrednictwem krótkiego filmu, który został wyemitowany na antenie BBC i rozesłany po sieci. Każdy jego element został dokładnie przeanalizowany przez ekspertów i opinię publiczną. Wiele osób zastanawiało, dlaczego u boku księżnej Walii nie pojawił się jej mąż. Teraz już wiadomo.

Król Karol III
27.03.2024 11:09 Pałac Buckingham potwierdził ważną decyzję króla. Podjął ją w obliczu choroby

Na Wyspach Brytyjskich od pewnego czasu obserwuje się złą passę. Król Karol III na początku lutego usłyszał diagnozę nowotworu. To samo spotkało w ubiegłym roku księżną Yorku, a kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o raku Kate Middleton. Pomimo choroby brytyjski monarcha zapowiada zdecydowane kroki.

Księżna Kate
27.03.2024 09:03 To z tym dokładnie mierzy się księżna Kate?

Informacja o chorobie księżnej Kate wywołała wiele emocji i przemyśleń. Nad nagraniem wyemitowanym na antenie BBC zastanawiają się specjaliści od mowy ciała, public relations, a nawet medycy. Wciąż zagadką pozostaje to, na jaki nowotwór zachorowała żona księcia Williama. Istnieje kilka typów.

księżna Kate
26.03.2024 14:08 Ukryty przekaz w nagraniu księżnej Kate? "Prosiła nas"

Księżna Kate otrzymała niedawno diagnozę nowotworu. Informację na ten temat przekazała za pośrednictwem krótkiego nagrania wyemitowanego na antenie BBC. Eksperci oceniają jej mowę ciała i inne czynniki, które wpłynęły na odbiór filmu. Tym razem pod uwagę wzięto strój Kate Middleton.

księżna Kate, Sarah Ferguson
26.03.2024 08:38 Sarah Ferguson zabrała kłos ws. choroby księżnej Kate. Poruszające słowa

Kiedy w mediach pojawiła się informacja o chorobie nowotworowej Kate Middleton, cały świat wstrzymał oddech. Wtedy z każdej strony zaczęły napływać życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Do głosu dochodzą kolejne osoby związane z rodziną królewską. Tym razem sprawę skomentowała Sarah Ferguson, która również otrzymała diagnozę raka.

Księżna Kate, ksiądz
25.03.2024 21:36 Arcybiskup grzmi po ogłoszeniu choroby Kate. “To niewłaściwe”

Księżna Kate poinformowała kilka dni temu o tym, że wykryto u niej chorobę nowotworową. Jeszcze przed publikacją nagrania, na którym opowiada o okolicznościach diagnozy, wokół sprawy jej zniknięcia pojawiło się wiele plotek. Brytyjski arcybiskup zabrał głos w tej sprawie.

księżna Kate, fake news
25.03.2024 17:07 Brytyjski rząd wskazuje, kto rozpuszczał plotki o księżnej Kate

Od kilku tygodni w mediach całego świata pojawiają się informacje na temat stanu zdrowia Kate Middleton. Nie wszystkie z nich były prawdziwe. Księżna Walii zdecydowała się sama wyjaśnić, co było przyczyną jej zniknięcia. To nie zakończyło jednak szerzenia fałszywych informacji na jej temat. Brytyjski rząd ma podejrzenia dotyczące tego, kto stoi za rozpuszczaniem plotek.

Kate Middleton
24.03.2024 18:16 Kto napisał rozczulające przemówienie Kate?

U księżnej Kate wykryto nowotwór. Żona księcia Williama przekazała tę informację w przejmującym nagraniu wyemitowanym na antenie BBC. Krótko później Pałac Kensington stanowczo stwierdził, że będzie to ostatnie oświadczenie w tej sprawie i zaapelował o zapewnienie księżnej prywatności. Do mediów dotarły informacje o tym, kto napisał mowę Kate Middleton.

Księżna Kate, lekarz
24.03.2024 17:06 Zaskakujące wieści o terapii Kate. “Nie ma czegoś takiego”

Księżna Kate poinformowała niedawno, że zmaga się z nowotworem. Pałac Kensington wydał wyraźny komunikat, że więcej informacji na ten temat nie pojawi się w mediach. Medycy z całego świata zastanawiają się nad diagnozą żony księcia Williama. Wiemy, czym jest “chemioterapia prewencyjna”.

księżna Kate
23.03.2024 21:11 To ona zastąpi księżną Kate! Król Karol i William podjęli jednogłośną decyzję

Informacja o chorobie księżnej Kate pojawiła się w mediach wczorajszego wieczoru. Od tej pory nie pojawiło się wiele nowych informacji, bowiem Pałac Kensington zapowiedział dbałość o prawo do prywatności żony księcia Williama. Niemniej jednak wiemy już, kto najprawdopodobniej przejmie obowiązki księżnej Walii na czas leczenia.

Księżna Kate, Blake Lively
23.03.2024 18:23 Gwiazda Hollywood zakpiła z księżnej Kate. Teraz się tłumaczy

Minęły już trzy miesiące, odkąd widzieliśmy księżną Kate wykonującą służbowe obowiązki. Po przejściu operacji jamy brzusznej w styczniu wokół jej sytuacji pojawiło się wiele pytań. Celebryci zdecydowali się wykorzystać sprawę, którą żyje cały świat, do żartów i kpin. Gdy wyszło na jaw, że Kate Middleton ma nowotwór, pojawiły się wyrzuty sumienia.

Rodzina Horaków, Elżbieta Romanowska
20.03.2024 22:32 W "Nasz nowy dom" puścili już napisy i dopiero powiedzieli o najważniejszym

Rodzina Horaków wiele przeszła. Małgorzata cztery lata temu otrzymała diagnozę nowotworu, a dom nigdy nie doczekał się generalnego remontu. Dziurawe ściany i przeciekający sufit czekały na tego, kto uratuje sytuację budynku. Z pomocą przyszła ekipa programu “Nasz Nowy Dom”. Choć wybuch radości zobaczyliśmy na końcu odcinka, prawdziwe szczęście przyszło kilka dni później.

Zbigniew Ziobro
09.03.2024 10:25 Zbigniew Ziobro przerwał milczenie. Przekazał smutne wieści

Zbigniew Ziobro od pewnego czasu zmaga się z poważną chorobą. Choć w ostatnim czasie nowe informacje na temat stanu zdrowia polityka przekazywały inne osoby, tym razem były minister sprawiedliwości i prokurator generalny sam zabrał głos. Minister przeprosił, że nie mógł pojawić się na pewnej ważnej uroczystości. 

Zbigniew Ziobro
05.03.2024 13:17 Co dzieje się ze Zbigniewem Ziobro? Zaskakujące, co mówią ludzie

Ponad dwa miesiące temu na jaw wyszła informacja o tym, że Zbigniew Ziobro zmaga się z ciężką chorobą. Jak ujawniono, polityk usłyszał diagnozę nowotworu krtani. Co pewien czas do mediów docierają kolejne informacje o stanie zdrowia polityka. 

Jerzy Trela
15.05.2022 21:47 Na co chorował Jerzy Trela? Niewiele o tym rozmawiał

Mało kto wiedział, że 20 lat temu okazało się, że Jerzy Trela cierpi na nowotwór. Aktor nie lubił o tym mówić i tego komentować. Choroba powróciła kilka lat temu. Teraz smutna prawda wyszła na jaw. Śmierć wielkiego aktora jest ciosem dla całego polskiego środowiska artystycznego. Rok temu jego przyjaciółka, Anna Dymna, zdradziła jak rozwija się jego choroba.

Marcin Bosak
06.02.2022 17:02 Najpierw nowotwór, później aktor „M jak miłość” Marcin Bosak zauważył u siebie kolejne objawy. Smutne wieści

Marcin Bosak to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Jego kariera zawodowa rozwija się prężnie, niestety – w życiu prywatnym mężczyzna zmagał się z poważnymi troskami. Wygrał z nowotworem, ale w ostatnich latach zaczął cierpieć na depresję. Bosak stał się słynny w 2003 roku, kiedy wcielił się w rolę Kamila Gryca, współlokatora Kingi i Piotra Zduńskich w serialu TVP2 „M jak miłość”. Od tego czasu zagrał w niezliczonej ilości filmów i seriali. Niestety jego karierę na kilka lat przerwała poważna choroba.

rak pęcherza
08.11.2021 15:13 Specjaliści alarmują. Rak pęcherza u wielu Polaków wykrywany jest zbyt późno

Trwa kampania edukacyjna „Rak pęcherza – wykryj i lecz!”, której celem jest zachęcenie do profilaktycznych badań jak największej grupy osób. Eksperci alarmują bowiem, że aż 20% przypadków zachorowań na nowotwór pęcherza moczowego wykrywane jest w stadium zaawansowanym. Projekt jest częścią większej akcji, znanej jako Movember.

mama
14.10.2021 18:34 Tomasz Sapryk był hospitalizowany. Zawał serca, nowotwór, wycięta nerka, znamy jego stan

Tomasz Sapryk to wszechstronny aktor filmowy i teatralny, uwielbiany przez rzesze Polaków za rolę radnego Myćki w serialu „Ranczo”. Mało kto wie, że mężczyzna musiał w życiu zmagać się z poważnymi chorobami. Jak czuje się obecnie? Sapryk od zakończenia studiów aktorskich w 1990 roku był związany z wieloma warszawskimi teatrami, między innymi Narodowym, Powszechnym i Syreną. Nie ograniczał się do ról teatralnych – na swoim koncie ma dziesiątki kreacji zarówno filmowych, jak i serialowych. Wielokrotnie podkładał też głos w dubbingu, na przykład w całej serii „Toy Story”. Mało kto wie, że aktor znany z tak głośnych tytułów, jak „Ja wam pokażę”, „Blondynka”, „Sztuczki” czy „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, grający regularnie u Marka Koterskiego czy Wojciecha Smarzowskiego, przechodził prawdziwy dramat

Dorota Gardias
20.09.2021 16:01 Dorota Gardias o swoim zdrowiu. Gwiazda niedługo przejdzie operację

Dorota Gardias to znana modelka, dziennikarka i prezenterka pogody. Obecnie mierzy się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Rutynowe badania wykazały, że niezbędna będzie operacja. Gardias opowiedziała w ostatnim wywiadzie dla „Twojego imperium”, że po wykonaniu rutynowych badań wykryto u niej nowotwór. Wkrótce dziennikarka podda się operacji. Później, w zależności od tego, jak wypadną wyniki histopatologii, lekarze podejmą decyzję o dalszym leczeniu.

nowotwór
27.07.2021 22:27 Kobiecie na palcu wyrósł dziwny guz. Konieczna była operacja

Wstrząsająca historia z TikToka. Internautka podzieliła się nagraniem nietypowego guza na palcu. Lekarze przedstawili jej niepokojącą diagnozę. Hollie Rose Bakes na swoim palcu zaobserwowała dziwny guzek Nagraniem palca podzieliła się na swoim TikToku Okazało się, że to objaw groźnej choroby

Nowotwór
18.07.2021 11:20 Znany z „M jak miłość”, „Ranczo” i „Na Wspólnej” aktor ma nowotwór. Udało się zebrać pieniądze na leczenie artysty

Pięć lat temu Stanisław Pąk dowiedział się, że cierpi na nowotwór prostaty. Znany z takich seriali jak m.in.: M jak miłość, Ranczo, czy Na Wspólnej aktor zmuszony był przerwać wykonywanie swojego zawodu. Jego najbliżsi założyli zbiórkę pieniężną, która miała na celu opłacenie wartej 25 tys. złotych radioterapii. Niedawno poinformowano, że zakończyła się sukcesem. Sławomir Pąk rozegrał w swojej zawodowej karierze ponad 99 ról. Niezwykle doświadczony aktor ujrzał światło w tunelu po tym, jak przerastająca jego możliwości kwota pieniężna zapewniła mu możliwość leczenia swojej choroby.

nowotwór
16.07.2021 17:23 Po chorobie nowotworowej Wojciechowska usłyszała przykrą diagnozę. Los nie oszczędzał podróżniczki

W wieku nastoletnim Martyna Wojciechowska przeszła chorobę nowotworową, która zmieniła jej pogląd na świat. Niedługo po tym usłyszała od lekarzy, że nie może mieć dzieci. Wszystko zmieniło się z chwilą, w której poznała przyszłego ojca jej córki Marysi, Jerzego Błaszczyka. Martyna Wojciechowska nie zawsze miała łatwe życie. Popularna gwiazda znajduje się teraz na ustach wszystkich jej fanów po tym, jak rozstała się z Przemkiem Kossakowskim, jednak mało kto wie, jak życie przykro doświadczało ją w przeszłości.

Anna Korza
11.07.2021 16:21 Nie żyje Anna Korza. Miała potrójnie ujemny nowotwór piersi z przerzutami do płuc

Ania Korza z Leszna chorowała na nowotwór. Jej mąż właśnie poinformował, że zmarła. Miała tylko 38 lat. Osierociła trójkę dzieci. Do końca wierzyła, że uda jej się pokonać chorobę. Miała potrójnie ujemny nowotwór piersi z przerzutami na płuca. Czekała na terapię w USA. Niestety jej mąż poinformował, że zmarła.

18.05.2021 20:48 Wygląd Jerzego Stuhra po zdiagnozowaniu nowotworu, zawale i udarze mózgu zaskoczył fanów

Jerzy Stuhr musiał zmierzyć się z niejedną poważną chorobą. Mimo to wygląd aktora może zaskoczyć niejedną osobę. Jerzy Stuhr w świadomości wielu osób jest jednym z najwybitniejszych polskich aktorów, którego role przeszły już do historii. Niestety popularność i niewątpliwy talent nie uchroniły go przed poważnymi problemami zdrowotnymi. Aktor musiał się zmierzyć z nowotworem gardła, zawałem serca, a także udarem mózgu. Takie połączenie bez wątpienia odciska swój ślad na organizmie, jak i całym człowieku. W końcu pokonanie już jednej z tych chorób to nie lada wyczyn, a co dopiero trzech.

Sarah Harding
18.04.2021 17:56 Piosenkarka Sarah Harding ma raka. „Nie wiem, ile miesięcy mi zostało”

Piosenkarka Sarah Harding jakiś czas temu usłyszała od lekarza przykrą diagnozę, okazało sie bowiem, że artystka ma raka. Gwiazda podzieliła się tą informacją w sieci, przy okazji dodając, że nie wie, ile miesięcy jej zostało. Nie od dziś wiadomo, że życie potrafi naprawdę zaskoczyć. Śmierć, czy choroba bardzo często przychodzą niespodziewanie. Tak było też i w tym wypadku, Sarah Harding oznajmiła, że zmaga się z rakiem piersi.