Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piosenkarka Sarah Harding ma raka. „Nie wiem, ile miesięcy mi zostało”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 18.04.2021 17:56

Piosenkarka Sarah Harding ma raka. „Nie wiem, ile miesięcy mi zostało”

Sarah Harding
fot. eastnews.pl/Olga Bermejo/Splash News

Piosenkarka Sarah Harding jakiś czas temu usłyszała od lekarza przykrą diagnozę, okazało sie bowiem, że artystka ma raka. Gwiazda podzieliła się tą informacją w sieci, przy okazji dodając, że nie wie, ile miesięcy jej zostało.

Nie od dziś wiadomo, że życie potrafi naprawdę zaskoczyć. Śmierć, czy choroba bardzo często przychodzą niespodziewanie. Tak było też i w tym wypadku, Sarah Harding oznajmiła, że zmaga się z rakiem piersi.

Piosenkarka choruje na raka

Sarah Harding jakiś czas temu dowiedziała się, że jej organizm zaatakował rak. Nowotwór niestety jest w bardzo zaawansowanym stadium. Brytyjska piosenkarka przyznała, że nie wie, ile miesięcy życia jej zostało.

Nie wiem, ile miesięcy mi zostało. Kto wie, może jednak zaskoczę wszystkich – wyznała.

Sarah Harding mimo trudności przyznaje, że stara się cieszyć z każdego dnia, który dane jest jej przeżyć. Piosenkarka czerpie radość z drobnych gestów i tego, co ją otacza.

Choroba zupełnie zmieniła jej postrzeganie świata.

Nowotwór atakuje kolejne narządy

Sytuacja artystki jest naprawdę poważna, z przekazywanych informacji wynika, że nowotwór rozprzestrzenił się również na inne narządy.

Rokowania lekarzy nie są najlepsze, ale gwiazda się nie poddaje. Sarah została poddana intensywnemu leczeniu, które przynosi efekty, jednak nie rozwiązuje całkowicie źródła problemu.

Zdaniem lekarza prowadzącego, artystka może nie dożyć kolejnych świąt. Miejmy jednak nadzieję, że sytuacja się poprawi. Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się w przyszłości.

Na ten moment piosenkarka stara się normalnie żyć. W ostatnim czasie poinformowała również, że rozpoczęła terapię olejem z konopi, który sprawia, że towarzyszący jej ból, staje się bardziej znośny.

Życzymy dużo zdrowia!

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com/sarahnicoleharding, radiozet.pl