Matka

Bartek Wasilewski i jego mama
20.05.2024 20:35 Dramat po wygranej w "Mam Talent". Matka Bartka jest załamana: "Boimy się"

Po tym, jak Bartek Wasilewski wygrał 15. edycję “Mam Talent!”, w sieci rozgorzała dyskusja. Wiele osób zarzucało młodemu raperowi, że nie miał on wystarczających umiejętności, aby odnieść zwycięstwo. Te komentarze dotarły do mamy chłopaka. Okazuje się, że mocno to przeżywa.

Nowe szczegóły dot. tragedii matki i dziecka na środku morza
29.07.2023 08:40 Nowe szczegóły dot. tragedii matki i dziecka na środku morza. Niepokojące ustalenia

Prawie miesiąc temu na pokładzie promu Stena Spirit, który płynął z Polski do Szwecji, doszło do ogromnej tragedii. Na pełnym morzu za burtę wypadła kobieta i jej 7-letni syn. Choć początkowo mówiło się, że to nieszczęśliwy wypadek, dość szybko śledczy zaczęli skłaniać się ku hipotezie, że najpewniej doszło do zabójstwa dziecka i samobójstwa matki.

Barbara Sienkiewicz
07.07.2023 14:15 Barbara Sienkiewicz, najstarsza matka w Polsce, ujawniła kulisy macierzyństwa. Wspomniała o "tajemniczym ojcu"

Barbara Sienkiewicz kilka lat temu była na ustach całej Polski, ponieważ w wieku 60 lat urodziła bliźniaki. Aktorka nie zdradziła, kto jest ojcem Piotrka i Ani. Przyznała, że nie ma z nim kontaktu, a prawnie sprawa jest zamknięta i nie ma on praw, ani obowiązków wobec dzieci. Przez długi czas ten temat nie był z nią poruszany, jednak kobieta zdecydowała się na rozmowę z “Wieczornym Expressem” i przyznała, że jej pociechy pytają ją o tatę.

akcja ratunkowa
04.07.2023 21:20 Matka rzuciła się na pomoc dziecku, utonęła na oczach ludzi. Świadek ujawnia porażające szczegóły

Czarna seria. Niedawna tragedia na Bałtyku, o której rozpisywały się media okazała się początkiem. Do kolejnego dramatu  doszło w Kaliszu, gdzie kobieta popędziła do rzeki, chcąc ratować swojego syna. 42-latka za wszelką cenę chciała ocalić chłopca, co przypłaciła swoim życiem. Osierociła sześcioro dzieci. 

przepaść, wózek
04.07.2023 16:13 Na jego oczach rozegrał się dramat. Matka wzięła dzieci w ramiona i skoczyła w przepaść. Nie zważała na rozpaczliwy płacz

Minęło zaledwie kilka dni od tragicznej śmierci Polki i jej 7-letniego synka, którzy wypadli z promu Sten Spirit, tracąc przy tym życie. Tymczasem podobne dramatyczne wydarzenia rozgrywały się za naszą południowo-zachodnią granicą. W Czechach matka z dwójką małych dzieci skoczyła w 140-metrową przepaść. Cała trójka zginęła na miejscu.

Anastazja Rubińska, Salahuddin S.
02.07.2023 09:21 Mama Anastazji już nie wytrzymała. Wyrzuciła z siebie mocne słowa o greckiej policji. Szczegóły są zatrważające

Sprawa Anastazji Rubińskiej, zamordowanej na wyspie Kos 27-latki, wciąż budzi wiele emocji. Obecnie greckie media rozpisują się o słowach matki dziewczyny. W programie “Wiadomości na  żywo” kobieta otwarcie skrytykowała działania greckiej policji w pierwszej, najważniejszej dobie od zaginięcia jej córki. Możliwe, ze gdyby nie ich opieszałość, Anastazja miałaby szansę przeżyć…

Kobieta i dziecko wypadki za burtę promu
30.06.2023 18:27 Pasażer promu, z którego wypadła matka z dzieckiem miał włączoną kamerę. Jest nagranie, rozpaczliwe co na nim słychać

29 czerwca na Bałtyku doszło do tragedii. Z pokładu promu płynącego ze Szwecji do Gdańska do wody wpadła matka i jej 7-letni syn. Mimo szybkiego wszczęcia alarmu i akcji ratunkowej, która zakończyła się sukcesem, oboje zmarli kolejnego dnia w szpitalu, gdzie zostali przetransportowani po wyciągnięciu z wody. W sieci pojawiło się nagranie z pokładu promu. Jaki komunikat usłyszeli pasażerowie po wpadnięciu kobiety z dzieckiem do wody?

Kobieta i dziecko wypadli za burtę promu
30.06.2023 16:26 Widział, co się działo, gdy dziecko i matka wypadli za burtę promu. Świadek opowiedział niewiarygodne szczegóły

29 czerwca media obiegła tragiczna wiadomość – podczas rejsu promem za burtę wypadł 7-letni chłopiec i jego 36-letnia matka. Na pokładzie statku rozległ się okrzyk „człowiek za burtą”, a następnie odbyła się dramatyczna akcja ratunkowa. Niestety, zarówno matka jak i dziecko zmarli kolejnego dnia w szpitalu. 

prom
30.06.2023 10:10 Skoczyła do Bałtyku, by ratować swoje dziecko. Dramat trwał 66 minut. Wstrząsające kulisy akcji ratunkowej

Do dramatycznych zdarzeń doszło na Bałtyku, gdzie dziecko wypadło z promu, a na ratunek ruszyła mu matka. Historia ma szczęśliwe zakończenie, jednak jej kulisy są wstrząsające. Chłopiec w wodzie przebywał ponad godzinę.O zdarzeniu pojawia się coraz więcej informacji, nowe przekazały szwedzkie służby morskie. Prom płynął z Gdyni do Karlskrony. Po południu załoga zorientowała się, że w wodzie przebywa dwójka pasażerów i rozpoczęto akcję ratunkową.

Magdalena B., Kamilek
14.05.2023 21:21 Media podają oburzające wieści od sąsiadów o matce Kamilka. Takie miała relacje z innymi członkami rodziny

Śledztwo w sprawie 8-letniego Kamilka z Częstochowy rzuciło światło na wiele nieznanych dotąd faktów. Dotyczą one nie tylko szokujących zaniedbań, jakich dopuściła się najbliższa rodzina chłopca, ale również samych jej członków. Jeszcze przed narodzinami Kamilka w jego domu źle się działo. Jak opisuje “Fakt” biologiczna matka chłopca miała skupiać się na romansach zamiast wychowywaniu dzieci.

Jarosław Kaczyński
31.10.2021 09:58 Jarosław Kaczyński osobiście posprzątał grób mamy

Jarosław Kaczyński wykazał się dużym rozsądkiem. Postanowił odwiedzić groby bliskich, zanim na cmentarzach zaroi się od tłumów – za sprzątanie grobów wziął się już wczoraj, 30 października. Na dodatek zajął się tym własnoręcznie! Cała Polska wie, jak bardzo upamiętnianie śmierci bliskich jest ważne dla Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PIS dba o to nie tylko na miesięcznicach – tym razem bez towarzystwa tłumów postanowił zadbać o groby najbliższych.

Marek Krupski
19.10.2021 22:40 Nie żyje mama Marka Krupskiego

Marek Krupski, gwiazdor seriali „Barwy Szczęścia” oraz „Wataha” pogrążony w żałobie. Zmarła jego mama. Informację o śmierci przekazała na Instagramie żona aktora, Magdalena Modra-Krupska. Opublikowała wstrząsające zdjęcie. Marek Krupski pracował kiedyś w policji kryminalnej. Później rozpoczął karierę aktorską. Zasłynął w roli detektywa w serialu „Malanowski i Partnerzy”, emitowanego przez telewizję Polsat. Od 2012 roku gra w serialu „Barwy szczęścia” stacji TVP2, wcielając się w rolę Sebastiana Kowalskiego. Pojawiał się też w tak znanych serialach i filmach, jak „Wataha” HBO (2018), „Botoks” (2017), i „Rewir” (2017).

15.08.2021 15:26 Matka skrytykowała wygląd swojego dziecka: „Wygląda jak 65-letni wujek”

Panuje stereotyp, że dla każdej matki jej dziecko jest najpiękniejsze na świecie. Jak pokazuje poniższa historia, czasem bywa zupełnie inaczej. Wiele matek zachwyca się swoimi dziećmi – nawet tuż po porodzie, kiedy zaczerwieniona skóra i nieco spuchnięte rysy twarzy są czymś naturalnym. Mama z tej historii była jednak innego zdania. Chelsea wrzuciła na TikToka filmik. W pierwszych sekundach widzimy zdjęcie z sesji ciążowej – kobieta podpisała je słowami: – To ja, kiedy wyobrażałam sobie, jak piękne będzie moje nowonarodzone dziecko. W kolejnych kadrach widzimy dwa zdjęcia niemowlęcia. Wydawałoby się – banalne, ale Chelsie postanowiła dodać do filmu opis, który ujawnia jej prawdziwe odczucia.

08.06.2021 17:51 Niewyobrażalna tragedia. Nie żyje 16-letni chłopak i jego matka. Wstrząsające, do czego doszło

Do tragicznych wydarzeń doszło pod Warszawą, a dokładniej w Pruszkowie. Domownicy spali, kiedy nagle w środku nocy poczuli żar unoszący się w powietrzu i mnóstwo dymu. Okazało się, że w bloku, w którym mieszkali, wybuchł pożar. 16-latek zmarł na miejscu, a jego mama odeszła po kilku dniach walki o życie w szpitalu. Dramatyczne wydarzenia miały miejsce w Pruszkowie 3 czerwca. Pożar, który zaczął się rozprzestrzeniać, obudził 16-latka, jego mamę i panią Halinę – ciocię chłopca.

23.05.2021 19:06 „Gdybym mogła cofnąć czas, nigdy nie zdecydowałabym się na dzieci”. Wstrząsające wyznanie matki

Macierzyństwo i wychowywanie dzieci z reguły kojarzy się z najpiękniejszym etapem w życiu każdej kobiety. Okazuje się jednak, że nie każdej…Na łamach portal hellomama.pl przedstawiono historie kobiet, które żałują, że zdecydowały się na macierzyństwo. Czy można żałować decyzji o posiadaniu potomstwa? Niewiele kobiet mówi o tym głośno, ale okazuje się, że tej decyzji, jak każdej można z biegiem czasu żałować.

dziecko
15.05.2021 20:49 Dojrzała matka na temat zabierania dzieci na wesele: „Zabierają dzieci na siłę tylko po to, żeby się pochwalić”

Ela jest autorką fanpage’a o nazwie „Okiem Elizabed”, za pośrednictwem, którego dzieli sie swoimi przemyśleniami na różne tematy. W jednym ze swoich postów wypowiedziała się na temat zabierania małych dzieci na wesele. Ela na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii i jest mamą dwóch synów. W wolnym czasie prowadzi swój fan page. –Lubię śmieszyć ludzi, ale też mówić o tym, o czym inni nie chcą – powiedziała w rozmowie z Ofeminin.

matka
30.04.2021 11:57 Matka oddała dzieci do domu dziecka, bo się jej nie słuchały

Matka postanowiła oddać swoje dzieci do domu dziecka, bo, jak twierdzi, nie słuchały się jej. Reportaż Uwagi! na antenie TVN wywołał poruszenie. Pani Małgorzata, matka trójki nastoletnich dzieci zrezygnowała z opieki nad nimi. Jak mówiła w programie, dzieci nie słuchały się jej i były manipulowane przez ojca.

Dziecko
15.02.2021 21:12 Mąż oskarżył ją o oszustwo. Wszystko przez jedno spojrzenie na dziecko

Wkrótce sprawa rozniosła się po całej rodzinie – strona męża całkowicie odcięła się od młodej kobiety, wcześniej odsądzając ją od czci i wiary. Ojciec dziecka wyrzucił ją również z domu. 24-latka musiała się wraz z dzieckiem przeprowadzić do rodziców. Na popularnym portalu reddit.com swoją niezwykłą historię opowiedziała pewna 24-letnia Amerykanka.Jej mąż oskarżył ją o zdradę po tym, jak okazało się, że ich dziecko ma ciemną skórę. Młoda matka usiłowała wytłumaczyć swojemu partnerowi, że nie doszło do żadnego oszustwa z jej strony, ale ten nie słuchał.Dziecko urodziło się nie takie, jak planowali. Jak się okazało, miało ciemniejszą skórę, choć ojciec był biały, a matka urodziła się jako mulatka. Mężczyzna oskarżył żonę o zdradę, choć nigdy do niej nie doszło. Mąż okazał się być ojcem dziecka, co wykazały testy. Jak to możliwe?

test
15.02.2021 15:42 Ma 23 lata i 11 dzieci. Najmłodsze urodziło się miesiąc temu

Pochodząca z Moskwy Christina Ozturk jest matką 11. dzieci, jednak naturalnie urodziła tylko jedno dziecko. Aż 10. z nich przyszło na świat dzięki matkom zastępczym, czyli surogatkom. Jej historia jest niesamowita. Ostatnie z narodzonych dzieci urodziło się w ubiegłym miesiącu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Christina ma zaledwie 23 lata. Wraz ze swoim małżonkiem milionerem, którego poznała podczas wakacji, postanowili wychowywać jak największą gromadkę dzieci. Żartobliwie przyznali niegdyś, że zamierzają ich mieć 105. Nie wiadomo, czy para zamierza się zatrzymywać.

dziecko
12.02.2021 13:19 Urodziła martwe dziecko i usłyszała gorzkie słowa. „Nie płacz, urodzisz inne”

Z raportu wynika, że kobietom w tak trudnym położeniu nie zapewnia się wystarczającej opieki, a i personel nie zawsze zachowuje się stosownie do sytuacji. Kontrola NIK wykazała, w jak straszliwych warunkach musiała przebywać kobieta, która urodziła martwe dziecko. Według ich ustaleń wiele niedoszłych matek doświadczyło braku przygotowania szpitali dla ich przypadków. Niedociągnięcia doprowadziły do kuriozalnych sytuacji i traum dla wielu kobiet.Naczelna Izba Kontroli przyjrzała się uważnie kwestii poronień i martwych porodów w polskich szpitalach. Chciano dokładnie sprawdzić, jak wygląda sytuacja kobiet, które tego doświadczyły. W jaki sposób zachowała się wobec nich obsługa szpitali?

Mary Ann
09.02.2021 08:21 Nie bała się zostać wyśmiana. Przezwyciężyła przeciwności losu dla swoich dzieci

Ta kobieta udowodniła, że dla dzieci jest w stanie znieść naprawdę wiele. Chora na nieuleczalną chorobę postanowiła pozwolić się obśmiewać. Wszystko po to, aby zarobić na utrzymanie swoich pociech. Niesamowita historia chwyta za serce. Ta historia porusza do łez. To, co kobieta była w stanie przejść, aby zapewnić byt swoim dzieciom, odbiera mowę. Niezwykła historia chorej na akromegalię, która dała się upokorzyć i obśmiewać, tylko po to, by zarobić pieniądze dla dzieci.

dziecko
01.02.2021 23:15 Matka i trójka dzieci nagle zniknęli. Mąż po 15 latach poznał upiorną prawdę, nie mógł uwierzyć co się stało

Matka i trójka dzieci nagle zniknęli. Choć pozostawiony liścik miał sugerować, że wybrali się na wakacyjny wyjazd i niebawem wrócą do domu, rodzina przepadła bez śladu. Policyjne poszukiwania przez lata nie przynosiły żadnych rezultatów, aż nagle nastąpił przełom w sprawie. Kiedy po 15 latach, mąż w końcu poznał upiorną prawdę, na ten rodzinny dramat skierowały się oczy całego świata. Sprawa rodziny Clark to jedno z najgłośniejszych, najbardziej kontrowersyjnych i zawikłanych zniknięć w historii, która do dziś pozostawia wiele pytań, na które nikt nie jest w stanie uzyskać odpowiedzi. Co naprawdę wydarzyło się w domu? Czemu matka i trójka dzieci zniknęły bez śladu, zostawiając zrozpaczonego męża i ojca? Na prawdę przyszło czekać nam aż 15 lat. Szczegóły tej historii są porażające.

agnieszka chylińska
28.01.2021 13:16 Agnieszka Chylińska wypowiedziała się na temat publikacji TK. Jej zdaniem decyzja ta potwierdza, że w Polsce nie dba się o dzieci niepełnosprawne tak, jak na to zasługują

Agnieszka Chylińska postanowiła wypowiedzieć się na temat publikacji uzasadnienia wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji w Polsce. Piosenkarka twierdzi, że dla niej, jako matce trudno na to wszystko patrzeć, a brak możliwości wyboru przez kobiety nie jest słuszny. Dziś w nocy Trybunał Konstytucyjny opublikował w Dzienniku Ustaw uzasadnienie wyroku z 2020 roku ws. przepisów o dopuszczalności aborcji. Agnieszka Chylińska nie pozostawiła na nich suchej nitki.

matka
17.01.2021 17:34 Do sieci trafiło zdjęcie pobitego 2-latka. Interweniowała obca kobieta, postawiła na nogi policję i pogotowie

Ktoś wrzucił do sieci zdjęcie pobitego dwulatka. Zaniepokojona internautka zadzwoniła na policję i zawiadomiła o niecodziennej fotografii oraz treści, która sugerowała, że sprawczynią pobicia jest rodzicielka dziecka. Po zgłoszeniu łódzki policjanci zatrzymali 20-letnią kobietę — poinformował Polsat News. Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia policjanci szybko ustalili, gdzie przebywa dwulatek. Pojechali do mieszkania na terenie łódzkiej dzielnicy Górna. Tam zastali również podejrzaną kobietę, która okazała się być matką dziecka.

Bydgoszcz
16.01.2021 12:27 Podczas pożaru budynku mieszkalnego w Jekaterynburgu, jedna z ofiar przed śmiercią publikowała wpisy na twitterze

Nie żyje sześcioletnie dziecko oraz jego matka, która w mediach społecznościowych błagała o pomoc. Kobieta i jej pociecha znalazły się w pożarze dziewięciopiętrowego budynku w Jekaterynburgu w Rosji. W sumie zginęło osiem osób, których nie udało się uratować z płomieni — przekazuje portal TVP Info. Zgłoszenie o pożarze wpłynęło we wtorek nad ranem. Gdy służby dotarły na miejsce, paliło się mieszkanie na drugim piętrze, a w całym budynku było mnóstwo dymu. Wcześniej matka błagała o pomoc za pośrednictwem Twittera.

Matka
25.12.2020 23:50 Urodziła bliźnięta w wieku 59 lat. Najstarsza matka w Polsce ledwo wiąże koniec z końcem, drży o swoje dzieci

Matka, która urodziła bliźnięta w wieku 59 lat, dzisiaj boryka się z problemami finansowymi. Barbara Sienkiewicz, aktorka, która miała przyjemność grać głównie drugoplanowe role, nigdy nie zdobyła takiego rozgłosu dzięki występom na ekranie, jak przez późne macierzyństwo. W 2014 roku okazało się, że jest najstarszą matką w Polsce. Aktorka drży o zdrowie dwójki swoich dzieci. Barbarę Sienkiewicz mogliśmy podziwiać w takich serialach jak Klan, Ranczo, czy M jak miłość. Dodatkowo stworzyła własny teatr, w którym reżyseruje rozmaite spektakle, a nawet w nich gra. Niemniej to i tak za mało, by przebić to, czym najbardziej zasłynęła.

dziewczynka
12.12.2020 15:30 Matka dostała dziecko po porodzie. Kiedy spojrzała do jego buzi, wpadła w histerię

Na świat przyszedł piękny i zdrowy chłopiec, któremu matka i ojciec dali na imię Nate. Po urodzeniu dziecko przeszło tradycyjne badania. Jednak gdy noworodek trafił z powrotem do mamy i kobieta zajrzała do jego ust, wpadła w histerię. Jego buzia była cała we krwi. Z tego artykułu dowiesz się: Co takiego doprowadziło matkę dziecka do histerii W jaki sposób doszło do takiej poważnej pomyłki, wskutek której ucierpiało dziecko Czy centrum medyczne odniosło się do całej sytuacji Dziecko miało przejść po urodzeniu tradycyjne badania, takie jak mierzenie, ważenie czy pobieranie krwi. Ale czy w rzeczywistości naprawdę były to tylko standardowe działania? Zobacz także: Zmęczona obowiązkami? Produkt z Rossmanna za 5 złotych zdziała cuda

michał wiśniewski
08.12.2020 11:07 Samobójstwo ojca, alkoholizm matki i dzieciństwo w sierocińcu. Był na dnie, dziś tego Polaka zna każdy

Takie dzieciństwo budzi dreszcz grozy. Wychowywał się w domu, w którym był problem z alkoholem. Gdy miał 13 lat, jego ojciec popełnił samobójstwo. Gwiazdor dzieciństwo spędził w sierocińcu i domach zastępczych. Później sam przyznał, że miał problemy z alkoholem. Mimo tych dramatycznych wydarzeń, Michała Wiśniewskiego znają wszyscy. Jest autorem przebojów, ojcem i mężem. Z tego artykułu dowiesz się: Z jakimi problemami w dzieciństwie mierzył się Michał Wiśniewski Jaką relację z mamą ma muzyk Dlaczego Michał Wiśniewski wychowywał się w domach dziecka Michał Wiśniewski nigdy nie wstydził się swojej przeszłości. Otwarcie mówił, że jego dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych. Jego rodzice szybko się rozstali, a on wylądował w sierocińcu. Trudna przeszłość nie przeszkodziła jednak Wiśniewskiemu w osiągnięciu sukcesu. Zobacz także: Tragiczne informacje. Nie żyje lokalna legenda sportu