Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na jego oczach rozegrał się dramat. Matka wzięła dzieci w ramiona i skoczyła w przepaść. Nie zważała na rozpaczliwy płacz
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.07.2023 16:13

Na jego oczach rozegrał się dramat. Matka wzięła dzieci w ramiona i skoczyła w przepaść. Nie zważała na rozpaczliwy płacz

przepaść, wózek
Matka popełniła samobójstwo wraz z dwójką małych dzieci. Fot. CNN Prima NEWS

Minęło zaledwie kilka dni od tragicznej śmierci Polki i jej 7-letniego synka, którzy wypadli z promu Sten Spirit, tracąc przy tym życie. Tymczasem podobne dramatyczne wydarzenia rozgrywały się za naszą południowo-zachodnią granicą. W Czechach matka z dwójką małych dzieci skoczyła w 140-metrową przepaść. Cała trójka zginęła na miejscu.

Kobieta z dwójką dzieci skoczyła w przepaść. Zginęli na miejscu

30 czerwca polskie media poinformowały o śmierci 36-letniej Pauliny i jej 7-letniego synka Lecha. tego samego dnia portale w Czechach rozpisywały się o tragedii, która tego dnia wydarzyła się w Morawskim Krasie. Matka wzięła na ręce dwójkę malutkich dzieci i wraz z nimi rzuciła się w przepaść Macocha — najgłębszy leju krasowy w Czechach, głęboki na blisko 140 metrów.

O tragicznych wydarzeniach, do których doszło w Czechach, mówi się na całym świecie. Świadkowie, którzy widzieli kobietę, twierdzą, że ta z premedytację pozbawiła życia nie tylko siebie, ale i dwójki swoich pociech. Nie powstrzymał jej płacz dzieci, ani krzyk kelnera z pobliskiej restauracji, który w ostatniej chwili miał krzyczeć do niej, by tego nie robiła.

Otwarto trumnę z ciałem Anastazji, rozpaczliwe szczegóły. Dla jej mamy musiało być to wstrząsające

Kulisy dramatu, w wyniku którego zginęła matka z dwójką dzieci, są porażające

– Kobieta zatrzymała wózek, wyjęła z niego dziecko, następnie zabrała drugie, trzyletnie, i poszli w kierunku punktu widokowego na Macochę. Tam tylko 1,5-metrowa barierka powstrzymywała ich od skoku. Po pokonaniu jej cała trójka skończyła w otchłani przepaści – relacjonował “CNN Prima News”.

Świadkowie twierdzą, że dzieci przeraźliwie płakały. Kelner pobliskiej restauracji próbował powstrzymać kobietę, jednak jego działania nic nie dały. Matka i jej dwójka małych pociech stracili życie. Na miejsce wezwano pomoc, karetki, a nawet helikopter ratunkowy, jednak rodzinie nie dało się już pomoc. Lekarze stwierdzili zgon na miejscu. 

Czeskie służby badają przyczyny, z jakich doszło do tak mrożącej tragedii. Policja niechętnie udziela na razie jakichkolwiek informacji. 

Kolejna taka tragedia

Jak podaje "CNN Prima News" w ciągu każdego roku kilka osób w Czechach decyduje się zakończyć swoje życie, skacząc w 140-metrową przepaść Macocha. Jednak jest to pierwszy raz, gdy do podobnej tragedii doszło z udziałem dzieci. 30-letnia kobieta podjęła decyzję za nie. 

Jest to kolejna tak poruszająca sprawa, do której doszło w ostatnim czasie. Obecnie trwa śledztwo, które ma na celu ustalić przyczynę tragedii, w wyniku której zginęła dwójka pasażerów promu Stena Spirit - matka oraz dziecko. Najnowsze ustalenia prokuratury mówią o zabójstwie dziecka połączonym z samobójstwem kobiety…

wózek
Matka popełniła samobójstwo wraz z dwójką małych dzieci. Fot. CNN Prima NEWS

źródło: fakt.pl

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?