Lifestyle.Lelum.pl > Marta Paszkin

Marta Paszkin

Wielkie szczęście u Marty Paszkin z "Rolnika"! Urodziła CÓRKĘ!
21.02.2024 18:39 Wielkie szczęście u Marty Paszkin z "Rolnika"! Urodziła CÓRKĘ!

Marta Paszkin, znana widzom z programu telewizyjnego "Rolnik szuka żony", właśnie wkroczyła w nowy rozdział swojego życia — została po raz kolejny mamą! Ta radosna nowina rozbrzmiała wśród fanów, którzy śledzili jej przygody w programie i cieszyli się z jej szczęścia. Jak się czuje po narodzinach córeczki? Jak malutka dostała na imię?

Marta Paszkin z "Rolnika" odrzuciła pomoc lekarzy. Wyszła z porodówki!, fot. Instagram/marta_paszkin
17.02.2024 10:13 Marta Paszkin z "Rolnika" odrzuciła pomoc lekarzy. Wyszła z porodówki!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to jedni z ulubieńców fanów programu „Rolnik szuka żony”. Para poznała się podczas 7. edycji formatu, gdzie znaleźli miłość, która trwa już wiele lat. Już wkrótce ich rodzina ponownie się powiększy. Tymczasem jednak dochodzą nas niepokojące informacje.

Marta Paszkin z programu „Rolnik szuka żony” pochwaliła się efektami wyjątkowej sesji ciążowej, fot. Instagram/pawelfarmer, YouTube/Paweł Farmer
28.01.2024 13:03 Więcej dzieci nie będzie. Bohaterka „Rolnik szuka żony” aż okrzyczała męża. Tylko czy to wspólna decyzja?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się za pośrednictwem programu „Rolnik szuka żony”. Para była uczestnikami 7. edycji programu TVP. Kobieta zdecydowała się odpowiedzieć na zgłoszenie rolnika, a jego uwagę przykuła już na pierwszej randce. Para była łączona przez widzów na długo przed końcem programu i jak widać, fani się nie mylili – mijają lata, a Marta i Paweł tworzą udany związek.

Rolnik szuka żony
10.12.2023 09:18 Finał “Rolnik szuka żony” już dziś, a gwiazda show chwali się brzuszkiem! Moc gratulacji. Widzowie nie mają już wątpliwości

Program „Rolnik szuka żony” jak dotąd doczekał się dziesięciu edycji, które cieszą się wielką popularnością. Fani formatu nie tylko chętnie śledzą kolejne odcinki, ale także losy swoich ulubieńców z poprzednich odsłon formatu. 

Marta Paszkin z programu „Rolnik szuka żony” usłyszała od lekarza niepokojące wieści, fot. Instagram/marta_paszkin
17.11.2023 18:30 Dopiero dzielili się szczęściem, a teraz... Marta z "Rolnika" wyszła od lekarza. Fani zadrżeli po jej słowach

Marta Paszkin zyskała popularność po swoim udziale w programie „Rolnik szuka żony”. Kobieta była jedną z bohaterek 7. sezonu, którą do swojego gospodarstwa zaprosił Paweł Bodzianny. Ostatecznie rolnik to właśnie z nią zdecydował się stworzyć trwałą relację. 

Pytanie na śniadanie
11.09.2022 11:38 Marta Paszkin ujawniła na wizji „Pytania na Śniadanie” trudny moment w macierzyństwie. „Ledwo zipałam”

Marta Paszkin w „Pytanie na śniadanie” szczerze opowiedziała o trudach macierzyństwa. Wspomniała o momentach, kiedy ledwo łapała oddech, była zestresowana i umęczona. Jedna z ostatnich nocy dała jej się we znaki. Sobotnie „Pytanie na śniadanie” w znacznej mierze było poświęcone relacjom rodzinnym. Poznaliśmy m.in. nieznane wcześniej, ciepłe i opiekuńcze oblicze Elżbiety II, a także 10-letniego mistrza kierownicy i jego bliskich. Mogliśmy też posłuchać pięknych opowieści o macierzyństwie, kiedy na kanapie zasiadły trzy młode mamy. Tomasz Wolny i Ola Grysz gościli w studio aktorkę Marię Dejmek oraz dwie bohaterki programu „Rolnik szuka żony”: Sarę Szewczyk Zagulak i Martę Paszkin. Gwiazda Instagrama przyznała, że bycie mamą czasem dawało jej w kość.

Marta Paszkin, "Rolnik szuka żony"
20.08.2022 00:21 „Rolnik szuka żony”. Marta Paszkin w końcu pokazała twarz córki, podobieństwo widać na pierwszy rzut oka

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” nareszcie pokazała twarz córki. Do tej pory konsekwentnie unikała publikowania fotografii starszej latorośli. Teraz po raz pierwszy zobaczyliśmy 8-letnią Stefanię. Podobieństwo jest uderzające. Marta Paszkin i Paweł Bodzianny za sprawą uczestnictwa z 7. edycji „Rolnik szuka żony” w mgnieniu oka stali się jedną z najpopularniejszych rodzin w polskim show-biznesie. Fani z zainteresowaniem śledzą profil kobiety, która dla wielu osób stała się „nową perfekcyjną panią domu”. Na Instagramie regularnie pojawiają się nie tylko zdjęcia i filmy obrazujące życie na wsi, ale także cała rodzinna kronika. Do tej pory jednak w tym osobliwym „albumie” próżno było szukać twarzy dzieci.

Rolnik szuka żony
01.07.2022 00:36 Marta z „Rolnik szuka żony” pokazała brzuch kilka dni po porodzie. Fanki nie wierzą własnym oczom

Marta Paszkin i jej mąż Paweł Bodzianny, uczestnicy siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony”, niedawno zostali rodzicami. Dzięki mediom społecznościowym ich fani mogli zobaczyć, jak kobieta wygląda po ciąży. Marta i Paweł poznali się na planie programu w 2020 roku. Miłość uderzyła tak mocno, że kobieta przeprowadziła się wraz z córką do ukochanego z Warszawy. W marcu wzięli ślub, a w połowie czerwca urodził się Adam Konrad.

Marta Paszkin
30.06.2022 16:43 „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin zdradziła prawdę o swoim nowo narodzonym dziecku. „Zasłużyłaś na medal”

Choć obecnie Telewizja Polska nie emituje żadnych nowych odcinków programu „Rolnik szuka żony”, to widzowie i tak interesują się życiem poszczególnych uczestników. Szczególnie głośno było ostatnio o Marcie Paszkin, która spodziewała się dziecka. Teraz kobieta jest już po porodzie i całkiem niedawno pochwaliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem ze swoim synkiem. Przy okazji zdradziła szczegóły porodu. Okazuje się, że nie wszystko przebiegało gładko, a bobas też nie ułatwiał sprawy.

Marta Paszkin
23.06.2022 15:51 Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” pokazała zdjęcie z synkiem. Internauci są poruszeni

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” pokazała pierwsze zdjęcie z synem. Świeżo upieczona mama podzieliła się szczegółami na temat samopoczucia i przebiegu porodu. Gdy w lutym ogłosili oczekiwanie na pierwsze wspólne dziecko, w mediach społecznościowych pojawiały się kadry przedstawiające coraz to okazalszy brzuszek bohaterki programu TVP. Niedawno doszło do radosnego rozwiązania i Marta Paszkin wraz z partnerem powitali na świecie synka, Adama. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” podzieliła się zdjęciem z noworodkiem.

Rolnik szuka żony
15.06.2022 19:20 Marta Paszkin lada moment urodzi. Wygadała się, co dzieje się w domu tuż przed porodem. „Paweł jest trochę przerażony”

Bohaterowie 7. sezonu „Rolnik szuka żony” lada moment powitają na świecie nowego członka rodziny. Marta Paszkin zdradziła, co dzieje się w ich domu na moment przed rozwiązaniem. Paweł Bodzianny, który po raz pierwszy zostanie ojcem, jest zupełnie zestresowany. Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na planie programu „Rolnik szuka żony”. Po zakończeniu zdjęć wybranka przeprowadziła się wraz z córką do swojego ukochanego. Zaczęli też starać się o dziecko. Wreszcie dobre nowiny posypały się jak z rękawa. Po półrocznych staraniach gwiazda zaszła w ciążę, a 12 marca 2022 roku zakochani powiedzieli sobie „tak„, pieczętując związek. Po weselu nie pozostało już nic innego, jak odliczać dni do porodu, którego rozwiązanie ma przyjść wraz z końcem czerwca. O przygotowaniach do porodu przyszła mama opowiadała m.in. w „Pytaniu na śniadanie”. Wówczas zdradziła, że czuje się dobrze i nie ma „zachcianek”.

Rolnik szuka żony
14.06.2022 14:27 Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” wyznała, że jej mąż jest przerażony. Wszystko tuż przed porodem

Marta Paszkin zakochała się w Pawle Bodziannym dzięki programowi „Rolnik szuka żony”. Choć nie wszystkie związki z show przetrwały, ich relacja wydaje się być wyjątkowo silna. Niedługo przyniesie nawet owoc w postaci ich pierwszego dziecka. Jak się jednak okazuje, nastroje w ich domu są dosyć napięte. Choć oczywiście wszyscy cieszą się ze względu na narodziny potomka, Paweł jest wyjątkowo poddenerwowany. Więcej opowiedziała o tym sama Marta.

Marta Paszkin, "Rolnik szuka żony"
12.06.2022 11:40 Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” pomaga zwierzętom. Pochwaliła się wszystkim w sieci

Marta Paszkin z programu „Rolnik szuka żony” pokazała cudowny gest wobec najmniejszych przyjaciół. W najnowszym poście namawia do adopcji i przygarnięcia zwierzaków. Bohaterka siódmej edycji programu TVP na długo pozostała w pamięci widzów. Jej związek z Pawłem Bodziannym trwa do dziś, a małżeństwo już niedługo powita nowego członka rodziny. Na razie Marta Paszkin czeka na radosne rozwiązanie w otoczeniu spokojnej wsi. W mediach społecznościowych pokazała, kto towarzyszy jej na co dzień.

Rolnik szuka żony
29.04.2022 14:11 „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin podjęła decyzję ws. swojego małżeństwa. Rodzina nie mogła uwierzyć

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zakochali się w sobie dzięki programowi „Rolnik szuka żony” i od tego czasu stali się dosyć popularni. Regularnie informowali o tym, jak rozwija się ich relacja. Ostatnia wiadomość może mocno dziwić. Do tej pory bowiem wspominali głównie o kolejnych krokach, które decydują się podjąć razem. Jednej, typowej dla małżeństwa kwestii Marta nie chce jednak spełnić.

Rolnik szuka żony
23.03.2022 16:03 Ciężarna Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” walczy z przykrym problemem. Nie może wziąć leków

Marta Paszkin dopiero w 5. miesiącu ciąży oficjalnie potwierdziła swój stan. Teraz jednak chętnie dzieli się w mediach swoimi doświadczeniami. Teraz powiadomiła, że zmaga się z przykrą przypadłością. Gwiazda nie może wziąć leków. Wielka radość zapanowała w mediach, kiedy uczestniczka 7. sezonu „Rolnik szuka żony” oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży. Choć wcześniej wraz z Pawłem Bodziannym nie zabierali głosu w tej sprawie, teraz celebrytka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi przeżyciami i przemyśleniami. Niespełna dwa tygodnie temu para wzięła skromny ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego. Na bardziej huczą uroczystość młodzi będą musieli zaczekać jeszcze chwilę, gdyż ciężarna Marta powoli zbliża się do rozwiązania. Choć nie jest to jej pierwsza ciąża, gwiazda przyznała ostatnio, że boryka się z problemem, któremu nie może w żaden sposób zaradzić.

Rolnik szuka żony
14.02.2022 16:06 „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny przekazali radosną nowinę. Zdjęcie podbija sieć

Marta i Paweł byli uczestnikami przedostatniej, siódmej edycji programu Rolnik szuka żony. Show zakończyło się dla nich wielkim sukcesem, bo zakochali się w sobie i pomimo płynących miesięcy, dalej są w związku. Jak się okazuje, coraz bardziej poważnym. Już jakiś czas temu obydwoje ogłosili, że będą brali ślub. Wychodzi na to, że to nie jedyny krok w stronę założenia rodziny, jaki poczynili.

Rolnik szuka żony
14.03.2021 14:12 Marta z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę. Wygląda wspaniale

Marta Paszkin zyskała popularność w całym kraju dzięki programowi Rolnik szuka żony. Już wkrótce fani zobaczą jej umiejętności taneczne w programie Dance Dance Dance, gdzie wystąpi wraz ze swoim ukochanym, Pawłem Bodziannym. Jednak przed zaprezentowaniem tańca w swoim wykonaniu postanowiła opublikować zdjęcia sprzed lat, kiedy ważyła 13 kilogramów więcej. Gwiazda siódmej edycji programu Rolnik szuka żony potrafi zaskakiwać swoich fanów, co pokazywała już niejednokrotnie. Jedna z takich sytuacji zdarzyła się wczoraj na jej InstaStories, gdzie wróciła wspomnieniami do przeszłości.

Marta Paszkin, "Rolnik szuka żony"
08.02.2021 08:40 Marta z ,,Rolnik szuka żony” wystąpi w kolejnym programie TVP. ,,Chciałabym wygrać z własnymi słabościami”

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się plotki, jakoby Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu Rolnik szuka żony mieli wystąpić w popularnym programie TVP pt. Dance Dance Dance. Po jakimś czasie gwiazdorzy potwierdzili te doniesienia i zaczynają przygotowania do tanecznego show. Okazuje się, że wybranka Pawła ma pewne obawy przed występami – Chciałabym wygrać z własnymi słabościami – napisała na swoim Instagramie. Marta Paszkin z programu Rolnik szuka żony wcale nie obawia się faktu, że może pomylić kroki, lub zapomnieć choreografii. Znacznie większą obawę ma wobec samej siebie. Jak twierdzi, w jej głowie siedzi sabotażystka, która często nie daje o sobie zapomnieć.