Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” pomaga zwierzętom. Pochwaliła się wszystkim w sieci
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 12.06.2022 11:40

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” pomaga zwierzętom. Pochwaliła się wszystkim w sieci

Marta Paszkin, "Rolnik szuka żony"
fot.instagram.com/marta_paszkin/

Marta Paszkin z programu „Rolnik szuka żony” pokazała cudowny gest wobec najmniejszych przyjaciół. W najnowszym poście namawia do adopcji i przygarnięcia zwierzaków.

Bohaterka siódmej edycji programu TVP na długo pozostała w pamięci widzów. Jej związek z Pawłem Bodziannym trwa do dziś, a małżeństwo już niedługo powita nowego członka rodziny.

Na razie Marta Paszkin czeka na radosne rozwiązanie w otoczeniu spokojnej wsi. W mediach społecznościowych pokazała, kto towarzyszy jej na co dzień.

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” adoptuje lub przygarnia zwierzęta

Życie na wsi często wiąże się z przebywaniem w otoczeniu natury, a przede wszystkim zwierząt. Doskonale wie o tym bohaterka programu TVP, która każdego dnia spędza z nimi sporo czasu. W mediach społecznościowych przyznała, że jest ich ponad setka.

Uwielbiam życie na wsi m.in. za to, że jest tu tak dużo zwierząt. Mamy ich w sumie… ponad setkę — pisała Marta Paszkin.

Bohaterka „Rolnik szuka żony” przyznała, że oprócz licznego stada męża, sama również opiekuje się gromadką zwierzaków. Co więcej, wyznała, że jej podopieczni przybyli do niej nie w oczywisty sposób.

Marta Paszkin w przypadku zwierząt stawia na adopcję oraz przygarnięcie czworonożnych przyjaciół. Jej dwie świnki morskie oraz pies dołączyły do rodziny właśnie w taki sposób.

ja z Warszawy przywiozłam 2 świnki morskie (#niekupujadoptuj — uratowane z pseudohodowli) + przybłąkała się do nas kochana sunia (#niekupujprzygarnij) — pisała uczestnika „Rolnik szuka żony”.

Obserwatorzy byli zachwyceni postawą kobiety. W komentarzach posypały się ciepłe słowa.

Pięknie wyglądasz, a zwierzaki są cudowne. Najlepsi przyjaciele — przyznała internautka.

Bohaterka telewizyjnego programu zachęcała obserwatorów do opieki nad zwierzakami, które z różnych powodów zostały porzucone lub po prostu nie są im zapewnione godne warunki życia. Często właśnie takie okazy stają się najlepszymi przyjaciółmi każdego z nas.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Karolina Pisarek zaliczyła wpadkę podczas pierwszego tańca. Sukienka odsłoniła wszystko
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty