Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” pokazała zdjęcie z synkiem. Internauci są poruszeni
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.06.2022 15:51

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” pokazała zdjęcie z synkiem. Internauci są poruszeni

Marta Paszkin
fot.instagram.com/marta_paszkin/

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” pokazała pierwsze zdjęcie z synem. Świeżo upieczona mama podzieliła się szczegółami na temat samopoczucia i przebiegu porodu.

Gdy w lutym ogłosili oczekiwanie na pierwsze wspólne dziecko, w mediach społecznościowych pojawiały się kadry przedstawiające coraz to okazalszy brzuszek bohaterki programu TVP.

Niedawno doszło do radosnego rozwiązania i Marta Paszkin wraz z partnerem powitali na świecie synka, Adama. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” podzieliła się zdjęciem z noworodkiem.

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” jest już z synkiem w domu

Narodziny pierwszego wspólnego dziecka były dla bohaterów programu niezwykłym przeżyciem. W mediach społecznościowych nowiną pochwalił się na początku Paweł Bodzianny.

Najpiękniejszy moment w życiu! Jak opadną emocje, napiszę trochę więcej, teraz najważniejsze, że wszystko potoczyło się dobrze i Adaś jest już z nami cały i zdrowypisał, trzymając niemowlę w ramionach.

Marta Paszkin również niedawno pokazała pierwsze zdjęcie z Adasiem. Świeżo upieczona mama powiadomiła, że wraz z synkiem są już w domu. Przy okazji podziękowała za słowa życzliwości, które usłyszała od bliskich oraz internautów.

Jesteśmy już szczęśliwie od wczoraj w domu. Dziękuje za wszystkie wiadomości i gratulacje — oznajmiła.

Choć w mediach społecznościowych Marta Paszkin często uwydatniała swój ciążowy brzuszek, nie mogąc się doczekać przyjścia na świat synka, wiele osób zastanawiało się, jak bohaterka „Rolnik szuka żony” czuje się po porodzie.

No więc czujemy się dobrze, a poród był naturalny, ale wspierany oksytocyną- mimo sączenia się wód nie było postępu porodu — tłumaczyła.

Świeżo upieczona mama nie może doczekać się obowiązków, które spadną na nią wraz z nową rolą. Najbliższe chwile skupi na synku, który po wielu miesiącach nareszcie znalazł się w jej ramionach.

A tymczasem zajmuję się dalej karmieniem i tuleniem mojego Chłopczyka — zakończyła radośnie wpis.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Golec wciąż myli męża ze szwagrem. Rozbrajające wyznanie gwiazdy
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?