Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin zdradziła prawdę o swoim nowo narodzonym dziecku. „Zasłużyłaś na medal”
Michał Fitz
Michał Fitz 30.06.2022 16:43

„Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin zdradziła prawdę o swoim nowo narodzonym dziecku. „Zasłużyłaś na medal”

Marta Paszkin
instagram.com/marta_paszkin

Choć obecnie Telewizja Polska nie emituje żadnych nowych odcinków programu „Rolnik szuka żony”, to widzowie i tak interesują się życiem poszczególnych uczestników. Szczególnie głośno było ostatnio o Marcie Paszkin, która spodziewała się dziecka.

Teraz kobieta jest już po porodzie i całkiem niedawno pochwaliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem ze swoim synkiem. Przy okazji zdradziła szczegóły porodu. Okazuje się, że nie wszystko przebiegało gładko, a bobas też nie ułatwiał sprawy.

„Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin o trudach porodu

Uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” zachęciła swoje obserwujące do zadawania pytań dotyczących porodu i całej ciąży po wspomnianym wyżej zdjęciem z synkiem. Jedna z internautek zapytała się o to, czy dziecko przyszło na świat naturalnie. Okazało się, że tak. Udało się obejść bez cesarskiego cięcia i to pomimo rozmiarów bobasa.

Okazuje się, że noworodek był naprawdę pokaźnej wielkości. Jak wyjawiła Marta, jej pociecha ważyła 4,2 kilograma i dodatkowo mierzyła aż 64 centymetry. Nie ma wątpliwości, że to znacznie więcej od statystycznego noworodka, dlatego fakt, że kobiecie udało się go urodzić naturalnie, zrobił ogromne wrażenie na internautkach.

– Brawo za urodzenie tak dużego dziecka naturalnie. Zasłużyłaś na medal chwali jedna z użytkowniczek.

Ze wspomnianą pociechą wiąże się także inna, niezwykła historia. Chodzi o genezę nadanych mu imion. Chłopiec nazywa się bowiem Adam Konrad. Gdy Marta i Paweł gościli kilka tygodni temu w „Pytaniu na śniadanie” postanowili wyjawić, skąd wzięli pomysł na takie imiona. Ten jest niezwykle rozczulający.

Okazuje się, że tak na imię mieli producenci odpowiedzialni za wątek Marty i Pawła w programie „Rolnik szuka żony”. Małżonkowie zgodnie przyznali, że gdyby nie ci dwaj panowie, prawdopodobnie nie połączyłoby ich takie uczucie. W związku z tym postanowili ich wkład w tę relację uhonorować, nazywając po nich swoją pociechę.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ile waży żona Michała Żebrowskiego? Pokazała zdjęcie bez retuszu, Aleksandra jest tuż przed porodem
  2. Adrianna Biedrzyńska odświeżyła fryzurę. Zupełnie nowy wizerunek odmłodził gwiazdę „Barw szczęścia”
  3. „Rolnicy. Podlasie”: Duża zmiana w gospodarstwie Andrzeja. Rolnikowi będzie się teraz lepiej pracowało

Źródło: Plotek

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces