Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta z „Rolnik szuka żony” pokazała brzuch kilka dni po porodzie. Fanki nie wierzą własnym oczom
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.07.2022 00:36

Marta z „Rolnik szuka żony” pokazała brzuch kilka dni po porodzie. Fanki nie wierzą własnym oczom

Rolnik szuka żony
Fot. instagram.com/marta_paszkin

Marta Paszkin i jej mąż Paweł Bodzianny, uczestnicy siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony”, niedawno zostali rodzicami. Dzięki mediom społecznościowym ich fani mogli zobaczyć, jak kobieta wygląda po ciąży.

Marta i Paweł poznali się na planie programu w 2020 roku. Miłość uderzyła tak mocno, że kobieta przeprowadziła się wraz z córką do ukochanego z Warszawy. W marcu wzięli ślub, a w połowie czerwca urodził się Adam Konrad.

Uczestniczka „Rolnik szuka żony” została mamą

Marta ujawniła po porodzie, że jej synek przyszedł na świat metodą naturalną. Jest to spore osiągnięcie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że chłopiec ważył 4,2 kilograma i miał aż 64 centymetry (więcej TUTAJ).

Z jego imieniem wiąże się wzruszająca historia. Adam i Konrad to imiona producentów, odpowiedzialnych za wątek Marty i Pawła w programie. Szczęśliwi rodzice postanowili w ten sposób uhonorować tym, którym są wdzięczni za połączenie ich ścieżek.

To jednak niejedyna kwestia, która ekscytuje fanów rolniczej rodziny. Marta postanowiła pokazać, jak wygląda jej brzuch 1,5 tygodnia po porodzie. Trzeba przyznać, że kobieta wygląda fenomenalnie i zupełnie nie widać, że była w ciąży.

Marta Paszkin chwali się brzuchem po porodzie i opowiada o diecie

Na Instagramie Marty można zobaczyć, jak spaceruje z nowo narodzonym synem w wózku po gospodarstwie. Już na tej fotografii widać, jak świetnie wygląda jej figura. W związku z entuzjastyczną reakcją fanek kobieta postanowiła opowiedzieć o tym, jak się odżywia.

W relacji na Instastories Marta wyjaśniła, że nie odchudzała się, ponieważ ciąża to nieodpowiedni moment na dietę. Uważa, że figurę po porodzie prawdopodobnie zawdzięcza karmieniu oraz rezygnacji z nadmiaru glutenu, słodyczy i mięsa. Spożywa za to dużo warzyw i owoców.

Jeśli ma ochotę na słodką przekąskę, zjada banany z masłem orzechowym oraz nie odmawia sobie owoców sezonowych. Niestety niedawno musiała zrezygnować z truskawek, ponieważ Adam Konrad miał wysypkę.

Zobacz zdjęcia:

Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ile waży żona Michała Żebrowskiego? Pokazała zdjęcie bez retuszu, Aleksandra jest tuż przed porodem
  2. Adrianna Biedrzyńska odświeżyła fryzurę. Zupełnie nowy wizerunek odmłodził gwiazdę „Barw szczęścia”
  3. „Rolnicy. Podlasie”: Duża zmiana w gospodarstwie Andrzeja. Rolnikowi będzie się teraz lepiej pracowało