Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Rolnik szuka żony”. Marta Paszkin w końcu pokazała twarz córki, podobieństwo widać na pierwszy rzut oka
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 20.08.2022 00:21

„Rolnik szuka żony”. Marta Paszkin w końcu pokazała twarz córki, podobieństwo widać na pierwszy rzut oka

Marta Paszkin, "Rolnik szuka żony"
fot.instagram.com/marta_paszkin/

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” nareszcie pokazała twarz córki. Do tej pory konsekwentnie unikała publikowania fotografii starszej latorośli. Teraz po raz pierwszy zobaczyliśmy 8-letnią Stefanię. Podobieństwo jest uderzające. 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny za sprawą uczestnictwa z 7. edycji „Rolnik szuka żony” w mgnieniu oka stali się jedną z najpopularniejszych rodzin w polskim show-biznesie. Fani z zainteresowaniem śledzą profil kobiety, która dla wielu osób stała się „nową perfekcyjną panią domu”.

Na Instagramie regularnie pojawiają się nie tylko zdjęcia i filmy obrazujące życie na wsi, ale także cała rodzinna kronika. Do tej pory jednak w tym osobliwym „albumie” próżno było szukać twarzy dzieci.

Marta Paszkin broniła prywatności pociech. Teraz zrobiła wyjątek

Bohaterowie „Rolnik szuka żony” niedawno powitali nowego członka rodziny. Fani nie mogą wyjść z podziwu nad doskonałą formą żony Pawła po porodzie. „Niewyspana z lekka, ale szczęśliwa” — jak sama podsumowała, pokazując promienną twarz. Pierwsza córka przyszła na świat w 2014 roku.

Podobnie jak wiele innych gwiazd, Marta Paszkin do tej pory konsekwentnie stała na straży prywatności swojego potomstwa. Stefania często przewijała się wśród zdjęć matki, jednak zawsze była odwrócona tyłem, lub kryła twarz w matczynych ramionach.

Rolniczka uzasadniała swoją decyzję tym, że chciała, aby decyzja o pojawieniu się w mediach społecznościowych należała tylko i wyłącznie do córki. Wraz z mężem uzgodnili, że mała powinna cieszyć się dzieciństwem, a na strojenie min na Instagramie przyjdzie jeszcze czas.

Marta Paszkin wreszcie pokazała twarz córki

Wygląda jednak na to, że żona Bodziannego zrobiła wyjątek od tej zasady. Być może uznała, że dziewczynka jest już dostatecznie duża, lub wręcz wspólnie ustaliły, że fotografia może zostać udostępniona. Było to z resztą zdjęcie absolutnie wyjątkowe, bo pochodzące z rodzinnych wakacji na Zanzibarze.

Stefa zaburzyła całą głowę w lazurowej wodzie, a wraz z nią zanurkował aparat, który ujął niepowtarzalny kadr z 8-latką. My zaś po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć twarz dziewczynki, i mimo zabawnego grymasu — od razu rozpoznać podobieństwo. Naszym zdaniem dziewczynka wygląda niczym żywa kopia matki.

– Serce mi rośnie patrząc na to, jak fajnie Pierworodna spędza wakacje – podsumowała Marta Paszkin, która przyznała, że mimo męczących wędrówek i ciasnego „grafiku”, sama także była zadowolona z wyjazdu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Marta Paszkin
Marta Paszkin

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”. Marta Paszkin dodała wyjątkowe zdjęcie z synkiem. Fani pod wrażeniem
  2. Małgorzata Foremniak bez grama makijażu i w rozczochranych włosach. Pokazała prawdziwą siebie
  3. Agnieszka Chylińska zrobiła na twarzy tatuaż z błędem? Nie wytrzymała, postanowiła zabrać głos