Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny przekazali radosną nowinę. Zdjęcie podbija sieć
Michał Fitz
Michał Fitz 14.02.2022 16:06

„Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny przekazali radosną nowinę. Zdjęcie podbija sieć

Rolnik szuka żony
instagram.com/pawelfarmer

Marta i Paweł byli uczestnikami przedostatniej, siódmej edycji programu Rolnik szuka żony. Show zakończyło się dla nich wielkim sukcesem, bo zakochali się w sobie i pomimo płynących miesięcy, dalej są w związku. Jak się okazuje, coraz bardziej poważnym.

Już jakiś czas temu obydwoje ogłosili, że będą brali ślub. Wychodzi na to, że to nie jedyny krok w stronę założenia rodziny, jaki poczynili.

Uczestnicy Rolnik szuka żony spodziewają się dziecka

Osoby, które obserwują Martę i Pawła w mediach społecznościowych, już od jakiegoś czasu podejrzewali, że kobieta może być w ciąży, gdyż wskazywał na to jej brzuch. Obydwoje wreszcie zdecydowali się na potwierdzenie tej informacji. Paweł opublikował zdjęcie z Dubaju, na którym widać, jak trzyma rękę na brzuchu swojej ukochanej.

– Odpowiadając na Wasze liczne pytania: tak, Marta jest w ciąży i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi – zakomunikował uczestnik show.

Warto podkreślić, że obydwoje wybrali się do Dubaju nie tylko w celach wypoczynkowych, ale również ze względów związanych ich rodziną. Chcą bowiem zakupić tam swoje obrączki. Można więc przypuszczać, ze ich wesele będzie organizowane z równie wielkim rozmachem. Tym bardziej że planują aż dwa oddzielne przyjęcia!

Warto podkreślić, że ostatnie sezony są wyjątkowo owocne, jeśli chodzi o wesela uczestników. Marta i Paweł niedługo przeżyją swoje, a za sobą mają to już znani z ósmej edycji programu Bogusia i Krzysztof. Mało tego, ostatni sezon sprawił, że ślub weźmie także inna para. Mowa o Kamilu i Joannie. Wszystkim uczestnikom pozostaje więc życzyć szczęścia w miłości.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski w białych włosach z brodą. Metamorfoza zaskoczyła fanów
  2. Edyta Golec jak sobowtór Dody. Zaskakujący widok żony Łukasza Golca
  3. Ogromne oburzenie po wystąpieniu Kossakowskiego i Kurdej-Szatan w „Dzień Dobry TVN”. „Porażka”

źródło: pudelek.pl