Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wielkie szczęście u Marty Paszkin z "Rolnika"! Urodziła CÓRKĘ!
Anna Borkowska
Anna Borkowska 21.02.2024 18:39

Wielkie szczęście u Marty Paszkin z "Rolnika"! Urodziła CÓRKĘ!

Wielkie szczęście u Marty Paszkin z "Rolnika"! Urodziła CÓRKĘ!
Wielkie szczęście u Marty Paszkin z "Rolnika"! Urodziła CÓRKĘ! Fot. Instagram/MartaPaszkin

Marta Paszkin, znana widzom z programu telewizyjnego "Rolnik szuka żony", właśnie wkroczyła w nowy rozdział swojego życia — została po raz kolejny mamą! Ta radosna nowina rozbrzmiała wśród fanów, którzy śledzili jej przygody w programie i cieszyli się z jej szczęścia. Jak się czuje po narodzinach córeczki? Jak malutka dostała na imię?

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" podbiła serca widzów show

Marta Paszkin zyskała ogromną popularność za sprawą swojego związku z rolnikiem Pawłem Bodzianny z 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Para poznała się w 2022 roku i była od tamtej pory nierozłączna.

Decydując się na udział w tym show, Marta miała nadzieję odnaleźć swoją życiową miłość. W trakcie programu poznała Pawła, rolnika z Piaseczna, który także szukał partnerki. Natychmiastowo między nimi zaiskrzyło, znaleźli wspólny język i odkryli, że mają wiele wspólnych zainteresowań, w szczególności pasję do sportu

Marta i Paweł mieli do tej pory dwójkę uroczych dzieci — córkę Stefanię (z poprzedniego związku Marty) oraz małego Adasia.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, fot. Instagram
Instagram/MartaPaszkin

Jakiś czas temu Marta poinformowała, że jest w kolejnej ciąży a poród był zaplanowany na połowę lutego. Nic więc dziwnego, że internauci, którzy gorączkowo śledzą losy Marty Paszkin i Pawła Bodziannego, z niecierpliwością sprawdzali w ostatnich dniach ich instagramowe profile. Dla wielu fanów każda aktualizacja była niezwykle ekscytująca i przepełniona nadzieją.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny podsumowali nową edycję "Rolnik szuka żony". Te słowa mogą nie spodobać się Waldemarowi Marta Paszkin i Paweł Bodzianny będą mieli drugie dziecko. Właśnie ogłosili szczęśliwą nowinę!

Już 14 lutego Marta postanowiła zabrać głos

Już 14 lutego Marta postanowiła zabrać głos, publikując serię relacji, które momentalnie wstrząsnęły siecią. 

W tych krótkich, ale znaczących przekazach wspomniała, że nadal czeka na rozwiązanie. To zdanie wywołało burzę spekulacji i dyskusji wśród fanów, którzy próbowali zgadywać, czy to już oznaka zbliżającego się porodu, czy może tylko sposób na podtrzymanie tajemnicy wokół tego wyjątkowego wydarzenia. 

Marta Paszkin z Rolnika odrzuciła pomoc lekarzy. Wyszła z porodówki!, fot. Instagram marta_paszkin (2).jpg
Instagram/MartaPaszkin

Jedno jest pewne — każda wzmianka oczekiwanej córeczce Marta i Pawła budziła ogromne emocje i nieustanne zainteresowanie fanów.

Marta właśnie urodziła córkę

Marta i Paweł właśnie powitali kolejną córeczkę. Wierni fani programu nie mogli się już doczekać, aby usłyszeć tę radosną nowinę. Okazuje się, że dziewczynka jest już na świecie.

Marta Paszkin, poinformowała o narodzinach kolejnego dziecka publikując wymowne zdjęcie, które z pewnością rozgrzewa serca wszystkich jej fanów.

Dziewczynka przyszła na świat 21 lutego i otrzymała imię Gracja.

Dzisiaj powtórzył się najpiękniejszy moment w moim życiu i Gracja jest już z nami. Poród przebiegł ekspresowo i bez komplikacji - to chyba nagroda za ten czas oczekiwania. Pozdrawiamy Was i dziękujemy za kibicowanie, a personelowi za pomoc i opiekę - czytamy w poście na profilu Marty Paszkin na Instagramie.

Pod postem na Instagramie pojawiła się prawdziwa lawina komentarzy z gratulacjami od fanów. Obserwatorzy życzą parze wszystkiego najlepszego w tej nowej roli i czekają z niecierpliwością na kolejne wieści o ich szczęśliwym rodzicielstwie.

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?