Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin podjęła decyzję ws. swojego małżeństwa. Rodzina nie mogła uwierzyć
Michał Fitz
Michał Fitz 29.04.2022 14:11

„Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin podjęła decyzję ws. swojego małżeństwa. Rodzina nie mogła uwierzyć

Rolnik szuka żony
instagram.com/pawelfarmer

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zakochali się w sobie dzięki programowi „Rolnik szuka żony” i od tego czasu stali się dosyć popularni. Regularnie informowali o tym, jak rozwija się ich relacja. Ostatnia wiadomość może mocno dziwić.

Do tej pory bowiem wspominali głównie o kolejnych krokach, które decydują się podjąć razem. Jednej, typowej dla małżeństwa kwestii Marta nie chce jednak spełnić.

„Rolnik szuka żony”: Na co zdecydowała się Marta?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny niedawno gościli w programie „Pytanie na Śniadanie”, w którym opowiadali, jak rozwinął się ich związek po zakończeniu programu. Już wcześniej w mediach społecznościowych informowali o swoim ślubie, a także o tym, że spodziewają się dziecka. Zapowiadali, że szykują wesele, które ma odbyć się w pięknym zamku. Ich przyszłość jawiła się więc w najpiękniejszych barwach. Mimo to Marta nie chciała przyjąć nazwiska swojego męża. Dlaczego?

Na ten temat narastały spekulacje w internecie i jak się okazuje, sama zainteresowana była o to wielokrotnie pytana przez swoich obserwujących. W związku z tym postanowiła wytłumaczyć swoją decyzję w obszernym wpisie. Wychodzi na to, że miała naprawdę szlachetny powód, by tak postąpić. Jej mąż nie może być zły.

Jak wytłumaczyła, obecnie mieszka z mężem i swoją córką z poprzedniego związku, która w związku z tym ma inne nazwisko. Marta nie chciała więc przyjmować godności męża, by nie wyszło na to, że wszyscy nazywają się Bodzianny poza córką, bo ta mogłaby się przez to czuć odrzucona.

Wyjawiła także, że jej decyzja nie wszystkim w rodzinie się spodobała, ale co ciekawe, nie chodzi o bliskich męża. Oni zrozumieli ją w pełni, za to pewne obiekcje były ze strony Paszkinów. Po rozmowie jednak wszyscy uszanowali jej decyzję, dlatego nie ma w związku z tym żadnego konfliktu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel ujawnia, co jest na nagraniach z Cichopek i Kurzajewskim. Jest zdruzgotany
  2. Ma dopiero 17 lat, już podjęła życiową decyzję. Wiadomo, z jakim wykształceniem skończy Roksana Węgiel
  3. Do sieci trafiły zdjęcia z domu Macieja Kurzajewskiego

Źródło: plotek.pl