Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ciężarna Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” walczy z przykrym problemem. Nie może wziąć leków
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.03.2022 16:03

Ciężarna Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” walczy z przykrym problemem. Nie może wziąć leków

Rolnik szuka żony
fot. instagram.com/marta_paszkin

Marta Paszkin dopiero w 5. miesiącu ciąży oficjalnie potwierdziła swój stan. Teraz jednak chętnie dzieli się w mediach swoimi doświadczeniami. Teraz powiadomiła, że zmaga się z przykrą przypadłością. Gwiazda nie może wziąć leków.

Wielka radość zapanowała w mediach, kiedy uczestniczka 7. sezonu „Rolnik szuka żony” oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży. Choć wcześniej wraz z Pawłem Bodziannym nie zabierali głosu w tej sprawie, teraz celebrytka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi przeżyciami i przemyśleniami.

Niespełna dwa tygodnie temu para wzięła skromny ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego. Na bardziej huczą uroczystość młodzi będą musieli zaczekać jeszcze chwilę, gdyż ciężarna Marta powoli zbliża się do rozwiązania. Choć nie jest to jej pierwsza ciąża, gwiazda przyznała ostatnio, że boryka się z problemem, któremu nie może w żaden sposób zaradzić.

Ciężarna gwiazda „Rolnik szuka żony” ma poważny problem. Nie może wziąć leków

Szybko wyszło na jaw, że wczesnowiosenny ślub dał się Marcie we znaki. Przyszła mama złapała intensywne przeziębienie, które ulokowało się w zatokach i poważnie utrudniło życie świeżo upieczonej żony, która postanowiła pożalić się na swój stan w relacji.

– Inaczej wyobrażałam sobie pierwszy tydzień małżeństwa. Spieszę wyjaśnić, że nie chodzi o stan cywilny, tylko stan zdrowia. Tak sobie żartuję, bo cóż mi innego pozostało […] Dopadł mnie jakiś wirus. Ale to taki, że mnie zgięło w pół, absolutnie jestem nie do życia […] – opowiedziała i jednocześnie zaznaczyła, że z dzieckiem wszystko jest w porządku.

Niestety, ze względu na swój stan, gwiazda „Rolnik szuka żony” jest skazana na naturalne metody leczenia. Pozostało jej tylko czekać, choć zatkany nos stał się prawdziwą zmorą i przyniósł niespodziewane konsekwencje.

– Takie poharatane usta to efekt ciągłego oddychania przez nie i inhalacji solą. Nie pomaga żadne nawilżanie. Musi po prostu zejść z zatok a w ciąży można stosować tylko naturalne metody czytamy w jednej z ostatnich relacji, na której Marta zaprezentowała spierzchnięte, obrzęknięte wargi.

Na szczęście z pomocą ruszyły internautki i już jakiś czas później przyszła mama podziękowała na InstaStories za gros porad i słów wsparcia.

Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Zrobili zdjęcia Violettcie Arlak z „Rancza”. Widok dołu kreacji wywołał wielkie poruszenie

Źródło: Party