Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” wyznała, że jej mąż jest przerażony. Wszystko tuż przed porodem
Michał Fitz
Michał Fitz 14.06.2022 14:27

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” wyznała, że jej mąż jest przerażony. Wszystko tuż przed porodem

Rolnik szuka żony
instagram.com/marta_paszkin

Marta Paszkin zakochała się w Pawle Bodziannym dzięki programowi „Rolnik szuka żony”. Choć nie wszystkie związki z show przetrwały, ich relacja wydaje się być wyjątkowo silna. Niedługo przyniesie nawet owoc w postaci ich pierwszego dziecka.

Jak się jednak okazuje, nastroje w ich domu są dosyć napięte. Choć oczywiście wszyscy cieszą się ze względu na narodziny potomka, Paweł jest wyjątkowo poddenerwowany. Więcej opowiedziała o tym sama Marta.

„Rolnik szuka żony”: Marta i Paweł zaraz będą mieli dziecko

Marta rozmawiała ostatnio z serwisem „o2”, któremu wyjawiła, jak wyglądają przygotowania do porodu. Sama przyznała, że jest już całkiem gotowa do niego, choć nie ma jeszcze wyprawki. Niemniej, jest spokojna, głównie dlatego, że to nie jej pierwszy poród. Jeszcze przed relacją z Pawłem urodziła córeczkę ze związku z innym mężczyzną.

Nieco inaczej jest za to w przypadku ukochanego, dla którego cała sytuacja jest zupełnie nowa, a pod pewnym względami, jak zaznacza Marta, wręcz surrealistyczna. Uczestniczka programu mówi, że Paweł jest wszystkim bardzo przejęty i momentami nawet nie dowierza, że z brzucha jego partnerki niedługo wyjdzie żywe dziecko. Bardzo chce się jednak z tą myślą oswoić, ponieważ przyszli rodzice planują, by poród był wspólny i odbył się w obecności ojca.

Wiadomo też już, jak nazywać się będzie ich pociecha. Spodziewają się syna, któremu nadadzą imiona Adam Konrad. Dlaczego akurat takie? Wiąże się z tym urocza historia, którą Marta i Paweł opowiedzieli, gdy swego czasu gościli w „Pytaniu na śniadanie”.

Jak wyjaśnili, te imiona synek odziedziczy po specjalnych osobach, ale wcale nie po dziadkach czy przodkach, jak to zwykle ma miejsce. Adam i Konrad to bowiem imiona producentów, którzy opiekowali się nimi i ich wątkiem w trakcie nagrań do show „Rolnik szuka żony”. Para uznała, że gdyby nie ci dwaj mężczyźni, prawdopodobnie nie zakochaliby się w sobie, dlatego postanowili ich uhonorować w ten czarujący sposób.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Pachucki nie został pożegnany przez przyjaciół z „Rolnik szuka żony”. Wiemy dlaczego
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty

Źródło: Party.pl/ o2.pl