Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Marta z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę. Wygląda wspaniale
Karol Osiński
Karol Osiński 14.03.2021 14:12

Marta z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę. Wygląda wspaniale

Rolnik szuka żony
fot. instagram.com/marta_paszkin

Marta Paszkin zyskała popularność w całym kraju dzięki programowi Rolnik szuka żony. Już wkrótce fani zobaczą jej umiejętności taneczne w programie Dance Dance Dance, gdzie wystąpi wraz ze swoim ukochanym, Pawłem Bodziannym. Jednak przed zaprezentowaniem tańca w swoim wykonaniu postanowiła opublikować zdjęcia sprzed lat, kiedy ważyła 13 kilogramów więcej.

Gwiazda siódmej edycji programu Rolnik szuka żony potrafi zaskakiwać swoich fanów, co pokazywała już niejednokrotnie. Jedna z takich sytuacji zdarzyła się wczoraj na jej InstaStories, gdzie wróciła wspomnieniami do przeszłości.

Marta Paszkin z Rolnik szuka żony przed laty

Jesień 2020 roku była przełomowym momentem w życiu Marty Paszkin. Właśnie wtedy razem z ukochanym, Pawłem Bodziannym ruszyła na podbój polskiego świata show-biznesu. Jednym z pierwszych kroków w tym celu (po udziale programie Rolnik szuka żony) będzie występ w trzeciej części programu tanecznego TVP Dance Dance Dance.

Tymczasem gwiazda zaczęła dzielić się z fanami coraz większą ilością ciekawostek ze swojego życia. Jej Instagram tętni życiem, dzięki czemu zyskała już niemal 68 tys. obserwujących. Wczoraj na InstaStories opublikowała zaskakujące zdjęcie sprzed lat, na którym ważyła 13 kilogramów więcej.

A to ja 13 kilo temu – napisała przepełniona radością Marta Paszkin.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Marta Paszkin jest wielką szczęściarą. Jako jedna z niewielu kandydatek na żony rolników znalazła swojego wybranka i obdarzyła go wielkim uczuciem z wzajemnością. Teraz para uchodzi za jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych w polskim show-biznesie. Udział w Dance Dance Dance bez wątpienia tylko to powiększy.

Marta Paszkin pokazała stare zdjęcia

Jednak warto zwrócić uwagę na kilka faktów. Marta Paszkin dotychczas rzadko mówiła o swoim życiu prywatnym i chociaż bardzo często udostępnia zdjęcia w mediach społecznościowych, to wiadomo było nieco na jej temat. Obecnie ma 33 lata i mieszka w Warszawie, gdzie wychowuje córeczkę Stefanię.

Siostrą Marty jest profesjonalna stylistka, Magda, która odpowiadała za jej wygląd, podczas finałowego odcinka Rolnik szuka żony oraz wiosennej ramówki TVP. Jednak w dalszym ciągu Paszkin pozostaje osobą, o której opinia publiczna mało wie.

Od jakiegoś czasu lubi zaskakiwać swoich obserwujących i podobnie, jak wcześniej wspomnianym zdjęciem, postanowiła opublikować kilka zdjęć z dzieciństwa i młodych lat. Każde z nich robi piorunujące wrażenie, a gwiazda wyraźnie jest zadowolona ze swojej przeszłości.

Mogliśmy zobaczyć zdjęcie legitymacji szkolnej Marty, zdjęcia z czasów, kiedy była harcerką oraz wiele innych. Trzeba przyznać, że w tym tygodniu dowiedzieliśmy się wiele na temat życia Marty Paszkin.

Zobacz zdjęcia:

Rolnik szuka żony

Marta Paszkin pochwaliła się zdjęciem sprzed kilku lat. Ważyła wówczas 13 kilogramów więcej.

Rolnik szuka żony

Jeszcze wcześniej dodała kilka fotek z dzieciństwa. Jedna z nich ukazuje jej legitymację szkolną.

Rolnik szuka żony

Inne zaś z czasów kiedy jeszcze była harcerką.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces