Lifestyle.Lelum.pl > Marta Manowska

Marta Manowska

Ksiądz wypatrzył Martę Manowską w kościele, fot. KAPIF; Pexels/MART PRODUCTION
08.07.2023 08:06 Ksiądz wypatrzył Martę Manowską w kościele. Niespotykana sytuacja, zwrócił się do niej TYMI słowami

Marta Manowska ma na swoim koncie mnóstwo wyswatanych par, które do tej pory prowadzą wspólne szczęśliwe życie. Tak właśnie jest w przypadku Marty Paszkin i Pawła Bodziannego, na których weselu niedawno bawiła się prezenterka. Właśnie w miejscowości zakochanych gwiazda została dostrzeżona przez prowadzącego mszę świętą księdza.

Marta Manowska pokazała zdjęcia ze ślubu, fot. TRICOLORS/East News; Instagram/@martamanowska
01.07.2023 08:03 Marta Manowska pokazała zdjęcie ze ślubu. Tak szczęśliwa i roześmiana dawno nie była

Marta Manowska zaskoczyła wszystkich kilkoma zdjęciami, które pojawiły się na jej profilu na Instagramie. Gwiazda gościła niedawno na weselu Pawła Bodziannego i Marty Paszkin. Teraz pokazała, jak bawiła się na uroczystości uczestników “Rolnik szuka żony”.

Marta Manowska
16.06.2023 18:13 Marta Manowska przerwała milczenie i ujawniła prawdę o swoich związkach. Smutne, co wyznała

Marta Manowska jest obecnie znana z prowadzenia takich programów jak „Sanatorium miłości” czy „Rolnik szuka żony”, w którym pomaga uczestnikom w odnalezieniu prawdziwej miłości. Przez niektórych z nich jest nawet nazywana „matką chrzestną ich związków”.Jak ujawniła jednak w niedawnym wywiadzie dla TVP, ona sama nie ma szczęścia w miłości. 

Marta Manowska
26.04.2023 12:05 Marta Manowska zdradziła, kiedy się zakocha. Na wizji padły mocne słowa, "chyba zamknę się na klucz"

Marta Manowska i Józef, który został mianowany królem turnusu w ostatniej edycji “Sanatorium miłości” gościli dziś w “Pytaniu na śniadanie”. Z Łukaszem Nowickim i Małgorzatą Opczowską rozmawiali o wiośnie i wiążących się z nią emocjach. Prezenterka zdecydowała się na szczere wyznanie.Wyjawiła bowiem, kiedy najłatwiej jej się zakochać. Nie ma wątpliwości, że wielu adoratorów spróbuje wykorzystać tę informację.

Marta Manowska
03.04.2023 14:46 Szczęśliwa Marta Manowska pochwaliła się imponującą palmą wielkanocną. Cudny widok

Marta Manowska przeżywa bardzo szczęśliwe chwile w ostatnich dniach. Dziennikarka i prezenterka wręcz promienieje i zaraża swoich fanów uśmiechem i pozytywną energią. Wszystko relacjonuje w swoich mediach społecznościowych.Ostatnia niedziela w wierze katolickiej była Niedzielą Palmową. Manowska pochwaliła się jaką miała piękną palmę z tej okazji. Chwilę wcześniej obchodziła także urodziny.

Marta Manowska
01.04.2023 20:18 Marta Manowska świętuje urodziny, znalazła się w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce

Marta Manowska śmiało może być określona mianem kobiety sukcesu, na który ciężko sobie zapracowała. Właśnie przez to zaangażowanie należą jej się chwile błogiego odpoczynku i radości, szczególnie w jej urodziny, które obchodziła wczoraj.W mediach społecznościowych pokazała, gdzie i w jaki sposób je spędzała. Jak można było się po niej spodziewać, zrobiła to na swój sposób. Nie wyprawiła hucznej imprezy w stołecznym klubie.

Sanatorium miłości, Marta Manowska
07.03.2023 18:44 Iwona z "Sanatorium miłości" zdradziła, co myśli o Marcie Manowskiej. Ma plany na znajomość

Piąty sezon programu “Sanatorium miłości” dobiegł końca. Wzbudził on wielkie emocje wśród widzów. Parą królewską turnusu zostali Józef i Iwona. Królowa powiedziała o tym jaka jest prowadząca show - Marta Manowska.W rozmowie z serwisem “Pomponik” pani Iwona powiedziała o swoich planach po zakończeniu programu i wyznała także, jak wygląda prawdziwa twarz prowadzącej show.

Marta Manowska
03.03.2023 08:24 Marta Manowska ma „czas pożegnań”. Kończy piękną egzotyczną wyprawę

Ostatni post, jaki Marta Manowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie, wywołał burzę emocji wśród jej wielbicieli. Szybko jednak okazało się, że prawda jest całkowicie inna niż przewidywania internautów.Prowadząca “Rolnik szuka żony” postanowiła pożegnać się za pomocą wpisu w social mediach. Od czego odchodzi dziennikarka?

Marta Manowska
02.03.2023 11:08 Zanim Marta Manowska została gwiazdą TVP zarabiała na życie inaczej. Niektórzy mogą kojarzyć ją z innych produkcji

Marta Manowska w ostatnich latach stała się jedną z twarzy TVP. Prowadziła w końcu takie hity tej stacji, jak „Sanatorium miłości”, „Rolnik szuka żony” czy „The Voice Senior”. Już wcześniej pojawiała się jednak w telewizji.Zanim bowiem na dobre rozkręciła karierę prezenterki, imała się różnych aktywności, w tym aktorstwa.

Marta Manowska
15.01.2023 13:08 Marta Manowska przekazała wieści ze szpitala. „Taki jeden mi się na oddziale przypałętał i nie chce się odczepić”

Marta Manowska zaskoczyła wzruszającym postem, który pojawił się na jej profilu na Instagramie. Prowadząca „Rolnik szuka żony” pozuje na zdjęciu z chorym Oliwierem. Dziennikarka pojawiła się w szpitalu, aby wesprzeć podopiecznych Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Z jednym z nich zrobiła sobie urocze zdjęcie i wyjaśniła, czego można uczyć się od młodego chłopaka.

Marta Manowska
25.12.2022 23:26 Marta Manowska zalała się łzami. Tak wyglądały zaręczyny Justyny i Tomka z „Rolnik szuka żony”

W świątecznym, a zarazem finałowym odcinku „Rolnik szuka żony” doszło do wzruszających scen. Tomek nagle wparował do pokoju z gigantycznym bukietem, po czym klęknął przed oniemiałą Justyną. Wszystko działo się na oczach prowadzącej, Marta Manowska zalała się łzami. W Boże Narodzenie fani programu „Rolnik szuka żony” zasiedli przed ekranami, aby śledzić świąteczny, a jednocześnie finałowy odcinek 9. edycji. Jednak tak niezwykłych scen nikt się nie spodziewał. Justyna i Tomek opowiadali Manowskiej o swoich planach, kiedy bohater nagle zniknął z kadru. Kiedy wrócił w oczach obu kobiet stanęły łzy.

Marta Manowska
20.11.2022 22:35 Wściekły fan Mundialu zostawił ostry komentarz pod zdjęciem Marty Manowskiej. Gwiazda zgasiła go jednym zdaniem

Marta Manowska padła ofiarą złośliwego komentarza jednego z fanów. Prowadząca program „Rolnik szuka żony” postanowiła w dosadny sposób odpowiedzieć internaucie. Padło kilka mocnych słów. Właśnie dziś rozpoczęło się jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych. O godzinie 17:00 miał miejsce mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Teraz jeden z fanów piłkarskich zmagań postanowił zaatakować dziennikarkę dosadnym wpisem w social mediach.

Marta Manowska
14.11.2022 10:35 „Rolnik szuka żony”: Tomek uznał, że Zuza jest nieszczera i zakończył relację, przykra scena w programie Marty Manowskiej

Marta Manowska raczej nie będzie zadowolona z finału swojego programu. W ostatnim odcinku „Rolnik szuka żony” kolejny uczestnik definitywnie zakończył relację. Rozczarowany i przybity Tomek jasno wyraził zdanie na temat Zuzy. Przestał wierzyć w jej szczere intencje. Kolejny odcinek 9. edycji „Rolnik szuka żony” przyniósł nieoczekiwane zwroty akcji i trudne rozmowy. Poczynając od Mateusza, który wyrzucił obie kandydatki ze swojego gospodarstwa, aż po Tomka, który podjął ostateczną decyzję w sprawie Zuzy. Aż przykro było patrzeć na tę scenę. Chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Przystojny Tomasz, do którego, jak wiemy, już na początku ustawiła się cała kolejka dziewcząt, ostatecznie zakończy program jako singiel. Widzowie wprost orzekli, że uczestnik „źle wybrał”.

Marta Manowska
12.11.2022 18:16 Zapytali Manowską, o jej pierwszą myśl, kiedy słyszy „Telewizja Polska”. Padły dwa słowa, nawet się nie zastanawiała

Telewizja Polska obchodzi w ten weekend 70-lecie swojej działalności. Z tej okazji Marta Manowska, która przecież jest jedną z najpopularniejszych prezenterek stacji, została zapytana o swoje skojarzenia i wspomnienia związane z TVP. Dziennikarka wcale nie musiała się długo zastanawiać na odpowiedziami. Można po nich wnioskować, że praca w Telewizji Polskiej sprawia jej wielką, zawodową satysfakcję.

Marta Manowska
05.11.2022 10:38 Marta Manowska wyłoniła się z wody. W tak odważnym wydaniu widzimy ją pierwszy raz

Marta Manowska w niespotykanym kadrze. Wylądowała daleko od Polski, a teraz pochwaliła się serią zdjęć, które wzbudziły zazdrość fanów. Gwiazda TVP rzadko pokazuje się w tak odważnej wersji. Poszła na całość. Podróż to jej drugie imię. Prowadząca „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” zrobiła sobie przerwę od kamer — lecz nie od obiektywu. Na jej Instagramie zawitały kadry z dalekiej Azji. Aż zrobiło się gorąco.

Marta Manowska
14.10.2022 09:53 Marta Manowska cała mokra, bez butów na ulicy. Na początku uciekała, potem już poddała się gigantycznej ulewie

Marta Manowska była przemoczona do suchej nitki. Podczas wycieczki po egzotycznym mieście rozpętała się potężna ulewa, z nieba spadały hektolitry wody. Gwiazda „Sanatorium miłości” w końcu się poddała. Krótko skwitowała sytuację. Marta Marnowska ma podróże we krwi — co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Teraz, kiedy w Polsce na dobre zagościła jesień, ona ruszyła na dalekie południe — jak na ironię, tam też niebo przesłoniły nagle chmury i rozpoczęła się gigantyczna ulewa. Gwiazda mogła zrobić już tylko jedno.

Marta Manowska
11.10.2022 20:47 Marta Manowska zmieni stan cywilny? Jeden szczegół na wakacyjnym zdjęciu zdradza wszystko

Marta Manowska z chęcią dzieli się z internautami szczegółami prywatnego życia. Poza pracą na planie programów TVP dużo podróżuje i spędza czas w wiejskiej scenerii. Niedawny post przykuł uwagę obserwatorów z powodu pewnej ozdoby. Prowadząca „Sanatorium miłości” i „Rolnik szuka żony” od lat pomaga uczestnikom odnaleźć swoje drugie połówki. Sama jednak jest bardzo skryta w temacie życia miłosnego. Internauci zauważyli jednak drobnostkę, która może rzucać zupełnie nowe światło w temacie związków prezenterki.

Marta Manowska
30.09.2022 10:24 Marta Manowska zaskoczyła fanów. Pierwszy raz zdobyła się na tak osobiste wyznanie. „Dajesz mi siłę”

Marta Manowska bardzo chętnie korzysta ze swoich mediów społecznościowych i opowiada tam fanom o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym i zawodowym. Tym razem prowadząca show „Rolnik szuka żony” zdobyła się na odważne wyznanie. Gwiazda skierowała je do pewnej bardzo bliskiej dla siebie osoby. Dziennikarka jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej, która nie może narzekać na brak nowych wyzwań zawodowych. Pomimo tego, że fani bardzo często mogą oglądać gwiazdę na szklanym ekranie, ta niechętnie opowiada o swoim życiu osobistym, a zwłaszcza sferze uczuciowej. Media bardzo często łączą prezenterkę w parę z każdym mężczyzną, z jakim tylko zostanie przyłapana. Podobnie było w przypadku brata jednego z uczestników programu „Rolnik szuka żony” – Robertem Bodziannym, z którym Marta Manowska spędzała mnóstwo czasu, a portale rozpisywały się na temat ich rzekomego związku. Teraz dziennikarka zwróciła się do pewnej bardzo bliskiej dla niej osoby. To pierwszy raz, kiedy prowadząca „Sanatorium miłości” podzieliła się publicznie tak wzruszającym wyznaniem.

Marta Manowska
29.09.2022 18:03 Marta Manowska w objęciach pięknej brunetki. Łączy je wyjątkowa relacja. „Przy Tobie chcę być jeszcze lepsza”

Marta Manowska nawiązała wiele poważnych relacji z uczestnikami programów, które prowadziła. Jak się okazuje, nie tylko z nimi, bo bliskie stosunki łączą ją również z wyjątkowymi współpracownikami. Jednej z takich osób poświęciła cały, wzruszający wpis na Instagramie. Prezenterka dołączyła do niego też dwa zdjęcia. Szczególnie pierwsze z nich jest bardzo rozczulające, gdyż Manowska tonie na nim w objęciach pewnej kobiety. Kim dokładnie dla niej ona jest?

Marta Manowska
28.09.2022 09:25 Marta Manowska w objęciach przystojniaka. „Jest cudowny i wszystkim pomaga, pomóżmy i jemu”

Marta Manowska zachwyciła fanów, pozując w objęciach przystojnego miłośnika piłki nożnej. Wprost rozpływała się nad jego walorami i miała do przekazania ważną informację. Zwróciła się do wszystkich. Marta Manowska spotyka na swojej ścieżce wielu inspirujących ludzi, a w duchu przygody i otwartości na drugiego człowieka może konkurować chyba tylko z Wojciechowską. Nic dziwnego, że i dla niej fani wypatrują odpowiedniego kandydata na partnera. Owszem, gwiazda TVP często pozuje ze swoimi przyjaciółmi, jednak jeśli chodzi o związki, jest niezwykle tajemnicza i zdecydowanie skupia się na potrzebach innych. Nawet teraz, rozpoczął się długo wyczekiwany, pierwszy odcinek programu „Rolnik szuka żony”, a całe media drżą ze zniecierpliwienia, znajduje czas na drobne, dobre uczynki.

Rolnik szuka żony
19.09.2022 21:32 Uczestnik „Rolnik szuka żony” zachwycił się 23-latką w ciąży. Na oczach Marty Manowskiej do niej zadzwonił

Nowy sezon programu „Rolnik szuka żony” wreszcie się rozpoczął. Już pierwszy odcinek wzbudził wiele emocji. Marta Manowska była świadkinią poruszającej sceny, kiedy jeden z uczestników zauroczył się 23-latką w ciąży. Fani programu musieli trochę poczekać na emisję pierwszego odcinka, z powodu mistrzostw świata w siatkówce. Warto było jednak uzbroić się w cierpliwość.

Marta Manowska
09.09.2022 15:36 Marta Manowska obejmie nową funkcję, fani już nie mogą się doczekać. Program rozkocha w sobie widzów

Marta Manowska w ostatnich latach wyrosła na jedną z czołowych prezenterek Telewizji Polskiej. Prowadziła najpopularniejsze programy stacji i za swoją rolę w nich była regularnie chwalona zarówno przez uczestników, jak i fanów. Teraz dostała od szefostwa kolejne show. Jej program będzie emitowany w każdą sobotę o godzinie 16.10. Pierwszy odcinek zostanie pokazany 15 października. O czym dokładnie będzie opowiadał program?

Marta Manowska Małgorzata Tomaszewska
30.08.2022 10:47 Przyjaciółki czy rywalki? Ujawniono, jak wyglądają relacje Marty Manowskiej i Małgorzaty Tomaszewskiej

Nie milkną głosy na temat rzekomego konfliktu, jaki panuje pomiędzy dwoma najpopularniejszymi prezenterkami Telewizji Polskiej. Mowa oczywiście o Marcie Manowskiej i Małgorzacie Tomaszewskiej, które według mediów stały się dla siebie poważną konkurencją, po tym jak prowadząca „Pytanie na śniadanie” zastąpiła koleżankę w roli gospodyni „The Voice Senior”. Jakie naprawdę są relacje pań? Małgorzata Tomaszewska od dłuższego czasu spełnia się w roli prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Gwiazda szturmem podbiła serca telewidzów i od pewnego czasu obstawia najpopularniejsze wydarzenia TVP, między innymi Wakacyjną Trasę Dwójki. Teraz prezenterka zadebiutuje w nowej roli i zastąpi występującą w „The Voice Senior” Martę Manowską. Dotychczasowa gospodyni talent show zajmuje się także prowadzeniem takich programów, jak „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości”. Teraz w mediach mówi się o konflikcie gwiazd, jaki miał rzekomo wystąpić po zmianach w TVP. Jak jest naprawdę?

Marta Manowska
27.08.2022 20:28 „To była randka”. Marta Manowska przyłapana na czułych objęciach i pocałunkach z przystojnym mężczyzną

Marta Manowska została przyłapana przez fotoreporterów na wspólnym spacerze z przystojnym mężczyzną. Gwiazda trzymała za rękę swojego towarzysza i czule go obejmowała. Wielu fanów nie miało pojęcia, że ich idolce prawdopodobnie udało się odnaleźć miłość. O spotkaniu Marty Manowskiej doniósł magazyn „Życie na gorąco”, który na swoich łamach udostępnił zdjęcia z zajścia. Jak stwierdził redaktor gazety, „to na pewno nie było spotkanie biznesowe. (…) To była randka!”.

Marta Manowska
26.08.2022 22:12 Marta Manowska wydała poważne oświadczenie. Wszystko w związku z krytyką po ostatniej ramówce

Dziennikarka stała się ofiarą krytyki i plotek po niedawnym ramówkowym show Telewizji Polskiej. Portale plotkarskie zarzucały prowadzącej program „Sanatorium miłości” nieprofesjonalne zachowanie i brak chęci współpracy z fotoreporterami. Teraz Marta Manowska wydała oficjalne oświadczenie. Podczas środowego eventu TVP nie zabrakło największych gwiazd stacji. Swoją obecnością zaszczyciły nas takie nazwiska, jak Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora czy Kasia Cichopek. Podczas wydarzenia pojawiła się również Marta Manowska, która krótko po zakończeniu show stała się głównym tematem wszystkich portali plotkarskich. Media zarzucały prowadzącej program „Rolnik szuka żony” nieprzyjemne zachowanie oraz niechęć do udzielania wywiadów i promowania nowych propozycji jesiennej ramówki TVP. Teraz dziennikarka postanowiła zabrać głos w sprawie tych doniesień.

26.08.2022 00:17 Marta Manowska zaskoczyła dziennikarzy podczas imprezy TVP. „Zachowywała się bardzo dziwnie”

Wczorajsze ramówkowe show TVP odbiło się szerokim echem w mediach. Do tej pory wszyscy zachwycają się nie tylko wystrojem, jaki dla swoich gości przygotował publiczny nadawca, ale również kreacjami, w których zaprezentowały się gwiazdy. Teraz na tapetę zostało rzucone to, jak wczoraj zachowywała się Marta Manowska. Od środy nie milkną głosy na temat wyjątkowego eventu, jaki miał miejsce wczoraj w siedzibie Telewizji Polskiej. Na specjalnym show, mającym na celu zapowiedź nowej jesiennej ramówki stacji pojawiły się największe gwiazdy. Wśród zaproszonych nie zabrakło między innymi Aleksandra Sikory, Małgorzaty Tomaszewskiej czy Kasi Cichopek. Uwagę zgromadzonych przykuła również Małgorzata Opczowska, która na wydarzeniu pojawiła się u boku swojego męża Jacka. Mężczyzna nie potrafił oderwać wzroku od swojej ukochanej, która prezentowała się niesamowicie w długiej turkusowej sukience. Teraz media rozpisują się na temat tego, w jaki sposób zachowała się wczoraj inna gwiazda stacji — prowadząca program „Sanatorium miłości” Marta Manowska.

Kasia Cichopek Marta Manowska
25.08.2022 00:37 Jesienna Ramówka TVP: Kasia Cichopek olśniła na ściance, a od Marty Manowskiej aż ciężko oderwać wzrok

Największe gwiazdy TVP bawią się dzisiaj wspólnie na wyjątkowym wydarzeniu. Publiczny wydawca przygotował niesamowity event dla wszystkich swoich prezenterów, wśród których pojawiły się takie nazwiska, jak Marta Manowska, Aleksander Sikora czy Kasia Cichopek. Wszystko z powodu zapowiedzi Jesiennej Ramówki TVP. Prezenterzy i prowadzący programy rozrywkowe TVP pokazują właśnie na swoich social mediach, w jaki sposób spędzają środowy wieczór. Gwiazdy stacji świętują dziś rozpoczęcie Jesiennej Ramówki TVP i z tej okazji bawią się na wyjątkowym bankiecie.

Tomasz Kammel
17.08.2022 13:34 Tomasz Kammel pokazał, jak „ciężko” pracuje się w TVP. Marta Manowska musiała położyć się na ziemi

Nie od dziś wiadomo, że wśród prezenterów TVP panuje miła i przyjacielska atmosfera. Kolejny raz potwierdził to Tomasz Kammel, jeden z prowadzących program „Pytanie na śniadanie”, który na swoim profilu na Instagramie zamieścił nagranie zza kulis jednego z show. Bohaterka krótkiego filmiku stała się między innymi Marta Manowska. Kammel znany jest ze swojego poczucia humoru i dystansu do samego siebie. Tym razem dziennikarz postanowił w zabawny sposób uchylić odrobinę rąbka tajemnicy i pokazać, co ciekawego dzieje się za kulisami TVP Kobieta. To nie pierwszy raz, kiedy prezenter ujawnia, co tak naprawdę ma miejsce na backstage’u popularnych programów rozrywkowych TVP. Ostatnio podzielił się z fanami nagraniami zza kulis show „Pytanie na śniadanie” i pokazał, kto pilnuje, aby prowadzący prezentowali się na wizji perfekcyjnie. Tym razem gwiazdor nagrał, jak ciężko pracują prezenterzy Telewizji Polskiej. Na filmiku pojawiła się między innymi Marta Manowska oraz Mateusz Szymkowiak.