Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marta Manowska zdradziła, kiedy się zakocha. Na wizji padły mocne słowa, "chyba zamknę się na klucz"
Michał Fitz
Michał Fitz 26.04.2023 12:05

Marta Manowska zdradziła, kiedy się zakocha. Na wizji padły mocne słowa, "chyba zamknę się na klucz"

Marta Manowska
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Marta Manowska i Józef, który został mianowany królem turnusu w ostatniej edycji “Sanatorium miłości” gościli dziś w “Pytaniu na śniadanie”. Z Łukaszem Nowickim i Małgorzatą Opczowską rozmawiali o wiośnie i wiążących się z nią emocjach. Prezenterka zdecydowała się na szczere wyznanie.

Wyjawiła bowiem, kiedy najłatwiej jej się zakochać. Nie ma wątpliwości, że wielu adoratorów spróbuje wykorzystać tę informację.

Kiedy zakochuje się Marta Manowska?

Zasiadający w studio Józef przyznał, że wiosną całe życie budzi się do życia i tyczy się to nie tylko roślin oraz zwierząt, ale także ludzkich emocji. Stwierdził, że w cieplejsze, dłuższe dni ludzie są bardziej otwarci. Zgodziła się z tym Marta Manowska.

Prowadząca “Sanatorium miłości” przyznała, że w jej przypadku uczucia najbardziej uaktywniają się latem. Wtedy najłatwiej się zakochuje. Żartobliwie stwierdziła, że w takim razie na całym sierpień powinna się gdzieś zamknąć na klucz.

Emilia Korolczuk ogłosiła wyjątkowy dzień. Nie wszyscy fani są zadowoleni

Kiedy najlepiej jest się zakochać?

Prowadzący i goście próbowali też odpowiedzieć na pytanie: “Kiedy najlepiej jest się zakochać?” Nie chodziło jednak o porę roku, a bardziej porę życia. Spekulowali, czy najlepszym okresem jest wiek po trzydziestce, a może po czterdziestce.

Józef upierał się przy tym, że najłatwiej zakochuje się, gdy jest się po siedemdziesiątce! Przyznał, że wtedy nie ma już strachu związanego z nowymi uczuciami, a serce jest bardziej otwarte na ludzi niż wcześniej. Zapytany o to, czy w takim razie miłość w tym wieku jest łatwiejsza, nie mógł udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

- Nie powiem, że łatwiej, po prostu człowiek nie ma takiej tremy, żeby spróbować się zakochać. Trzeba być otwartym na życie, inaczej nic samo nie przyjdzie tłumaczył król turnusu.

Widzowie zachęceni do udziału w "Sanatorium miłości"

W rozmowie znalazł się też czas na zareklamowanie kolejnego sezonu “Sanatorium miłości”. Józef wręcz namawiał seniorów do wzięcia udziału, twierdząc, że będzie to przygoda życia, niezależnie od tego, jakie relacje uda się w show nawiązać.

Jak poinformowała Marta Manowska, casting już trwa, a nagrania będą odbywały się przez cały wrzesień. Przyznała także, że ekipa realizująca “Sanatorium miłości” na czele z reżyserką, to najsympatyczniejszy zespół, z jakim przyszło jej pracować, co oczywiście odczuwają też uczestnicy programu.

Zobacz post:

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"