Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Oburzające komentarze o Marcie Manowskiej po weselu Ady i Michała. To jest skandal, o co się czepiają gwiazdy
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 25.07.2023 18:20

Oburzające komentarze o Marcie Manowskiej po weselu Ady i Michała. To jest skandal, o co się czepiają gwiazdy

Oburzające komentarze o Marty Manowskiej po weselu Ady i Michała
Oburzające komentarze o Marty Manowskiej po weselu Ady i Michała, fot. kadry z programu „Pytanie na śniadanie” i „Rolnik szuka żony”

Michał Tyszka był uczestnikiem ostatniej edycji „Rolnik szuka żony”. Jego cel został osiągnięty – za sprawą programu randkowego poznał Adriannę Jasiaczek. Para zaręczyny potwierdziła jeszcze w finałowym odcinku. Niedawno stanęli na ślubnym kobiercu, czym chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Młode małżeństwo zaledwie tydzień po ślubie pojawiło się także w programie „Pytanie na śniadanie”, gdzie opowiedzieli o swoim wyjątkowym dniu.

Marta Manowska nie pojawiła się na ślubie Ady i Michała

Ważną postacią „Rolnik szuka żony” jest Marta Manowska, która prowadzi program randkowy. Jest ona uznawana za jedną z bardziej lubianych prezenterek TVP. W finale 9. sezonu Adrianna dumnie zaprezentowała jej pierścionek zaręczynowy, który otrzymała od Michała. 

Marta Manowska często jest gościnią na ślubach swoich „podopiecznych”, których miłość rozkwitała pod jej czujnym okiem w programie „Rolnik szuka żony”. Pojawiła się między innymi na zaślubinach Małgorzaty Sienkiewicz i Pawła Borysewicza, Bogusi i Krzysztofa oraz Marty Paszkin i Pawła Bodziannego. U Ady i Michała jednak jej zabrakło. 

Na Sylwię Peretti spadł kolejny cios. Niewyobrażalne, co dzieje się po pogrzebie Patryka. To zbyt wiele

Ada i Michał mają za złe Marcie Manowskiej, że nie pojawiła się na ich ślubie

Ada i Michał z 9. edycji programu „Rolnik szuka żony” mają za złe Marcie Manowskiej, że nie pojawiła się na ich weselu, by razem z nimi celebrować łączące ich uczucie. Panna młoda ujawniła, że prowadząca otrzymała zaproszenie z odpowiednim wyprzedzeniem, ale postanowiła je odrzucić. 

– Była przez nas zaproszona, ale napisała, że jej nie będzie – napisała Ada na swoim instagramowym profilu. 

Marta Manowska krytykowana przez fankę

W czasie ślubu Ady i Michała Marta Manowska najpewniej spędzała czas nad Bałtykiem. Na to wskazuje opublikowane przez nią zdjęcie na jej profilu na Instagramie. Jedna z fanek prezenterki nie kryje rozżalenia jej decyzją, by nie pojawić się na weselu uczestników programu „Rolnik szuka żony”. 

– No niestety pani Marto jesteśmy panią bardzo zawiedzeni, bo jak można zlekceważyć tak ważną imprezę i przede wszystkim JEJ UCZESTNIKÓW. Bardzo nieładnie z Pani strony, że nie uczestniczyła pani w tak ważnym dla telewizji wydarzeniu. (…) A może na prezent pani było szkoda pieniędzy?????? Też możliwe i bardzo prawdopodobne. No cóż sprawiła pani Młodej Parze wielką przykrość!!!!!!!!!! – czytamy w komentarzu od rozżalonej internautki.

Źródło: Pomponik, o2, RMF FM

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania