Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Show w “Sanatorium miłości” skradł nieoczekiwany gość
Sara Karmańska
Sara Karmańska 29.03.2024 17:07

Show w “Sanatorium miłości” skradł nieoczekiwany gość

Marta Manowska
Fot. kadr z programu „Sanatorium miłości” prod. TVP

Program „Sanatorium miłości” cieszy się dużą popularnością. Widzowie chętnie śledzą kolejne odsłony matrymonialnego show, w którym seniorzy szukają drugich połówek, z którymi mogliby spędzić jesień swojego życia. W nadchodzącym odcinku twórcy show mają dla fanów pewną niespodziankę. 

Nowy sezon „Sanatorium miłości”

Najnowsza odsłona programu „Sanatorium miłości” rozpoczęła się kilka tygodni temu. W edycji nie brak silnych osobowości. Widzowie programu szybko dopatrzyli się podobieństwa jednego z uczestników – Stanisława – do Stinga. Na planie nie zabrakło także wielu wzruszeń i emocjonalnych wyznań. 

Mimo początkowego etapu turnusu już zdążyły pojawić się w nim pierwsze zauroczenia, a nawet poważne deklaracje. Nie wszyscy są zachwyceni takim obrotem sprawy – pojawiły się nawet zapowiedzi nadchodzącej zemsty. 

Afera w "Sanatorium miłości"? Uczestniczka zapłonęła gniewem. Padły mocne deklaracje Stefan z “Sanatorium miłości” popłakał się przed kamerą

„Sanatorium miłości”

Ostatnio poinformowano o zmianach w ramówce TVP1. Jak wyszło na jaw, w najbliższą niedzielę widzowie nie będą mogli śledzić kolejnego odcinku programu „Sanatorium miłości”. Zamiast tego jego miejsce zajmie odcinek prezentujący wizytówki uczestników nadchodzącego sezonu programu „Rolnik szuka żony”. Widzowie nie będą musieli jednak długo czekać na emisję uwielbianego programu randkowego. Ta będzie mieć miejsce już w Poniedziałek Wielkanocny, o godzinie 21:20.

(…) W Niedzielę Wielkanocną o 21:20 pilotażowy odcinek 11. serii „Rolnik szuka żony” w Jedynce. W Poniedziałek Wielkanocny o 21:20 4. odcinek „Sanatorium miłości” w Jedynce – przekazała prowadząca program, Marta Manowska, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: Bohaterka „Sanatorium miłości” mieszkała w nieludzkich warunkach

„Sanatorium miłości” z niespodzianką dla widzów

Zmiana terminu emisji to jednak niejedyna niespodzianka, jaką na widzów przygotowali twórcy. Jak się okazuje, w nadchodzącym odcinku programu „Sanatorium miłości” pojawi się wyjątkowy gość, który jest doskonale znany fanom programów rozrywkowych Telewizji Polskiej. Specjalnym gościem będzie Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus, który od dwóch edycji jest jednym z trenerów programu „The Voice Senior”. Nowiną pochwalono się na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych, gdzie znalazła się zapowiedź kolejnego odcinka, w którym mają pojawić się serenady.

Co to będą za serenady! Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus przybędzie z pomocą – czytamy w poście.

Sanatorium miłości
Tomasz Szczepanik w programie „Sanatorium miłości”, fot. materiały prasowe/TVP
Sanatorium miłości
Tomasz Szczepanik w programie „Sanatorium miłości”, fot. materiały prasowe/TVP