Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak na dzisiejszy ślub Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości" ubrała się Marta Manowska. Bardzo odważnie
Michał Fitz
Michał Fitz 05.08.2023 22:03

Tak na dzisiejszy ślub Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości" ubrała się Marta Manowska. Bardzo odważnie

Marta Manowska
fot. KAPiF; instagram.com/martamanowska; Marta manowska na ślubie uczestników "Sanatorium miłości"

Można zaryzykować stwierdzenie, że niewiele osób w tym kraju dostaje więcej zaproszeń na śluby niż Marta Manowska. Ta w końcu poza swoimi bliskimi i rodziną jest też często brana pod uwagę przez uczestników programów miłosnych, które prowadzi: “Sanatorium miłości” i “Rolnik szuka żony”. Dziś zjawiła się na jednej z takich ceremonii.

Ślub Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości"

Dziś w Niepołomicach pobrali się Iwona i Gerard. Wydarzenie zostało zorganizowane z wielką pompą. Młodzi zarówno ślub, jak i wesele zorganizowali w tamtejszym, szalenie eleganckim i klimatycznym zamku.

Mało tego, na jego dziedziniec wjechali kabrioletem sprzed kilkudziesięciu lat, który robił ogromne wrażenie na gościach. Tradycyjnie przed wejściem na salę zostali przywitani chlebem i solą.

Piotr Gąsowski w żałobie. Nie żyje legendarny aktor

"Sanatorium miłości": Manowska tym razem zjawiła się na ślubie

Całkiem niedawno ślub brali także Ada i Michał, którzy poznali się przez Manowską w programie “Rolnik szuka żony”. Przed ich ceremonią mówiło się, że prezenterka ma zostać zaproszona na wesele, ale ostatecznie nie było jej na miejscu.

W związku z tym internauci, nie znając tak naprawdę szczegółów sprawy, zaczęli zarzucać Manowskiej, że ta wolała spędzić czas inaczej niż przyjść na ślub. Widocznie jednak był ku temu ważny powód, bo jak widać po imprezie Iwony i Gerarda, Marta raczej takich okazji nie bagatelizuje.

Marta manowska na ślubie uczestników "Sanatorium miłości"

Manowska już zdążyła pochwalić się w mediach społecznościowych swoją obecnością na weselu programowych przyjaciół. Napisała, że z uwagi na ich radość jest dziś najszczęśliwszą osobą na świecie. Sama nie pochwaliła się swoją stylizacją, ale zrobił to za nią profil “Sanatorium miłości”.

Choć Manowską widać tylko ukradkiem na jednej fotce, widać, że ta miała na sobie odważną, kremową sukienkę ze sporym dekoltem. Do tego założyła także damską marynarkę. Całość kompletował materiałowy chocker z przyczepioną do niego różą.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania