Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Skandaliczne zachowanie uczestników "Sanatorium miłości". Marta Manowska nie zostawiła na nich suchej nitki
Michał Fitz
Michał Fitz 21.08.2023 17:08

Skandaliczne zachowanie uczestników "Sanatorium miłości". Marta Manowska nie zostawiła na nich suchej nitki

Marta Manowska
fot. KAPIF; Marta Manowska o uczestnikach "Sanatorium miłości"

Marta Manowska nawiązała już wiele bliskich relacji z uczestnikami programów, które prowadzi, w szczególności z seniorami z “Sanatorium miłości”. Jak się jednak okazuje, zdarzyło się, że niektórzy bohaterowie show ją zawiedli. W jaki sposób?

Marta Manowska jest blisko z uczestnikami "Sanatorium miłości"

Marta Manowska spędza z uczestnikami “Sanatorium miłości” kilka intensywnych tygodni, w trakcie których ci zwierzają jej się z najbardziej intymnych kwestii. Nic więc dziwnego, że te osoby nawet po zakończeniu show nie są dla niej obojętne.

Prezenterka nie raz już spotykała się z nimi w swoim prywatnym czasie, a całkiem niedawno gościła nawet na weselu Iwony i Gerarda, których parę lat temu niejako zeswatała. Zdarzyło jej się jednak przecenić niektóre znajomości.

Mówili, że jest gejem. Burzliwy, głośny związek miał być tylko przykrywką. Tomasz Kammel wreszcie przerwał milczenie

Marta Manowska też się zwierza

Marta Manowska w niedawnej rozmowie z “Plotkiem" zdradziła, że zwierzanie się ze spraw sercowych działa w “Sanatorium miłości” w dwie strony. Prowadząca, nawiązując bliższą relację, sama również opowiada o swoim życiu uczuciowym. Zdradza wówczas kwestie, o których opinia publiczna nie ma pojęcia, bo Manowska skrzętnie je przed nią skrywa.

W związku z tym prosi swoich przyjaciół z programu, by ci uszanowali jej tajemnice i również ich nie rozpowiadali. Życie pokazało jej jednak, że nie na każdym z uczestników mogła do końca polegać.

Marta Manowska zawiodła się na uczestnikach programu

We wspomnianej rozmowie Manowska, nie wdając się przy tym w szczegóły i personalia, przyznała, że zdarzyły jej się przypadki, że uczestnicy rozpowiedzieli sekrety, które im powierzyła. Nie wydaje się jednak, by chowała do nich urazę.

Były pewne wahnięcia w "Sanatorium miłości", bo się bardzo chcieli chyba dzielić jakimś moim szczęściem
 

Źródło: Plotek

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania