Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dlaczego Marta Manowska nie przyjechała na ślub Asi i Kamila z "Rolnika"? Powód był tylko jeden
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.09.2023 10:14

Dlaczego Marta Manowska nie przyjechała na ślub Asi i Kamila z "Rolnika"? Powód był tylko jeden

Marta Manowska / Asia i Kamil
fot. facebook.com/rolnikszukazony; instagram.com/martamanowska

Asia i Kamil z programu „Rolnik szuka żony” niedawno wzięli ślub. Młoda para wyglądała zachwycająco i radośnie, a samo wydarzenie wywołało szereg pozytywnych emocji. Wszystkich zastanawia jednak wielka nieobecna: na uroczystości zabrakło bowiem Marty Manowskiej. Dlaczego prowadząca show się nie pojawiła?

Ślub Asi i Kamila z „Rolnik szuka żony”

Kamil Osypowicz i Joanna Wielgosz poznali się w 2021 roku, właśnie na planie programu TVP. Ich wątek miał zdecydowanie szczęśliwy finał: w ostatnim odcinku ósmej edycji formatu doszło do zaręczyn.

Od tamtego czasu ich związek kwitnie. Doczekali się ślicznej córeczki, a od niedawna coraz więcej opowiadali o ślubie i czekających ich w związku z tym planach. Teraz wreszcie ceremonia doszła do skutku, a sieć zalały urokliwe zdjęcia nowożeńców.

Dlaczego jednak na ich ceremonii nie pojawiła się prowadząca „Rolnik szuka żony”? Manowska już wygłosiła komunikat na ten temat.

Po remoncie w premierowym odcinku sąsiedzi podeszli do Elżbiety Romanowskiej. Podsumowali ją bez owijania w bawełnę

Goście na ślubie Kamila i Asi. A co z Manowską?

W oficjalnych mediach społecznościowych programu wczoraj pojawiły się zdjęcia ze ślubu Kamila i Joanny, spod kościoła św. Andrzeja Baboli w Gębicach, gdzie odbyła się uroczystość. Wpisowi towarzyszyły poruszające słowa.

Dziś "tak" powiedzieli sobie Joanna i Kamil! Kochani, wspaniali, najpiękniejsi nasi! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Sto lat młodej parze! Najpiękniejsze w »Rolniku...« jest to, że co jakiś czas mamy to szczęście i ten zaszczyt, że możemy opublikować zdjęcie takie jak to, otwierający nowy rozdział historii, która zaczęła się od jednego listu – czytamy w opisie do fotografii.

Na liście gości znalazła się między innymi Kamila Boś, która jest inną gwiazdą „Rolnik szuka żony”. Poniżej zaś zamieszczamy oświadczenie Manowskiej, dotyczące jej nieobecności.

Marta Manowska nie pojawiła się na ślubie

Co z tym wrześniem? Gdzie plenery? Mokre włosy? Sukienki? Leżenie w nocy na balkonie i oglądanie gwiazd? Ciepłe noce? Morze? Zapach kwiatów? Słońce? Bose stopy? Chodzenie w kostiumie po Warszawie? – narzekała jakiś czas temu Marta na Instagramie.

Nic dziwnego, że Manowska wpadła w melancholijny i ponury nastrój. Dla niej zakończył się już okres wakacyjny i musiała wrócić do pracy. To właśnie przez to nie mogła pojawić się na ślubie Joanny i Kamila. Już jakiś czas temu wyznała w wywiadzie:

Nie będę mogła, bo mamy wtedy zdjęcia do "Sanatorium miłości". Niestety nie mogę sobie dać "wykluczeń", bo byśmy wtedy nic nie zrobili – powiedziała ze smutkiem w rozmowie z portalem Świat Gwiazd.

Marta Manowska
Instagram Marty Manowskiej, fot. instagram.com/martamanowska

Źródło: Świat Gwiazd

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów