Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Sara z “Rolnika” pochwaliła się bobasem
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 14.03.2024 10:12

Sara z “Rolnika” pochwaliła się bobasem

dziecko, Marta Manowska
Fot. KAPiF, Instagram/saritka_sz

“Rolnik szuka żony” to kultowy program TVP, który cieszy się wśród widzów ogromnym zainteresowaniem, natomiast osoby, które wystąpiły na jego łamach, szybko zdobywają popularność. Fani jeszcze długo po zakończeniu emisji śledzą losy swoich telewizyjnych ulubieńców, regularnie sprawdzając, co dzieje się w ich życiu. Fakt, że Sara, jedna z bardziej rozpoznawalnych bohaterek, zaszła w ciążę, wywołał wśród internautów ogromne poruszenie. Kobieta właśnie powitała maleństwo na świecie! Fani są wniebowzięci.

"Rolnik szuka żony": Fani śledzą, co dzieje się w życiu Sary

Sara wzięła udział w 4. edycji programu “Rolnik szuka żony” prowadzonego przez Martę Manowską. List, który wysłała, przykuł uwagę jednego z rolników, którzy szukali partnerki. Karol zaprosił ją na swoje gospodarstwo, gdzie spędzili wspólnie kilka dni. Czas spędzony razem udowodnił jednak parze, że wspólna przyszłość nie jest im pisana. Fani byli tym faktem zawiedzeni, ponieważ bardzo kibicowali obojgu w znalezieniu swojej drugiej połówki. Ta jednak czekała na Sarę tuż za rogiem.

Uczestniczka “Rolnika” znalazła miłość w najmniej oczekiwanym momencie, już poza obiektywami kamer. Krótko po udziale w show Sara poznała Dawida, z którym wzięła ślub w czerwcu 2021 roku. Nieco ponad rok później para doczekała się swojego pierwszego dziecka, Igora. Tymczasem kilka miesięcy temu Sara przekazała swoim fanom kolejną wspaniałą wiadomość. Okazuje się, że właśnie po raz drugi została mamą!

Piękne słowa Waldemara o Eli z “Rolnika” Waldemar z "Rolnik szuka żony" dodał zdjęcie z piękną blondynką. Fani szaleją

"Rolnik szuka żony": Uczestniczka powitała na świecie maluszka

Sara Szewczyk została jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu “Rolnik szuka żony”. Choć kobieta nie zagrzała długo miejsca na gospodarstwie partnera z show, udało jej się zgromadzić w mediach społecznościowych pokaźne grono odbiorców. Kobietę śledzi na Instagramie niemal 15 tys. internautów. To właśnie na tej platformie Sara regularnie pokazuje, jak wyglądają kulisy jej życia prywatnego. Niecałe 9 miesięcy temu przekazała wyjątkowe wieści — okazało się, że wraz z mężem spodziewają się drugiego dziecka. To przyszło na świat 13 marca! 

Sara opublikowała na Instagramie zdjęcie maluszka. W opisie zdradziła, że jest to kolejny chłopczyk, który otrzymał imię Jakub.

Wczoraj o 10:27 po raz kolejny poczułam, co to znaczy pokochać kogoś od pierwszego wejrzenia. Moje 3550 gram szczęścia. Od teraz mam trzech mężczyzn do kochania. Kubuś, niech los Ci sprzyja, o resztę zadbają rodzice. Poród może być cudownym przeżyciem. Jestem wdzięczna za wspaniałą opiekę w szpitalu. Cudownie jest czuć się zaopiekowaną, wtedy nawet ból schodzi na drugi plan – przekazała w opisie posta.

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony": Manowska zapowiedziała niespodziankę. Fani zdumieni

"Rolnik szuka żony": Fani uczestniczki są zachwyceni, zasypały ją gratulacje

Po tym, jak Sara pochwaliła się narodzinami synka w sieci, zalało ją morze gratulacji i komplementów. Fani są zachwyceni faktem, że rodzina ich ulubienicy z programu “Rolnik szuka żony” się powiększa. Pod postem, który opublikowała, pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

  • Witaj na świecie Kubusiu! Gratulacje dla rodziców.
  • Gratulacje i dużo zdrowia, radości i miłości.
  • Gratuluje. Piękne imię – czytamy.

Internauci tym bardziej cieszą się rozwiązaniem, iż towarzyszyli Sarze przez cały czas trwania jej ciąży. To właśnie na Instagramie kobieta oświadczyła, że spodziewa się dziecka, a później regularnie informowała, jak rozwija się maluszek. Nic dziwnego, że fani zdążyli przywiązać się do Kubusia, nim ten pojawił się na świecie!