Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Krzysztof Ibisz tak odezwał się w odcinku bez Dagmary. Nie nadawała się?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.04.2024 17:00

Krzysztof Ibisz tak odezwał się w odcinku bez Dagmary. Nie nadawała się?

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Krzysztof Ibisz
Fot. KAPiF

Krzysztof Ibisz nie popisał się w ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami”? Poszło o Dagmarę Kaźmierską i jego niewybredny komentarz pod jej adresem. Internauci zarzucili prowadzącemu wręcz brak profesjonalizmu. Mają rację? 

W obecnym sezonie "Tańca z Gwiazdami" dzieje się wiele

W ostatnim czasie wszyscy żyją “Tańcem z Gwiazdami”. Program emitowany w niedzielę na Polsacie cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów i fanów. W walce o Kryształową kulę pozostali: Roksana Węgiel, Maciej Musiał, Anita Sokołowska i Julia “Maffashion” Kuczyńska.

Dagmara Kaźmierska, która także była jedną z uczestniczek programu, zrezygnowała sama na kilka dni przed ćwierćfinałem, w którym na parkiecie, oprócz Marcina Hakiela, miał jej wyjątkowo towarzyszyć także syn Conan. Wszystkiemu była winna kontuzja. “Królowa życia” opublikowała specjalne nagranie na Instagramie, a w ostatnim odcinku połączyła się online ze studiem “TzG”, aby się ze wszystkimi pożegnać. Niespodziewanie Krzysztof Ibisz wbił jej szpilę.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel Fot. KAPiF
Pavlović podsumowała Kaźmierską: "To jest taki typ kobiety" Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami

Dagmar Kaźmierska pożegnała się z "Tańcem z Gwiazdami"

W poprzednim odcinku “TzG” Dagmara Kaźmierska połączyła się online ze studiem, aby pożegnać się z jury, uczestnikami i widzami. 

Boli mnie wszystko, jestem obolała, ale całym sercem z wami. Musicie dalej oglądać "Taniec...", bo to najpiękniejszy program w tym kraju. Wszyscy, którzy oddawali na mnie głosy, bardzo was proszę, żebyście wybrali sobie swojego faworyta. Teraz jest naprawdę poprzeczka bardzo wysoko zawieszona. Wszyscy cudownie tańczą, więc ja nie psuję tego obrazka. Ale moje serce jest naszą Roxie, naszą iskierką. Dziękuję - powiedziała “Królowa życia”. 

To jednak słowa, które jeszcze przed rozmową z Kaźmierską, padły z ust Krzysztofa Ibisza odbiły się szerokim echem w mediach. Fani programu nie wierzą, że to powiedział. 

Ćwierćfinał może być na najwyższym tanecznym poziomie - wypalił dziennikarz na wizji, co widzowie odebrali jako słowny atak na Dagmarę.

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska Fot. KAPiF

Widzowie "TzG" są oburzeni słowami Krzysztofa Ibisza

Po tych słowach Krzysztofa Ibisz w sieci zrobiło się naprawdę gorąco. Fani Dagmary Kaźmierskiej zarzucili prowadzącemu show brak profesjonalizmu. W ich komentarzach możemy przeczytać: 

Co za denne komentarze nawiązujące do Dagmary, takiego chamstwa to nie było w żadnym programie w TV.

Trochę niemiło, że Ibisz dał do zrozumienia, że bez Dagmary będzie teraz program na najwyższym tanecznym poziomie...

Słowa Ibisza nie na miejscu. 

Co o tym sądzicie? 

Krzysztof Ibisz, Marcin Hakiel
Krzysztof Ibisz, Marcin Hakiel Fot. KAPiF