Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Najgorszy wybór kopert w historii “Gry w ciemno”.
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.06.2024 06:00

Najgorszy wybór kopert w historii “Gry w ciemno”.

Gra w ciemno
fot. kadr z programu "Gra w ciemno"

“Gra w ciemno” to teleturniej, który od lat zaskakuje nas swoją nieprzewidywalną formułą. W jednym z odcinków doszło do rekordowo złego wyboru kopert. Uczestniczka do końca nie wiedziała, jak niska jest jej nagroda.

"Gra w ciemno" biła rekordy popularności

Polski teleturniej od samego początku wzbudzał ogromne emocje wśród telewidzów. “Gra w ciemno” zadebiutowała w polskiej telewizji 13 kwietnia 2005 roku i od razu podbiła serca naszych rodaków. Program prowadzony przez Krzysztofa Ibisza był obecny na antenie Polsatu do 2007 roku. 

Charakterystyczną cechą show było to, że podejmujący wyzwanie gracz do samego końca nie zna wysokości stawki, o którą walczy. Wiedzą o tym jedynie telewidzowie oraz prowadzący, który w żaden sposób nie może zakomunikować tego uczestnikowi.

Kim jest Vanessa Rojewska? Jeszcze nie jest pełnoletnia, a już namieszała w show-biznesie Kate osobiście zdradziła, jak przebiega jej leczenie. “Są złe i dobre dni”

Niesamowite emocje w "Grze w ciemno"

Teleturniej od samego początku wzbudza ogromne emocje. Wszystko z powodu jego nieprzewidywalności. Nigdy nie wiadomo, jaką decyzję podejmie uczestnik, który przecież nie zna zawartości wybranych na samym początku gry kopert. Początkowo cały odcinek skupiał się wokół zmagań jednej osoby, później jednak zmieniono tę regułę i wprowadzono kolejnego uczestnika.

Co ciekawe, w kopertach mogą znaleźć się naprawdę skrajne kwoty. Od najwyższych sum aż po specjalne “karne koperty”, po których wybraniu gracz traci połowę lub nawet całą wygraną wcześniej kwotę. Niestety, właśnie taki smutny los spotkał jedną z uczestniczek “Gry w ciemno”.

ZOBACZ TEŻ: Tak będzie wyglądał kolejny “Taniec z Gwiazdami”. Sykut- Jeżyna się wygadała.

Uczestniczka wybrała najgorsze koperty w "Grze w ciemno"

W jednym z odcinków kultowego teleturnieju uczestniczka miała wyjątkowego pecha. Goszcząca w studiu Krzysztofa Ibisza kobieta wybrała trzy koperty, spośród których żadna nie kryła w sobie nawet grosza wygranej. Niestety, każda z nich zawierała przegraną w postaci -100%.

Doskonale wiedział o tym prowadzący show dziennikarz, który zgodnie z zasadami “Gry w ciemno” nie mógł powiedzieć jej nawet słowa na temat tej przykrej sytuacji. Do tej pory gra uczestniczki uznawana jest za jedną z najbardziej pechowych w historii programu Polsatu.