Lifestyle.Lelum.pl > Programy > TzG: Sokołowska w samej bieliźnie. Ibisz: "Ciężko się było skupić"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 14.04.2024 22:03

TzG: Sokołowska w samej bieliźnie. Ibisz: "Ciężko się było skupić"

Krzysztof Ibisz, Anita Sokołowska, Jacek Jeschke
Fot. KAPiF

To już siódmy raz w tym roku, kiedy możemy zasiąść przed telewizorem i obejrzeć zmagania uczestników w programie “Taniec z Gwiazdami”. Dzisiejszy odcinek jest wyjątkowy, bowiem każda para prezentuje dwa tańce. Anita Sokołowska zaprezentowała się w interesującej kreacji.

Trwa siódmy odcinek programu "Taniec z Gwiazdami"

Od początku marca mamy szansę oglądać zmagania celebrytów i profesjonalistów w walce o Kryształową Kulę. To już 14. edycja wersji tego formatu emitowanej na antenie Polsatu. Przekrój znanych osób, które zgodziły się na udział w programie “Taniec z Gwiazdami” był niezwykle imponujący, jednak sporej liczby par nie obejrzymy już w bieżącej jego odsłonie.

To już siódmy odcinek, co oznacza, że wielkimi krokami zbliżamy się do końca 14. edycji tanecznego formatu. Wyniki dzisiejszej rywalizacji zdradzą nam, kto dostanie się do ćwierćfinału. Wpływ na to mają zarówno punkty od jurorów, jak i głosy widzów wysyłane za pośrednictwem SMS-ów oraz drogą internetową. Za nami pierwszy cykl dzisiejszych występów. Jeszcze nie wiemy, kto odpada, bowiem dzisiejszy odcinek zachował najlepsze na deser.

Roksana Węgiel reklamuje bieliznę. Lawina komentarzy, jeden od Conana "Karygodne". Tym razem nawet Dagmara nie chce bronić syna

To wyjątkowy odcinek programu "Taniec z Gwiazdami"

Najprawdopodobniej jest to spowodowane niewielką liczbą par, która próbuje się jeszcze w występach na parkiecie. Tego wieczoru każda z nich wystąpi bowiem aż dwa razy. W ciągu jednego tygodnia musieli przygotować podwójną liczbę układów, co oznacza również podwójną ilość pracy. Każdy z uczestników jednak postanowił dać z siebie wszystko i stanąć na wysokości zadania.

Na pewno udowodniła to Roxie Węgiel, która wykonała u boku Michała Kassina sambę. Wokalistka już dłuższy czas jest faworytką wielu osób, a dziś pokazała, że jej fani podjęli dobrą decyzję. Otrzymała od jurorów 40 punktów, czyli maksymalną ich liczbę. Nieco gorzej poszło jednak Dagmarze Kaźmierskiej i Marcinowi Hakielowi, którzy wykonali quickstep. Iwona Pavlović w ostrych słowach skrytykowała Królową życia, mówiąc, że jest nią zmęczona. Ta para uzyskała tylko 16 punktów.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Taniec z gwiazdami, 7 odcinek
Fot. KAPiF
Taniec z gwiazdami, 7 odcinek, wyniki, punktacja, kto odpadł
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Wygoda wreszcie odpowiada Kaczorowskiej! Poszło o angaż w TzG

Anita Sokołowska zachwyciła w drugim tańcu

Na tych występach zakończyła się pierwsza tura. Tuż po niej nadszedł czas na drugą, którą otworzyła Anita Sokołowska tańcząca z Jackiem Jeschke. Przy drugim podejściu para zaprezentowała quickstepa. Aktorka ubrała niezwykłą kreację, która przez część wykonu wydawała się być samą bielizną. Okazało się jednak, że w pewnym momencie przyodziała elegancką spódnicę, która ciągnęła się później za Anitą Sokołowską przy wykonywaniu ruchów.

KAPIF_oryginal_K1192476F.jpg
Fot. KAPiF
KAPIF_oryginal_K1192483F.jpg
Fot. KAPiF

Był to kolejny występ w programie “Taniec z Gwiazdami”, który zachwycił jurorów. Iwona Pavlović nie omieszkała porównać go do quickstepa w wykonaniu Dagmary Kaźmierskiej, która przecież chwilę wcześniej prezentowała go na parkiecie. Z komentarza wynikało, że Anita Sokołowska poradziła sobie zdecydowanie lepiej. Para otrzymała 35 punktów. Krzysztof Ibisz nie powstrzymał się od skomentowania niezwykłej figury aktorki. Wygląda na to, że jej nogi zrobiły olbrzymi wrażenie!

Ciężko się było skupić, ludzie krzyczeli nie zasłaniaj - mówił prowadzący