Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem. Robi się niezła gromadka. Dogoni Wiśniewskiego?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 21.05.2024 19:15

Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem. Robi się niezła gromadka. Dogoni Wiśniewskiego?

Krzysztof Ibisz z żoną
fot. KAPiF

Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem! Jego żona pokazała zaokrąglony brzuszek. Posypały się gratulacje. Które to dziecko uwielbianego prezentera?

Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem

Krzysztof Ibisz zostanie tatą po raz czwarty. Jego żona pokazała na Instagramie rodzinne zdjęcie z wymownym opisem. 

Będzie nas więcej - napisała Joanna Ibisz. 

"Serial zniknie z anteny TVN". Widzowie nie zobaczą "Na Wspólnej"? Jakub i Ania z Rolnika pokazali akt urodzenia. Niesłychane, co zrobili później

Pod postem Joanny Ibisz posypały się gratulacje

We wtorek wieczorem żona Krzysztofa Ibisza zdecydowała się podzielić na Instagramie radosną nowiną. Już niebawem popularny prezenter telewizyjny i jego ukochana, Joanna po raz kolejny zostaną rodzicami. Robi się niezła gromadka! Pod postem Joanny Ibisz posypały się gratulacje zarówno od fanów, jak i zaprzyjaźnionych gwiazd. 

  • Gratulacje Kochani! - napisała Magdalena Stępień. 
  • Serdeczne gratulacje! - dodał internauta. 

Krzysztof Ibisz dogoni Michała Wiśniewskiego?

Dziecko, które nosi w brzuchu Joanna Ibisz, będzie jej drugą pociechą, jednak czwartą w przypadku jej męża, Krzysztofa Ibisza. Para wspólnie wychowuje syna Borysa. Z kolei prezenter telewizyjny ma dwoje starszych dzieci z poprzednich związków. Z Anną Zejdler ma syna Maksymiliana, zaś z Anną Nowak-Ibisz - syna Vincenta.

Czy Krzysztof Ibisz dogoni pod względem ilości potomków Michała Wiśniewskiego, który w poprzednim roku powitał na świecie szóste dziecko? 

Gratulujemy!