Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była żona Ibisza powiedziała nieco za dużo? Zdradziła sekrety alkowy!
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 08.04.2024 08:47

Była żona Ibisza powiedziała nieco za dużo? Zdradziła sekrety alkowy!

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz
fot. KAPIF

Anna Nowak-Ibisz to znana aktorka, która przez lata związana była z gwiazdą Polsatu, Krzysztofem Ibiszem. Choć ich małżeństwo to już przeszłość, nadal mają ze sobą dobre relacje - czego dowodem jest choćby najnowszy wywiad gwiazdy, w którym padły dość zaskakujące słowa na temat ich... życia intymnego.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz nadal mają ze sobą doskonałe relacje

Anna Nowak-Ibisz znana jest również z programu "Pani Gadżet" w TVN Style, w którym przedstawia różne ciekawe urządzenia, mające ułatwić nam życie. Gwiazda była niedawno gościem w programie "Rogalska Show", w którym swoim intymnym wyznaniem na temat relacji z byłym mężem, Krzysztofem Ibiszem.

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz byli małżeństwem w latach 2005-2009 i mają syna o imieniu Vincent. Mimo rozwodu, co niezwykle rzadkie, nadal mają ze sobą wyjątkowo bliskie i przyjacielskie relacje. Co ciekawe, zarówno była, jak i obecna żona Krzysztofa, Joanna Kudzbalska doskonale się dogadują.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz
fot. KAPIF
Najpierw spotykała się ze znanym aktorem, a potem z jego synem! Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała

Była żona Krzysztofa Ibisza niechętnie mówi o eksmężu. Zrobiła wyjątek

O przyjacielskich stosunkach pomiędzy byłymi małżonkami świadczyć mogą... ich internetowe przekomarzanki. Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz często wymieniają się docinkami w mediach społecznościowych, pozwalając sobie na drobne uszczypliwości - wszystko to w pełnej żartów i życzliwości atmosferze. Relacja byłych małżonków może posłużyć za książkowi przykład tego, jak rozstać się bez publicznego prania brudów i palenia za sobą mostów.

W programie "Rogalska Show" Anna Nowak-Ibisz niechętnie poruszała tematy związane z jej byłym mężem, głównie z szacunku do prezentera i uważając to za kwestię dojrzałości. W najnowszym odcinku programu zdecydowała się jednak na pewien wyjątek i uderzyła z naprawdę grubej rury.

Anna Nowak-Ibisz zdradziła nieco za dużo? Krzysztof Ibisz został pochwalony

Marzena Rogalska zapytała Annę Nowak-Ibisz wprost o to, jak wyglądały jej intymne relacje ze sławnym byłym mężem. Ku zaskoczeniu wszystkich, aktorka postanowiła odpowiedzieć, przy okazji robiąc prezenterowi doskonałą reklamę.

Czy Krzysiek jest dobry w te klocki? - spytała Marzena Rogalska.
Jest! - odpowiedziała wprost "Pani Gadżet".

To wyznanie z pewnością może być wyjątkowo miłym zaskoczeniem dla samego Krzysztofa Ibisza... i nieco mniej przyjemnym dla jego obecnej żony.

Premierowe odcinki programu "Rogalska Show" są emitowane w niedziele o godzinie 22:00 na kanale TVN Style, ale wywiad z Anną Nowak-Ibisz jeszcze nie został wyemitowany. Fani byłych małżonków z niecierpliwością czekają na pełen materiał - może padło jeszcze coś pikantnego?

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz
fot. KAPIF