Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Ibisz skomentował powrót Cichopek do Polsatu. Zdobył się na dwa słowa
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 26.05.2024 07:00

Krzysztof Ibisz skomentował powrót Cichopek do Polsatu. Zdobył się na dwa słowa

Krzysztof Ibisz, Kasia Cichopek
Fot. KAPiF, AKPA

Wiadomość o powrocie Kasi Cichopek do Polsatu rozgrzała do czerwoności media w całej Polsce. Odkąd aktorka straciła posadę w “Pytaniu na Śniadanie”, fani nie mogli się doczekać, aż zobaczą ją w innym formacie. Dziś potwierdziło się, że artystka będzie miała swój wkład w Polsat Hit Festiwal 2024. Jak Krzysztof Ibisz skomentował jej powrót na łono stacji?

Kasia Cichopek bryluje w Sopocie

Aktorka została przyłapana przez fotoreporterów na scenie Opery Leśnej w Sopocie jeszcze przed weekendem. Przez długie miesiące fani zastanawiali się, czym artystka zajmie się po tym, jak straciła pracę w wyniku rewolucji przeprowadzanej w Telewizji Publicznej. Cichopek dalej gra w serialu “M jak Miłość”, a nawet zajęła się prowadzeniem własnego podcastu u boku Macieja Kurzajewskiego, jednak internautom zaczął doskwierać jej brak na szklanym ekranie. Niespodziewanie gruchnęły wieści o powrocie aktorki do Polsatu.

Kasia Cichopek została przyłapana przez paparazzi podczas wizyty w Sopocie. Wówczas dużą uwagę zwróciły luksusowe okulary przeciwsłoneczne, których cena zaskakuje. W tym prestiżowym wydaniu artystka pojawiła się na próbach do wydarzenia. 

Katarzyna Cichopek w Sopocie w okularach za 2 tysiące Dziś wieczorem włączycie Polsat i zobaczycie Katarzynę Cichopek

Kasia Cichopek wraca do Polsatu

Ponad 10 lat temu aktorkę można było zobaczyć w Polsacie w takich produkcjach jak m.in. “Jak oni śpiewają”, “TOPtrendy” czy “Gra Wstępna”. Następnie przeniosła się do telewizji Puls, skąd zaliczyła transfer do Telewizji Polskiej. Teraz historia zatoczyła koło, ponieważ Cichopek ponownie wylądowała u prywatnego nadawcy. Okoliczności, w jakich powróciła na łono stacji, są wyjątkowe, ponieważ miała okazję współprowadzić koncert z okazji jubileuszu Majki Jeżowskiej ponad Polsat Hit Festiwalu.

Choć szczęśliwe informacje potwierdził wcześniej menadżer gwiazdy w rozmowie z “Pomponikiem”, artystka postanowiła opublikować w swoich mediach społecznościowych specjalny post.

Cieszę się, że wróciłam, będzie się działo. Koniecznie oglądajcie dziś o 20 w Polsacie – napisała na Instagramie. 

Na fotografii, którą opublikowała, uśmiecha się do obiektywu w towarzystwie Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza. Jak aktor podsumował powrót koleżanki do stacji?

Kasia Cichopek (1).jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Ujawniono reakcję Cichopek na ciążę Dominiki. Informator zdradził smaczki

Jak Krzysztof Ibisz skomentował powrót Cichopek do Polsatu?

Wiadomość o tym, że Kasia Cichopek ponawia współpracę z Polsatem, sprawiła, że jej fani nie posiadali się z radości. Internauci są zdania, że aktorkę zawsze wspaniale oglądało się w roli prowadzącej. W dodatku z Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną mają stanowić zgrane trio. Co ciekawe, nie tylko fani są zadowoleni z takiego obrotu spraw.

My się z Kasią znamy od lat, pracowałyśmy już razem, dlatego na pewno spotka nas ta przyjemność w przyszłości, że znów staniemy razem na scenie. Będzie się działo dużo rzeczy, w tych kolejnych sezonach, także takie wsparcie fajnych osób jest bardzo potrzebne – skomentowała Sykut-Jeżyna w rozmowie z “Pomponikiem”.

A jak na tę rewelację zareagował Ibisz? Prezenter pozostawił pod postem Cichopek na Instagramie wymowny komentarz:

Znowu Razem.