Lifestyle.Lelum.pl > Kate Middelton

Kate Middelton

księżna Kate
10.06.2024 09:11 Księżna Kate wysłała list. Plotki o niej nie milkną

Księżna Kate zaskoczyła wszystkich swoich zwolenników. Żona księcia Williama zdecydowała się na napisanie uroczystego listu, w którym wyjaśniła powody swojej nieobecności na jednym ze zbliżających się w czerwcu wydarzeń brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej słowa naprawdę łapią za serce.

Księżna Kate
04.06.2024 10:44 Ma być gorzej, niż wszyscy sądzili. Niepokojące słowa o Kate: "Jest bardzo chora"

Wiosną tego roku dowiedzieliśmy się, że księżna Kate mierzy się z poważnym schorzeniem. O swojej chorobie nowotworowej poinformowała w mediach społecznościowych, jednocześnie prosząc o uszanowanie prywatności. W oficjalnym oświadczeniu Kate nie zdradziła jednak żadnych szczegółów, co sprawia, że ilość domysłów i spekulacji sięga zenitu, kiedy nieobecność księżnej nadal się przedłuża. Najnowsze wieści napływające z Wielkiej Brytanii nie nastrajają optymistycznie.

Księżna Kate
17.05.2024 13:19 Telewizja pokazała czarno-białe zdjęcie księżnej Kate. Zrobili to celowo?

Jakiś czas temu księżna Kate wycofała się z życia publicznego. Późnej poznaliśmy prawdę o jej chorobie. Diagnoza okazała się bardzo trudna. Kate Middleton mierzy się z nowotworem. Wydała oświadczenie, w którym zaapelowała o uszanowanie jej prywatności. To niebywałe, jakie zdjęcie monarchini pokazała telewizja. Ludzie się wściekli. 

Kiężna Kate i Gary Goldsmith
12.04.2024 10:08 To musiało wpłynąć na Kate. Wuj księżnej właśnie wyjawił

Nie milkną echa szokującego komunikatu księżnej Kate, w którym małżonka Księcia Williama poinformowała o swoich zmaganiach z chorobą nowotworową. Od tamtej chwili Kate Middleton milczy jak zaklęta. Dyskrecję zachowuje również jej rodzina, z jednym wyjątkiem. Wuj księżnej, Gary Goldsmith, w wymownych słowach komentuje całą sytuację.

lekarz, księżna Kate
24.03.2024 15:15 Lekarz skomentował nowotwór księżnej Kate. Powiew optymizmu?

Jeszcze miesiąc temu świat żył ponurymi wieściami dotyczącymi stanu zdrowia króla Karola III. Pałac Buckingham poinformował, że u monarchy zdiagnozowano nowotwór. Niestety jego los podzieliła również i księżna Kate, u której wykryto komórki rakowe tuż po operacji jamy brzusznej. Choć ta informacja wprawiła fanów rodziny królewskiej w głęboki smutek, lekarz zauważył pozytywny aspekt tej sytuacji. Jego wyznanie na temat szans, jakie ma Kate, zaskakuje.

Kate Middleton, Pałac Kensington
24.03.2024 12:45 Pałac Kensington wydał oświadczenie. O to proszą dla chorej księżnej Kate

Gdy księżna Kate zniknęła z przestrzeni publicznej, fani rodziny królewskiej gotowi byli uwierzyć nawet w teorię o zajściu w ciążę. Ostatecznie informacja na temat tego, co dolega ich ulubienicy, okazała się przekraczać wszelkie wyobrażenia. Mimo to żona Williama stanęła na wysokości zadania i osobiście wydała oświadczenie dotyczące swojego stanu. Dalsze wiadomości przekazał już pałac Kensington. Czy najnowszy komunikat będzie tym ostatnim?

Księżna Kate, Blake Lively
23.03.2024 18:23 Gwiazda Hollywood zakpiła z księżnej Kate. Teraz się tłumaczy

Minęły już trzy miesiące, odkąd widzieliśmy księżną Kate wykonującą służbowe obowiązki. Po przejściu operacji jamy brzusznej w styczniu wokół jej sytuacji pojawiło się wiele pytań. Celebryci zdecydowali się wykorzystać sprawę, którą żyje cały świat, do żartów i kpin. Gdy wyszło na jaw, że Kate Middleton ma nowotwór, pojawiły się wyrzuty sumienia.

Księżna Kate
23.03.2024 17:04 Lekarka aż nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła diagnozę Kate

Wczorajszego wieczoru wszystkie pogłoski na temat stanu zdrowia księżnej Walii zostały rozwiane. Sama Kate Middleton zabrała głos i zdradziła, że wykryto u niej nowotwór. Nagranie wywołało poruszenie wśród opinii publicznej, a opinię na temat diagnozy wydają medycy.

Księżna Kate Middleton, Fot. YouTube/The Prince and Princess of Wales
23.03.2024 08:56 Księżna Kate otrzymała diagnozę znacznie wcześniej. Dlaczego pałac kazał jej milczeć?

Księżna Kate wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o swoim stanie zdrowia. Żona następcy tronu ujawniła, że cierpi na nowotwór. Jej przykre wieści były poprzedzone długim okresem nieobecności. Dlaczego tak późno poinformowano o jej stanie?

księżna Kate, Meghan Markle, książe Harry
23.03.2024 08:06 Książę Harry i Meghan zwracają się do Kate. Wzruszający gest pojednania

W piątkowy wieczór księżna Kate wydała oświadczenie, w którym przekazała przykre wieści. Żona następcy tronu choruje na nowotwór. Ta wiadomość wywołała niemałe zamieszanie na całym świecie. Ze wszystkich stron spływają życzenia powrotu do zdrowia. Specjalny komunikat zdecydowali się nawet wysłać książę Harry i jego żona Meghan Markle. 

Księżna Kate
22.03.2024 21:46 Księżna Kate w taki sposób przekazała dzieciom, że choruje

Informacja o ciężkiej chorobie księżnej Kate odbiła się szerokim echem w sieci. Żona księcia Williama opublikowała krótkie nagranie wideo, w którym opowiedziała o prawdziwych powodach swojej nieobecności od początku 2024. Teraz media dowiedziały się, jak wiadomość o przerażającej diagnozie księżna Walii przekazała swoim ukochanym dzieciom.

Księżna Kate, książę William
22.03.2024 21:20 Tak książę William dowiedział się o nowotworze księżnej Kate

Informacja o chorobie nowotworowej księżnej Kate wywołała prawdziwe trzęsienie ziemi w sieci. Kate Middleton opublikowała wzruszająca nagranie, podczas którego opowiedziała o prawdziwych powodach swojej nieobecności. Teraz wyszło na jaw, kiedy o diagnozie ukochanej dowiedział się książę William.

Kate Middleton
22.03.2024 20:41 Reakcja Białego Domu na chorobę księżnej Kate. Poruszające słowa

Informacja o złym stanie zdrowia Kate Middleton wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Księżna Kate nagrała krótki filmik, za pomocą którego poinformowała wszystkich o powodach swojej nieobecności. Teraz na wiadomość o ciężkiej chorobie żony księcia Williama zareagował Biały Dom.

Kate Middleton
22.03.2024 19:24 Księżna Kate wydała oświadczenie. Choruje na nowotwór

Wiele osób z niecierpliwością oczekiwało na jakiekolwiek informacje na temat nagłego zniknięcia księżnej Kate. Żona księcia Williama nie pojawiała się w mediach od początku 2024 roku, a wielu internautów zaczęło tworzyć najczarniejsze scenariusze. Teraz z odpowiedzią przyszła sama Kate Middleton, która nagrała poruszający film z wyjaśnieniami.

Kate Middleton, brytyjska rodzina królewska
19.03.2024 15:45 Brytyjskie media milczą o Kate Middleton. Rodzina królewska ma swój sekret

Media na całym świecie huczą o rodzinie królewskiej i nagłym zniknięciu Kate Middleton. W końcu po miesiącach teorii spiskowych głos postanowili zabrać sami zainteresowani. Brytyjskie media dotarły do nowych informacji. O co tam tak naprawdę chodzi?

Kate Middleton
19.03.2024 13:19 Księżna Kate odnaleziona przez zwykłego cywila!

Księżna Kate zniknęła z przestrzeni publicznej po operacji, którą przeszła w ostatnim czasie. Od zabiegu minęło już kilka tygodni, tymczasem ulubienica Brytyjczyków nie dawała znaku życia. Wiele osób zaczęło poważnie martwić się o żonę księcia Williama, tym bardziej, że na jej temat zaczęły krążyć wstrząsające plotki. Zostały one ukrócone przez filmik, który obiega sieć. Wyraźnie widać na nim księżną Kate, która została przyłapana w dość niefortunnych okolicznościach…

Księżna Kate
13.09.2021 18:35 Księżna w kolejnej ciąży? Spekulacje mediów na temat Kate Middleton

Najnowsze doniesienia na temat brytyjskiej rodziny królewskiej elektryzują nie tylko media Wielkiej Brytanii, ale i te światowe (w tym polskie). Księżna Kate, żona Williama, drugiego w kolejności następcy angielskiego tronu, po raz kolejny stała się więc tematem numer jeden. Czy para książęca doczeka się niedługo czwartego dziecka?

Księżna Kate
25.08.2021 11:38 Księżna Kate musi uważać na słowa? Media donoszą o nielojalności najbliższych

Doniesienia o królewskiej rodzinie Windsorów co chwilę elektryzują (nie tylko brytyjskie media). Mimo zachowywania pozorów, na jaw wychodzą coraz to nowsze zdrady oraz intrygi. Tym razem – dla odmiany – na języki wzięta została księżna Kate, małżonka drugiego w kolejce do tronu Williama.