Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżna Kate odnaleziona przez zwykłego cywila!
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.03.2024 13:19

Księżna Kate odnaleziona przez zwykłego cywila!

Kate Middleton
Fot. East News/SplashNews.com

Księżna Kate zniknęła z przestrzeni publicznej po operacji, którą przeszła w ostatnim czasie. Od zabiegu minęło już kilka tygodni, tymczasem ulubienica Brytyjczyków nie dawała znaku życia. Wiele osób zaczęło poważnie martwić się o żonę księcia Williama, tym bardziej, że na jej temat zaczęły krążyć wstrząsające plotki. Zostały one ukrócone przez filmik, który obiega sieć. Wyraźnie widać na nim księżną Kate, która została przyłapana w dość niefortunnych okolicznościach…

Fanów rodziny królewskiej zaniepokoiło zniknięcie księżnej Kate

Księżna Kate po raz ostatni była widziana w grudniu ubiegłego roku, podczas bożonarodzeniowej uroczystości. Nikt z fanów rodziny królewskiej nie przypuszczał, że monarchini już wkrótce trafi do szpitala, gdzie przejdzie poważną operację. W styczniu Pałac Buckingham przekazał, że Kate Middleton przebywa w szpitalu po tym, jak przeszła poważny zabieg jamy brzucha. Operacja miała się udać, a stan księżnej miał powali się stabilizować. Mimo to wszyscy fani zaczęli mieć co do tego wątpliwości.

Ze względu na stan zdrowia Kate Middleton, rzecznik pałacu poinformował, że będzie ona w stanie wrócić do pełnienia swoich obowiązków dopiero w okolicach Wielkanocy. Tymczasem w ubiegłym tygodniu sieć obiegło zdjęcie księżnej wraz z dziećmi z okazji brytyjskiego Dnia Matki. Okazało się, że zdjęcie było poddane obróbce, dlatego niepokój internautów zaczął się wzmagać. Sytuacji nie ułatwiały również różne niekorzystne plotki na temat Kate, które krążyły w sieci.

Dramat księżnej Kate. Wszystko przez niego Dramatyczne wieści na temat stanu zdrowia księżnej Kate. Fani struchleli, gdy dowiedzieli się, co jej dolega

Plotki dotyczące zniknięcia księżnej Kate

Fani rodziny królewskiej na całym świecie zaczęli poważnie niepokoić się zniknięciem księżnej Kate. Ponieważ wiele osób poszukiwało w sieci odpowiedzi na pytanie, co się z nią dzieje, na popularności zyskały filmiki przedstawiające różne teorie spiskowe. Jedna z nich głosiła, że monarchini nie wytrzymała presji związanej z rzekomym romansem swojego męża Williama z Rose Hanbury, na skutek czego trafiła do szpitala psychiatrycznego. Inne plotki głosiły, że Kate Middleton zaszła w ciążę w wyniku romansu z niedawno zmarłym Thomasem Kingstonem. Według tych informacji księżna miałaby przebywać w szpitalu, zmuszona do dokonania aborcji przez rodzinę królewską. Jaka okazała się prawda?

Całą sprawę postanowił skomentować były kamerdyner księżnej Diany, związany z pałacem Buckingham. Według jego słów Kate Middleton przebywa obecnie w  Norfolk, gdzie wypoczywa wspólnie z rodziną oraz dziećmi. Te doniesienia potwierdza filmik, który bije rekordy popularności w internecie. Pewien Brytyjczyk uchwycił na nim księżną!

Projekt bez nazwy (37).png
Kate Middleton. Fot. Rex Features/East News

ZOBACZ TEŻ: Ludzie podczas koronacji przecierali oczy. Tak ubrała się księżna Kate, złamała tradycję

Księżna Kate odnaleziona w niecodziennych okolicznościach

W ostatnim czasie internauci zamartwiali się o księżną Kate. Wielu fanów rodziny królewskiej na całym świecie pilnie śledziło każde doniesienia na temat jej stanu zdrowia oraz samopoczucia. Na szczęście okazało się, że plotki o śmierci, romansie czy ciąży okazały się zupełnie nietrafione. Obalił je nie tylko komentarz kamerdynera związanego z Pałacem Buckingham, ale również filmik, który nagrał pewien Brytyjczyk. Internaucie udało się uchwycić na nim uśmiechniętą od ucha do ucha Kate Middleton, która wraz z mężem wybrała się na zakupy! Na wideo uchwycono, jak u boku księcia Williama księżna wychodzi z Windsor Farm Shop, czyli królewskiego sklepu z produktami rolnymi, dzierżąc w dłoniach reklamówkę.

Filmik błyskawicznie rozprzestrzenił się w sieci, uspokajając internautów. Ich ulubienica okazała się cała i zdrowa. Fakt, że wybrała się na zakupy z mężem, może świadczyć o tym, że wróciła już do zdrowia.

Projekt bez nazwy (38).png
Kate Middleton. Fot. East News/Zak Hussein/SplashNews.com