Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pałac Kensington wydał oświadczenie. O to proszą dla chorej księżnej Kate
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 24.03.2024 12:45

Pałac Kensington wydał oświadczenie. O to proszą dla chorej księżnej Kate

Kate Middleton, Pałac Kensington
Fot. AKPA, Wikimedia Commons/DiscoA340

Gdy księżna Kate zniknęła z przestrzeni publicznej, fani rodziny królewskiej gotowi byli uwierzyć nawet w teorię o zajściu w ciążę. Ostatecznie informacja na temat tego, co dolega ich ulubienicy, okazała się przekraczać wszelkie wyobrażenia. Mimo to żona Williama stanęła na wysokości zadania i osobiście wydała oświadczenie dotyczące swojego stanu. Dalsze wiadomości przekazał już pałac Kensington. Czy najnowszy komunikat będzie tym ostatnim?

Już wiadomo, co dolega księżnej Kate

Na początku stycznia Pałac Buckingham poinformował, że księżna Kate przeszła pilną operację jamy brzucha. Zabieg miał się udać, a ulubienica Brytyjczyków miała wracać do zdrowia aż do świąt Wielkanocnych. Mimo to fani rodziny królewskiej zaczęli niepokoić się jej stanem, ponieważ monarchini zupełnie zniknęła z przestrzeni publicznej. Niedługo potem okazało się, że poddani mieli powody do obaw, gdyż Kate przekazała, że zachorowała na raka.

Wykryto u mnie chorobę nowotworową. Zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i jestem teraz na wczesnym etapie tego leczenia – poinformowała księżna Walii na łamach oświadczenia, które ukazało się w telewizji BBC.

Te wiadomości spadły na fanów royalsów niczym grom z jasnego nieba. Jeszcze w lutym Pałac Buckingham poinformował, że na raka zachorował król Karol III. Teraz okazało się, że poważna choroba nie oszczędziła ulubienicy Brytyjczyków. Nie trzeba było długo czekać, aż ci zasypią rodzinę królewską życzeniami powrotu do zdrowia. Teraz Kate na nie odpowiedziała

Księżna Kate opowiedziała o chorobie. Specjalistka zauważyła cień nadziei To ona zastąpi księżną Kate! Król Karol i William podjęli jednogłośną decyzję

Księżna Kate i książę William opublikowali oświadczenie

Do księżnej Kate oraz całej jej rodziny z całego świata napływają słowa wsparcia oraz życzenia powrotu do zdrowia. Te z pewnością są dla monarchini sporą otuchą. Celem żony Williama jest obecnie odpoczynek oraz skupienie się na walce z chorobą. Księżna będzie w stanie poświęcić się temu w pełni, jeśli odetnie się od szumu medialnemu, który w ostatnich dniach tylko narasta. Choć jest wdzięczna za wszelkie miłe słowa, które otrzymuje od fanów, w sieci właśnie ukazał się kolejny komunikat od rodziny królewskiej.

Są niezwykle poruszeni ciepłem i wsparciem opinii publicznej, a także wyrażają wdzięczność za zrozumienie ich prośby o zachowanie prywatności w tym czasie – oświadczył rzecznik prasowy.

Wiele wskazuje na to, że powyższa wiadomość może mieć drugie dno, którego poddani nie są w stanie dostrzec na pierwszy rzut oka. Co takiego stara się przekazać pałac Kensington? Fani rodziny królewskiej powinni o tym wiedzieć.

Projekt bez nazwy (11).png
Księżna Kate. Fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ: Gorzka refleksja o losie księżnej Kate. Nowotwór to tylko jeden z problemów

Oświadczenie Kate i Williama ma drugie dno?

W oświadczeniu prasowym pałacu Kensington podkreślono, że księżna Kate oraz księże William są bardzo wdzięczna za słowa wsparcia. Para jest poruszona wiadomościami, które napływają do nich z całej świata. Jednocześnie apelują o uszanowanie prywatności w tym trudnym dla ich rodziny czasie — interpretacja tej części komunikatu jest kluczowa do zrozumienia, co tak naprawdę ma na myśli rodzina królewska. 

To wiadomość będąca zarówno podziękowaniem, jak i uprzejmym apelem - para twierdzi, że publiczna strona tej diagnozy dobiegła końca i chcą, żeby pozostawiono ich w spokoju – twierdzi BBC.

Zdaniem brytyjskiej stacji jest to prawdopodobnie ostatnie oświadczenie, jakie zostanie wydane w temacie zdrowia księżnej Kate w najbliższym czasie. Wszystko w trosce o komfort oraz dobre samopoczucie monarchini.