Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżna Kate wysłała list. Plotki o niej nie milkną
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.06.2024 09:11

Księżna Kate wysłała list. Plotki o niej nie milkną

księżna Kate
fot. AKPA

Księżna Kate zaskoczyła wszystkich swoich zwolenników. Żona księcia Williama zdecydowała się na napisanie uroczystego listu, w którym wyjaśniła powody swojej nieobecności na jednym ze zbliżających się w czerwcu wydarzeń brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej słowa naprawdę łapią za serce.

Księżna Kate walczy z nowotworem

Nie jest tajemnicą, że Kate Middleton od początku 2024 roku zmaga się z niezwykle ciężką chorobą - nowotworem. Choroba została zdiagnozowana u księżnej Walii niedługo po operacji brzucha, której poddała się w styczniu. Od tej pory żona księcia Williama nie pojawia się w mediach, a jej ostatnim kontaktem było nagranie opublikowane przez telewizję BBC, gdzie tłumaczyła ona powody swojego zniknięcia, a także prosiła o chwilę czasu i prywatności dla całej rodziny.

Wykryto u mnie chorobę nowotworową. Zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i jestem teraz na wczesnym etapie tego leczenia - powiedziała na nagraniu księżna.

Z ostatniej chwili. Nie żyje Halinka z Kiepskich. Aktorka miała 58 lat Syn Andrzeja Rosiewicza robi karierę w mediach! Co o nim wiemy?

Księżna Kate napisała poruszający list

Teraz okazało się, że żona księcia Williama po raz drugi od czasu głośnego nagrania na antenie BBC, postanowiła skontaktować się ze swoimi zwolennikami. Członkini brytyjskiej rodziny królewskiej napisała uroczysty list, którego treść naprawdę może wzruszać do łez.

W ten sposób Kate Middleton chciała oficjalnie poinformować, że nie pojawi się podczas zbliżającego się Colonel's Review, czy próbie generalnej przed paradą Trooping the Colour. Wieści na temat jej nieobecności pojawiały się w brytyjskich mediach już od dłuższego czasu, jednak do tej pory sama księżna nie komentowała tych doniesień.

Jednocześnie księżna Walii postanowiła przeprosić wszystkich za to, że nie pojawi się podczas tak ważnego wydarzenia oraz pogratulować organizacji tak cudownego przedsięwzięcia.

Chciałam napisać i dać wam znać, jak dumna jestem z całego regimentu przed Colonel's Review i paradą Tropping the Colour. Doceniam wielomiesięczny wysiłek, jaki włożyliście w tegoroczną paradę i godziny trudu, które spożytkowaliście na dopracowanie szczegółów - napisała w liście żona księcia Williama.

ZOBACZ TEŻ: Przyjaźń Grabowskiego i Kipiel-Sztuki stanęła przed próbą. Tak się wtedy zachował.

Księżna Kate przeprasza za pomocą oficjalnego listu

O tym, że księżna Kate nie pojawi się podczas próby generalnej, przed organizowanymi w czerwcu urodzinami Króla Karola III było głośno już od jakiegoś czasu. Teraz jednak żona księcia Williama po raz kolejny udowodniła, że niezwykle poważnie podchodzi do swoich obowiązków i nawet w obliczu choroby czuje się zobowiązana do wzięcia udziału w istotnych dla brytyjskiej rodziny królewskiej wydarzeniach.

Żona księcia Williama nie tylko przeprosiła za swoją nieobecność, ale też podziękowała za ogromny zaszczyt, jakim jest bycie częścią tak wielkiego przedsięwzięcia. Księżna Kate złożyła też wszystkim szczere życzenia.

Bycie waszą pułkowniczką jest dla mnie zaszczytem i przepraszam, że nie mogę wziąć udziału w tegorocznym Colonel's Review. Przekażcie moje przeprosiny całemu regimentowi. Mam nadzieję, że znów będę mogła was reprezentować już bardzo niedługo. Powodzenia i przesyłam wszystkim najlepsze życzenia