Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżna w kolejnej ciąży? Spekulacje mediów na temat Kate Middleton
Kamil Olek
Kamil Olek 13.09.2021 18:35

Księżna w kolejnej ciąży? Spekulacje mediów na temat Kate Middleton

Księżna Kate
screen / The Royal Family / YouTube

Najnowsze doniesienia na temat brytyjskiej rodziny królewskiej elektryzują nie tylko media Wielkiej Brytanii, ale i te światowe (w tym polskie). Księżna Kate, żona Williama, drugiego w kolejności następcy angielskiego tronu, po raz kolejny stała się więc tematem numer jeden. Czy para książęca doczeka się niedługo czwartego dziecka?

Księżna Kate w ciąży?

Middleton (jak brzmi jej panieńskie nazwisko) sprawiła już rodzinie Windsorów trójkę potomstwa – w 2013 urodził się Jerzy, 3. w kolejce do brytyjskiego tronu, następnie zaś – sześcioletnia dziś – Karolina, a także Ludwik, który skończył niedawno cztery lata. Wszystko na przestrzeni niewielu ponad 8 lat. Brytyjskie tabloidy od niedawna rozpisują się na temat kolejnej ciąży blisko 40-letniej księżnej.

Głównym powodem domniemań jest 60-dniowa nieobecność hrabiny Strathearn (Kate znana jest w Zjednoczonym Królestwie także pod tym tytułem). Mimo wielu oficjalnych wystąpień, których uczestniczką była dotychczas, a także przyjęć, na których to pojawiała się jako gościni (najczęściej u boku męża), od blisko dwóch miesięcy nie znamy losów księżnej Cambridge.

Wiele medialnych doniesień na temat kolejnej ciąży Kate okazało się nieprawdziwych. Czy rok 2021 przyniesie jednak przełom? Wszystko wskazuje na to, że tym razem (przypomnijmy, że jeszcze niedawno informacje o „nowym dziecku” rozpuściła… sama córka pary książęcej) informacje te mogą się potwierdzić. Dodajmy, że podczas wszystkich potrzebnych ciąż, Kate męczyły typowe dla ciąży dolegliwości, co mogłoby potwierdzać nieobecność.

Czy już wkrótce Elżbieta II doczeka się kolejnego prawnuczęcia?

Źródło: Onet

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: