Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To musiało wpłynąć na Kate. Wuj księżnej właśnie wyjawił
Paulina Korzec
Paulina Korzec 12.04.2024 10:08

To musiało wpłynąć na Kate. Wuj księżnej właśnie wyjawił

Kiężna Kate i Gary Goldsmith
Fot. AKPA

Nie milkną echa szokującego komunikatu księżnej Kate, w którym małżonka Księcia Williama poinformowała o swoich zmaganiach z chorobą nowotworową. Od tamtej chwili Kate Middleton milczy jak zaklęta. Dyskrecję zachowuje również jej rodzina, z jednym wyjątkiem. Wuj księżnej, Gary Goldsmith, w wymownych słowach komentuje całą sytuację.

Gdzie zniknęła księżna Kate?

Napięta atmosfera wokół „Royalsów” wyczuwana była już od końcówki roku 2023. Kate przestała pojawiać się publicznie, a do mediów trafił komunikat o operacji jamy brzusznej, jakiej miała się poddać księżna i wynikającej z tego faktu rekonwalescencji, która pierwotnie miała potrwać do Wielkanocy 2024 r.

goff_royal_family_a_5033879.jpg
Fot. AKPA

Pomimo tych oficjalnych wieści, Brytyjczycy i fani rodziny królewskiej na całym świecie byli coraz bardziej zaniepokojeni przedłużającą się nieobecnością ich ulubienicy. Pojawiały się coraz bardziej wydumane teorie spiskowe, a wielu komentujących twierdziło, że musiało stać się coś bardzo poważnego. Mieli rację.

Afera z Kate tylko przykrywką dla okropnych posunięć Pałacu? W głowie się nie mieści, co się dzieje w cieniu skandalu! Afera z zaginioną Kate się rozkręca! Sobowtórka księżnej przerywa milczenie. To prawdziwe trzęsienie ziemi dla Pałacu

Kate przerywa milczenie

Po wpadkach z publikowaniem zmanipulowanych zdjęć na oficjalnych profilach „Royalsów”, księżna w końcu zdecydowała się zabrać głos i podzieliła się z fanami filmikiem, w którym zwierza się ze swoich problemów zdrowotnych. Okazało się, że Kate walczy z nowotworem.

Po ogłoszeniu tej wiadomości księżna ponownie zniknęła, by – jak zapowiadała w swojej wypowiedzi – skupić się na swoim zdrowiu i rodzinie. Cała rodzina wydaje się wspierać żonę księcia Williama, zachowując dyskrecję. Wyjątek stanowi jej…wuj.

Niedyskretny wujek księżnej Kate

Gary Goldsmith – brat Carol Middleton, matki księżnej – słynie ze szczerych wypowiedzi, których chętnie udziela mediom. Krewny księżnej stara się zaistnieć w showbiznesie, o czym może świadczyć jego występ w reality show „Big Brother”. Goldsmith wykorzystuje każdy moment, by zdradzać tajemnice rodziny królewskiej.

Teraz, jakby nie zdając sobie sprawy z powagi sytuacji, wiele miejsca w swoich wypowiedziach poświęca siostrzenicy, choć ta wyraźnie stara się pozostawać jak najdalej od medialnego zainteresowania.

Co wyjawił Gary Goldsmith?

Ostatnio wujek Kate udzielił wywiadu magazynowi „De Viernes”, w którym mówił o trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się księżna.

Uważam, że Kate poradziła sobie naprawdę dobrze, biorąc pod uwagę fakt, w jak trudnej i skomplikowanej sytuacji się znalazła. Nie znam nikogo innego, kto musiałby radzić sobie z czymś podobnym. Wytłumaczyć wszystko dzieciom, a potem jeszcze przekazać wieści narodowym i międzynarodowym mediom

To jednak nie koniec zwierzeń wuja księżnej Kate. Wyjawił on również tajemnice korespondencji z chorą siostrzenicą.

Wysłałem wiadomości do Kate, aby wiedziała, co w tej sprawie czuję i że ją kocham.

Czy księżna Kate doceni szczerość wujka?