Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ma być gorzej, niż wszyscy sądzili. Niepokojące słowa o Kate: "Jest bardzo chora"
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 04.06.2024 10:44

Ma być gorzej, niż wszyscy sądzili. Niepokojące słowa o Kate: "Jest bardzo chora"

Księżna Kate
fot. Rex Features/East News

Wiosną tego roku dowiedzieliśmy się, że księżna Kate mierzy się z poważnym schorzeniem. O swojej chorobie nowotworowej poinformowała w mediach społecznościowych, jednocześnie prosząc o uszanowanie prywatności. W oficjalnym oświadczeniu Kate nie zdradziła jednak żadnych szczegółów, co sprawia, że ilość domysłów i spekulacji sięga zenitu, kiedy nieobecność księżnej nadal się przedłuża. Najnowsze wieści napływające z Wielkiej Brytanii nie nastrajają optymistycznie.

Księżna Kate zmaga się z poważną chorobą

Kiedy wiosną tego roku księżna Kate poinformowała o swojej chorobie nowotworowej, świat wstrzymał oddech. 

Wykryto u mnie chorobę nowotworową. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej i jestem teraz na wczesnym etapie tego leczenia - mówiła wówczas w specjalnie wystosowanym komunikacie. 

Kate Middleton nie podała żadnych szczegółów ani wcześniej, ani teraz. Wiemy że księżna jest w trakcie leczenia. Żona księcia Williama od dawna nie była widziana publicznie. W ostatnim czasie król Karol i książę William także usunęli się w cień. Czy faktycznie jest to spowodowane polityką, czy obaj chcą spędzić więcej czasu z Kate? 

Monika Mrozowska ścięła włosy, zostały króciutkie loczki. Powód porusza do łez Wiadomo, ile dokładnie waży Roksana Węgiel. Jest jak piórko

Niedawno księżną Kate przyłapano na spacerze

Kate, która od dawna nie była widziana publicznie, miała zostać przyłapana na spacerze. To tchnęło w Brytyjczyków nową nadzieję, że ich księżna wraca do zdrowia. Aktualnie Kate ma przebywać wraz z rodziną w rezydencji Anmer Hall, gdzie udała się jeszcze przed świętami Wielkanocnymi. To właśnie w tym miejscu ma wracać do zdrowia.

Udało nam się ustalić, że księżna była widziana na spacerze w ostatnich tygodniach – mogliśmy przeczytać na łamach “Daily Mail”. 

Przypomnijmy, że jakiś czas temu wielu Brytyjczyków otrzymało specjalną korespondencją z pałacu. Zamieszczono w niej podziękowania za życzenia rychłego powrotu do zdrowia. W listach nie ma jednak zdjęcia Kate. Teraz dowiadujemy się, że stan księżnej może być gorszy, niż wcześniej sądzono. Głos zabrała biografka księżnej Diany.

Księżna Kate jest w gorszym stanie niż sądzono

Można odnieść wrażenie, że w ostatnim czasie spekulacje na temat stanu zdrowia księżnej Kate sięgają zenitu. Najnowsze informacje, które napływają do nas z Wielkiej Brytanii, mogą napawać nas lękiem o przyszłość. Szczególnie kiedy weźmiemy pod uwagę, że Kate i William mają trójkę małych dzieci, które potrzebują matki. Lady Colin Campbell, biografka księżnej Diany zasugerowała, że stan 42-latki jest znacznie gorszy, niż niektórzy podejrzewają.

Leczenie jest wyczerpujące. Musi odpocząć, aby wyzdrowieć i móc opiekować się trójką swoich dzieci, które są bardzo małe. To proste, jest zbyt chora, aby być aktywna - wyjaśniła krótko Lady Colin. 

Kate i William
Kate i William fot. Zak Hussein/SplashNews.com/East News