Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Brytyjskie media milczą o Kate Middleton. Rodzina królewska ma swój sekret
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.03.2024 15:45

Brytyjskie media milczą o Kate Middleton. Rodzina królewska ma swój sekret

Kate Middleton, brytyjska rodzina królewska
fot. JUSTIN TALLIS/AFP/East News; OLI SCARFF/AFP/East News

Media na całym świecie huczą o rodzinie królewskiej i nagłym zniknięciu Kate Middleton. W końcu po miesiącach teorii spiskowych głos postanowili zabrać sami zainteresowani. Brytyjskie media dotarły do nowych informacji. O co tam tak naprawdę chodzi?

Media huczą o zaginięciu Kate Middleton

Od kilku tygodni wszystkie media na całym świecie zastanawiają się nad tym, co tak naprawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiele osób zauważyło już nagłe zniknięcie Kate Middleton i fakt, że księżna Walii nie udziela się medialnie od dłuższego czasu.

W sieci można znaleźć mnóstwo teorii spiskowych na temat tego, co tak naprawdę dzieje się z żoną księcia Williama. Pojawią się plotki, które sięgają od zdrady członka rodziny królewskiej, aż po nawet tajemniczą śmierć Kate Middleton. W końcu sprawą postanowiły zająć się brytyjskie media, które miały dotrzeć do całkiem nowych wieści.

księżna Kate Middleton, książę William, nowe zdjęcia, oświadczenie, co dzieje się z żoną Williama
książę William, fot. OLI SCARFF/AFP/East News
Janina nagle wypaliła o intymnym temacie i się zaczęło "Taniec z Gwiazdami": Kurowska podsumowała program

Przechodzień przypadkiem zauważył Kate Middleton

Według oficjalnych informacji, które już jakiś czas temu pojawiły się w mediach, Kate Middleton ma nie pojawiać się medialnie z powodu przebytej niedawno operacji brzucha, po której księżna wciąż dochodzi do siebie. Jednak wiele osób nie wierzy w stanowisko rodziny królewskiej i zaczęło prowadzić własne śledztwo w tej sprawie.

Księżna Kate ostatni raz pojawiła się w ubiegłym roku, a według oficjalnych źródeł ma powrócić do pełnienia swoich obowiązków dopiero w okolicach świąt wielkanocnych. Jednak to, co przykuło uwagę internautów to zdjęcie księżnej, które pojawiło się w sieci i na którym pozuje ona razem ze swoimi pociechami. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie jest ono naturalne, a wizerunek żony księcia Williama został poprawiony za pomocą Photoshopa.

W końcu głos w sprawie postanowił zabrać kamerdyner Kate Middleton, który ujawnił, że przebywa ona w Norfolk, gdzie odpoczywa wraz z całą rodziną. Niedługo później przypadkowy przechodzień uchwycił na fotografii “zaginioną księżną”. 

charles.jpg
Król Karol i królowa Kamila, fot. VOGLER/AFP/East News

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate odnaleziona przez zwykłego cywila!

Rodzina królewska ma zabrać głos w sprawie zniknięcia Kate Middleton

Teraz jednak sprawą zainteresowały się również lokalne media, które postanowiły bliżej przyjrzeć się zaginięciu księżnej Walii. Śledztwo rozpoczęło nawet samo BBC. I chociaż wszyscy wierni fani rodziny królewskiej liczyli na jakiekolwiek informacje, szybko okazało się, że nie będzie to aż takie proste.

Jak wynika z niektórych informacji w sieci, brytyjskie media mają zakaz publikowania wiadomości na temat sytuacji, która dzieje się obecnie u Windsorów. Taki stan rzeczy ma potrwać aż do momentu, gdy sama rodzina królewska nie zdecyduje się wydać swojego oficjalnego oświadczenia, w którym opowiedzą o swoim sekrecie, dotyczącym Kate Middleton.