Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Telewizja pokazała czarno-białe zdjęcie księżnej Kate. Zrobili to celowo?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 17.05.2024 13:19

Telewizja pokazała czarno-białe zdjęcie księżnej Kate. Zrobili to celowo?

Księżna Kate
fot. SplashNews.com/East News

Jakiś czas temu księżna Kate wycofała się z życia publicznego. Późnej poznaliśmy prawdę o jej chorobie. Diagnoza okazała się bardzo trudna. Kate Middleton mierzy się z nowotworem. Wydała oświadczenie, w którym zaapelowała o uszanowanie jej prywatności. To niebywałe, jakie zdjęcie monarchini pokazała telewizja. Ludzie się wściekli. 

Księżna Kate walczy z nowotworem

Pod koniec marca tego roku księżna Kate wyznała w specjalnym oświadczeniu, że walczy z nowotworem. Jednocześnie monarchini nie zdradziła szczegółów swojej choroby i zaapelowała o uszanowanie prywatności. Internauci jednak ciągle spekulują na temat jej stanu zdrowia. Kate darzą ogromną sympatią i chcą wiedzieć, w jakim jest stanie.

Jakiś czas temu pracownicy pałacu wysłali kartki do poddanych z podziękowaniami za dobre słowa pod adresem księżnej Kate. 

Rok temu zginął mąż Justyny Kowalczyk. Nad ranem opublikowała wpis Spływają wieści o ślubie Andrzeja Piasecznego. Mówi o realizacji obietnic

Telewizja pokazała czarno-białe zdjęcie księżnej Kate

Żona księcia Williama nie była widziana publicznie od bardzo długiego czasu, a to tylko podsyca plotki o jej stanie zdrowia. Tych spekulacji nie ucięła też z pewnością telewizja BBC, która pokazała skandaliczne zdjęcie księżnej. 

Fotografia, o której mowa, przedstawia bowiem Kate Middleton w czarno-białych barwach. Kadr jest niezwykle smutny i raczej nie nastraja pozytywnie. Internauci najpierw zamarli, potem się wściekli. W sieci dali ujście swoim emocjom.

Internauci zabrali głos w sprawie skandalicznego zdjęcia Kate

Obok czarno-białego zdjęcia księżnej Kate internauci nie przeszli obojętnie. Większość z nich jest oburzona tym, co zrobiła telewizja BBC. To głównie Brytyjczycy dali w sieci upust negatywnym emocjom. W sekcji “komentarze” pojawiło się mnóstwo wpisów.

  • Czarno-biały post, kiedy wiemy, że jest chora. BBC wystraszyło nas i wiedziało, co robi - napisała jedna osoba.
  • Nie straszcie mnie tym pierwszym slajdem, myślałem, że Kate umarła - napisała wprost inna osoba.

Fala oburzenia przetoczyła się przez Wielką Brytanię po raz kolejny.