Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżna Kate musi uważać na słowa? Media donoszą o nielojalności najbliższych
Kamil Olek
Kamil Olek 25.08.2021 11:38

Księżna Kate musi uważać na słowa? Media donoszą o nielojalności najbliższych

Księżna Kate
screen / The Royal Family / YouTube

Doniesienia o królewskiej rodzinie Windsorów co chwilę elektryzują (nie tylko brytyjskie media). Mimo zachowywania pozorów, na jaw wychodzą coraz to nowsze zdrady oraz intrygi. Tym razem – dla odmiany – na języki wzięta została księżna Kate, małżonka drugiego w kolejce do tronu Williama.

Księżna Kate została… zdradzona?

Tabloidy donosiły już o domniemanym kryzysie w związku księżnej i księcia Cambridge (którego powodem miała być modelka Rose Hanbury), a także o utarczkach między nią a żoną brata następcy tronu – Maghan Markle. Tym razem jednak Kate miała zostać „zdradzona” przez najbliższe krewne, konkretniej zaś kuzynki swojego męża – księżniczki Eugenię i Beatrycze (córki syna królowej Elżbiety – Andrzeja oraz jego byłej żony Sary „Fergie” Ferguson).

W osławionym sporze Kate i Meghan stanęły one bowiem po stronie… tej drugiej, co wyraźnie nie spodobało się przyszłej monarchini.

Kate czuje, że musi uważać na to, co mówi w ich obecności, bo może to dotrzeć do Markle – powiedziała tygodnikowi „New Idea” osoba „z wewnątrz”.

Czy to początek nowego, wieloletniego konfliktu? Jak kolejne waśnie i spory zniesie 95-letnia już królowa Elżbieta?

Windsorowie nazywani bywają „najdroższą rodzina świata”, utrzymanie dworu kosztuje bowiem Brytyjczyków dziesiątki milionów funtów rocznie. Wbrew pozorom jednak, pomimo dziesiątek skandali i afer, blisko 70% mieszkańców Wysp popiera obecny ustrój.

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Paweł Kukiz dogadał się z PiS. Ogłoszono, co stanie się we wrześniu