Lifestyle.Lelum.pl > Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński
11.03.2024 20:42 Kaczyński prawie wpadł pod samochód?! Wszystko nagrał kierowca [VIDEO]

W sieci właśnie króluje nagranie, na którym widzimy przerażającą sytuacją na polskich drogach. Jarosław Kaczyński prawie uległ wypadkowi samochodowemu, a to wszystko przez chwilę nieuwagi. Cały Internet nie kryje zaskoczenia.

fot. Tiktok/@donald_tusk
04.03.2024 21:05 Tusk płynie na fali trendów z sieci. Nagle wspomniał o kaczkach. Celowo?

Donald Tusk od dłuższego czasu aktywnie udziela się na TikToku, gdzie z chęcią decyduje się na wykonywanie kolejnych zabawnych trendów, które królują na tej platformie. Ostatni filmik premiera wywołał jednak masę kontrowersji, a to z powodu jednej wypowiedzi polityka.

Jarosław Kaczyński
19.02.2024 22:02 Ekspert ocenia charakter Jarosława Kaczyńskiego

W ostatnich tygodniach polska scena polityczna cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem. To wszystko ze względu na niedawne wybory parlamentarne, które zanotowały rekordową frekwencję. Wiele osób jest zainteresowanych cechami osobowościowymi polskich polityków. Z tego też powodu grafolożka postanowiła podjąć się analizy pisma wybranych osób. Oto co wyczytała z tekstów Jarosława Kaczyńskiego.

Jarosław Kaczyński
20.12.2023 17:10 "Żebyś ty nie siedział". Jarosław Kaczyński nie wytrzymał pod siedzibą TVP. Szokujące słowa i ten wzrok!

Dziś siedzibę TVP przy ul. Woronicza otoczył tłum ludzi. Wśród nich znalazło się wielu znanych polityków, m.in. Jarosław Kaczyński. Obecność prezesa Prawa i Sprawiedliwości wywołała mieszane uczucia. W pewnym momencie uczestnik zgromadzenia zwrócił się bezpośrednio do byłego wicepremiera. Jego słowa rozsierdziły Kaczyńskiego, któremu puściły nerwy i wdał się z ostrą wymianę zdań.

Policja pod domem Jarosława Kaczyńskiego, fot. Wojciech Olkusnik/East News, Facebook/Polska Policja
20.12.2023 09:26 Policja pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Służby ujawniły, co tam się działo. Polakom skończyła się cierpliwość

Zgodnie z niedawną decyzją ministra Marcina Kierwińskiego, w czasie nowej kadencji służby nie mają służyć do ochrony polityków. Mimo to już po ogłoszeniu tej decyzji zauważono pojazd policji pod domem Jarosława Kaczyńskiego. 

Kabareciarze przesadzili
18.12.2023 19:34 Zaczęli od incydentu z gaśnicą, a potem było tylko mocniej. „Może mu nawrzucać dachowców?”, kabareciarze przesadzili

Kabareciarze uwielbiają czerpać inspirację z tego, o czym aktualnie jest głośno w polskich mediach. Tak właśnie było tym razem, gdy Robert Górski i Paweł Koślik postanowili wspólnie zadrwić z sytuacji, jaka wydarzyła się w sejmie. Później panowie poszli jeszcze o kilka kroków dalej…

Jarosław Kaczyński pod nadzorem?
18.12.2023 17:27 Jarosław Kaczyński pod nadzorem? Policyjna obława pod jego domem wzbudza kontrowersje

Już od dawna w mediach było głośno na domniemanej prywatnej ochrony Jarosława Kaczyńskiego. Najnowsze doniesienia przelały jednak czarę goryczy. Niedawno nowy szef resortu zapewniał, że wraz z nową władzą sytuacja ta ulegnie gruntownej zmianie. Jak wygląda to w rzeczywistości? Co dzieje się obecnie pod jego domem?

Jarosław Kaczyński
12.12.2023 14:07 Drobna szatynka doprowadziła Jarosława Kaczyńskiego do szaleństwa. Koniec związku był dramatyczny. To rozpacz

Jarosław Kaczyński, mimo podeszłego wieku 74 lat, jest wciąż kawalerem. To jednak nie znaczy, że jego uwagi nigdy nie przykuła żadna kobieta. Okazuje się, że prezes Prawa i Sprawiedliwości w przeszłości był związany z wybranką serca. Gdy jednak poznać bliżej kulisy ich relacji, oczy same napełniają się łzami. Ta znajomość miała wyjątkowo smutny finał.

Jarosław Kaczyński chciał ominąć kolejkę do głosowania?, fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/East News
16.10.2023 22:43 Jarosław Kaczyński chciał ominąć kolejkę do głosowania. TAKIEJ reakcji ludzi nikt się nie spodziewał. "Pokazali mu..."

15 października Polacy tłumnie ruszyli do urn, by zagłosować na wybranego kandydata. Swoje głosy oddali nie tylko zwykli obywatele, ale również gwiazdy, celebryci i politycy. Także Jarosław Kaczyński udał się lokalu wyborczego.

Liderzy PiS na pilnej naradzie
16.10.2023 14:48 Liderzy PiS na pilnej naradzie. Są przecieki, druzgocące dla Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego doniesienia

Wyniki wczorajszych wyborów parlamentarnych wywołały niemałe zamieszanie w sieci. Teraz poinformowano o spotkaniu, jakie zarządzono dzisiaj w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław Kaczyński i liderzy partii chcą ustalić kierunki swoich przyszłych działań.

Jarosław Kaczyński
15.10.2023 23:35 Nie wszyscy zwrócili uwagę, co powiedział na sam koniec. Zdumiewające słowa Jarosława Kaczyńskiego

Wstępne wyniki wyborów parlamentarnych 2023, które zostały ogłoszone 15 października po zamknięciu lokali wyborczych, okazały się wielkim zaskoczeniem. Nie tylko ze względu na liczbę mandatów do sejmu, jakie otrzymały poszczególne partie, ale również rekordową frekwencję. Przemówienia liderów Prawa i Sprawiedliwości oraz Koalicji Obywatelskiej zelektryzowały opinię publiczną. Nie wszyscy jednak zwrócili uwagę, co na sam koniec powiedział Jarosław Kaczyński!

Jarosław Kaczyński
15.10.2023 22:14 Jarosław Kaczyński usłyszał wyniki i tymi słowami zwrócił się do Polaków. Morawiecki nie mógł się opanować

15 października o godzinie 21 lokale wyborcze zostały zamknięte. Chwilę później do wiadomości publicznej zostały podane wstępne wyniki wyborów parlamentarnych 2023. Jak zareagował na nie prezes partii Prawo i Sprawiedliwość, Jarosław Kaczyński?

Jarosław Kaczyński
12.10.2023 18:19 Jarosław Kaczyński ZNISZCZYŁ wieniec pod pomnikiem. Teraz poniesie konsekwencje? Są aż trzy zarzuty

Ostatnie obchody miesięcznicy katastrofy smoleńskiej nie obyły się bez zamieszania. Jarosław Kaczyński skonfrontował się z opozycyjnymi aktywistami i zniszczył postawiony przez jednego z nich wieniec. Jak się okazuje, wicepremiera mogą spotkać za to konsekwencje.

Jarosław Kaczyński
11.10.2023 17:38 Jarosław Kaczyński zniszczył wieniec pod pomnikiem smoleńskim. Wpadł w furię, rozległy się krzyki

Choć od tragedii smoleńskiej minęło już ponad 13 lat, bliscy zmarłych, a także najważniejsze osoby w Prawie i Sprawiedliwości wciąż obchodzą miesięcznice tego przykrego wydarzenia. Te już od dawna przebiegają dosyć spokojnie. Nie wczorajsza. W jej trakcie Jarosław Kaczyński wściekł się

Szok, co ujawniono o wykształceniu Jarosława Kaczyńskiego
31.08.2023 13:10 Szok, co ujawniono o wykształceniu Jarosława Kaczyńskiego. "Tylko doktorat mam już chyba całkowicie legalny"

Jarosław Kaczyński jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych polityków w kraju. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jakim wykształceniem może pochwalić się prezes PiS. Mężczyzna sam przyznał, że część swojej edukacji mógł zakończyć nielegalnie. 

Krzysztof Skiba ostro o polskim rządzie
31.08.2023 12:49 Krzysztof Skiba nie wytrzymał, zdradził, czego dowiedział się o polskim rządzie! Polacy się wściekną

Krzysztof Skiba już niejednokrotnie zaskoczył nas swoimi odważnymi opiniami na temat polityki, czy spraw społecznych, którymi dzieli się na swoim profilu na Instagramie. Wygląda na to, że nawet ślub nie ostudził jego bojowego nastawienia. Tym razem piosenkarz zwrócił się bezpośrednio do polskiego rządu.

Jarosław Kaczyński
17.02.2023 20:54 Jarosław Kaczyński opowiedział o historii swoich kotów. Niektóre wyciskają łzy

Nie każdy może zdawać sobie sprawę z tego, jaki wyjątkowy dzień dziś obchodzimy. Na 17 lutego wypada bowiem Dzień Kota. Jak wiadomo, jednym z najsłynniejszych miłośników tych zwierząt jest Jarosław Kaczyński.Prezes Prawa i Sprawiedliwości miał w swoim życiu już kilka takich zwierząt. Nie raz wykazywał się wielką miłością do nich.

Jarosław Kaczyński
05.02.2023 22:03 Spojrzała na dłonie Jarosława Kaczyńskiego. Wiele z nich wyczytała, politycy komentują jej zdanie

Przez lata kariery politycznej na temat prezesa PiS powstało wiele plotek i stereotypów. Wystarczyło jednak, by ekspertka przyjrzała się jego dłoniom. W ułamku sekundy mogła powiedzieć, że Jarosław Kaczyński jest zupełnie inny, niż się wszystkim wydaje.Butny i nieprzystępny przywódca partii rządzącej oraz miłośnik kotów — przez lata Jarosławowi Kaczyńskiemu przypinano różne łatki związane z jego upodobaniami, charakterem, zachowaniem, a nawet orientacją. Ale co naprawdę skrywa twarda, polityczna skorupa. Chiromantka Nina Portnicka-Boraz twierdzi, że zna odpowiedź.

Jarosław Kaczyński
02.02.2023 19:07 Wiemy, ile zarabia Jarosław Kaczyński. Podano kwotę

Aktualnie Jarosław Kaczyński przygotowuje swoją partię – Prawo i Sprawiedliwość do wyborów parlamentarnych. Wiemy ile zarabia jako poseł i ile pieniędzy stracił po odejściu z rządu. W zeszłym roku prezes Prawa i Sprawiedliwości ustąpił ze swojej funkcji wicepremiera i został szeregowym posłem. Przez to jego zarobki zmniejszyły się niemal o połowę.

18.01.2023 22:28 Jarosław Kaczyński się wścieknie. Sprzedają papier toaletowy z jego twarzą

Jarosław Kaczyński ma powody do zdenerwowania. Na portalu aukcyjnym Amazon pojawił się bowiem papier toaletowy z podobizną prezesa PiS. Produkt został wyceniony na 59 zł i — jak deklaruje sprzedawca — jest mięciutki niczym kaczuszka. Cena absolutnie nie jest promocyjna, ale producent papieru zapewnia, że warto w niego zainwestować. Według niego może się to w przyszłości opłacić.

Jarosław Kaczyński
31.12.2022 10:48 Jarosław Kaczyński dowcipkuje w szpitalu? Nieoficjalne informacje wzbudzają uśmiech

Jarosław Kaczyński wylądował w szpitalu niedługo przed świętami Bożego Narodzenia. Teraz na jaw wyszło, w jaki sposób prezes Prawa i Sprawiedliwości zachowuje się w stosunku do personelu. Polityk miał zaplanowany drugi już zabieg wszczepienia endoprotezy. Pomimo faktu, że jego stan powoli wraca do normy, a on chciałby już opuścić szpitalne łóżko, nie opuszcza go dobry humor i chęci do żartów.

Jarosław Kaczyński
24.12.2022 16:55 Jarosław Kaczyński może stracić dom, jest już chętny na kupno. „Otworzę tam klub LGBT+”

Kiedy tylko w mediach gruchnęła wieść, że Jarosław Kaczyński może stracić dom, natychmiast pojawiła się zaskakująca deklaracja. Chętnych na zakup najpilniej strzeżonej posiadłości na Żoliborzu nie brakuje, a jeden z nich wie już, na co przeznaczyłby odkupiony budynek. Prezes PiS może słono zapłacić za sprawę, która ciągnie się już od kilku lat. Polityk Koalicji Obywatelskiej Radosław Sikorski wywalczył sowite przeprosiny za zniesławienie po tym, jak Kaczyński w 2016 roku oskarżył go o zdradę dyplomatyczną.

Jarosław Kaczyński
15.12.2022 08:49 Jarosława Kaczyńskiego spotkał zawód miłosny, nie chce już do tego wracać. Wielkie uczucie zostawiło ślad na zawsze

O życiu prywatnym lidera PiS wiadomo niewiele — właściwie prawie nic. Tym większym zaskoczeniem może okazać się jego wyznanie. Jarosław Kaczyński przeżył miłosny zawód. Od razu zaznaczył, że nie chce już nigdy do tego wracać. Wiemy, jakie stosunki łączą go dziś z byłą ukochaną. Dziś trudno wyobrazić sobie, by o Kaczyńskim mówiono inaczej, niż tylko przez pryzmat jego politycznych aspiracji. Prezes sam jednak wyznał, że w przeszłości przeżył miłosne rozczarowanie. Kim była kobieta, która lata temu zawróciła mu w głowie?

Katarzyna Grochola Jarosław Kaczyński
25.11.2022 16:34 Katarzyna Grochola uderza w Kaczyńskiego, wystosowała apel do Polek. „W życiu kobiety za rękę nie trzymał”

Katarzyna Grochola udzieliła szczerego wywiadu, w którym nawiązała do niedawnej głośnej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego na temat alkoholizmu wśród kobiet i macierzyństwa w Polsce. Gwiazda nie szczędziła mocnych słów i wystosowała krótki apel do wszystkich pań. Słowa prezesa Prawa i Sprawiedliwości na temat tego, że coraz więcej młodych Polek nie chce mieć dzieci, ale w zamian za to woli „dawać w szyję” spotkały się z ogromnym oburzeniem internautów. Cały Internet wręcz huczał, a wypowiedź była jedną z najczęściej cytowanych w ostatnim czasie. Teraz głos w sprawie postanowiła zabrać jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, która w kilku słowach omówiła obecną sytuację w naszym kraju i zwróciła uwagę na kilka istotnych aspektów.

Joanna Opozda
09.11.2022 10:54 Joanna Opozda pokazała jak „daje w szyję”. W komiczny sposób odniosła się do słów Kaczyńskiego

Kolejna gwiazda zareagowała na słowa Jarosława Kaczyńskiego. Joanna Opozda w drwiącym wpisie zakpiła z kontrowersyjnej przemowy „Prezesa”. 34-letnia mama pokazała, jak „daje w szyję” u boku kolegi z planu. W mediach pojawia się coraz więcej reakcji na słowa Jarosława Kaczyńskiego, który podczas przemówienia w Ełku odniósł się do niskiej dzietności wśród Polek, wyraźnie wskazując, że winę ponosi nadużywanie alkoholu przez młode kobiety. Do fali drwin i krytyki przyłączyła się także Joanna Opozda.

TVP
09.11.2022 03:00 TVP pokazuje spot z Dorotą Wellman „potwierdzając” słowa Kaczyńskiego. Widzowie wiadomości przecierali oczy ze zdumienia

Telewizja Polska zaskoczyła telewidzów. W wieczornym wydaniu programu „Wiadomości” mogliśmy zobaczyć specjalny materiał, poświęcony sobotniej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego. Słowa prezesa Prawa i Sprawiedliwości, w których nawiązał do młodych kobiet spożywających alkohol oraz wpływu tego na liczbę urodzeń w Polsce, wywołały prawdziwą burzę w sieci. Podejście polityka nie spodobało się sporej części internautów oraz wielu polskim gwiazdom, takim jak Agnieszka Woźniak-Starak, które postanowiły zabrać głos w sprawie. Teraz swoje stanowisko przedstawiła sama stacja TVP.

Jarosław Kaczyński Jerzy Stuhr
23.10.2022 17:59 Jarosław Kaczyński prosto z mównicy zwrócił się do Jerzego Stuhra. „No to jest skandal”, zawstydził porządnie aktora?

Nie milkną głosy wokół wypadku samochodowego, jaki kilka dni temu spowodował Jerzy Stuhr. Aktor na jednym z głównych skrzyżowań w Krakowie potrącił motocyklistę i miał próbować uciec z miejsca zdarzenia. Co więcej, we krwi miał 0,7 promila alkoholu. Teraz temat tego incydentu poruszył w jednym ze swoich przemówień Jarosław Kaczyński. Polityk już od dłuższego czasu podróżuje po Polsce i spotyka się ze zwolennikami prowadzonej przez niego partii Prawo i Sprawiedliwość. Niedawno prezes miał przyjemność gościć w Przemyślu, gdzie wygłosił krótkie przemówienie. Właśnie podczas tej wypowiedzi nawiązał do głośnego skandalu z udziałem znanego aktora.

Jarosław Kaczyński
30.09.2022 19:50 Gwiazdy kabaretu wyśmiewają rząd. Jarosławowi Kaczyńskiemu może zrzednąć mina

O Kabarecie „Neo-nówka” zrobiło się w tym roku znów bardzo głośno i to wcale nie ze względu na 20-lecie działalności tego kabaretu. Sporo kontrowersji wzbudził skecz, w którym krytykowano władze i wierzących jej Polaków. Czy Jarosław Kaczyński dostanie od satyryków kolejne powody do niezadowolenia? Wszystko wskazuje na to, że tak. Kabareciarze mają już przygotowane nowe żarty, które zaimplementowali do kontrowersyjnego skeczu. Jak tym razem zareaguje na to opinia publiczna?