Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Opozda pokazała jak „daje w szyję”. W komiczny sposób odniosła się do słów Kaczyńskiego
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 09.11.2022 10:54

Joanna Opozda pokazała jak „daje w szyję”. W komiczny sposób odniosła się do słów Kaczyńskiego

Joanna Opozda
Fragment relacji Joanny Opozdy na Instagramie (instagram.com/asiaopozda/)

Kolejna gwiazda zareagowała na słowa Jarosława Kaczyńskiego. Joanna Opozda w drwiącym wpisie zakpiła z kontrowersyjnej przemowy „Prezesa”. 34-letnia mama pokazała, jak „daje w szyję” u boku kolegi z planu. 

W mediach pojawia się coraz więcej reakcji na słowa Jarosława Kaczyńskiego, który podczas przemówienia w Ełku odniósł się do niskiej dzietności wśród Polek, wyraźnie wskazując, że winę ponosi nadużywanie alkoholu przez młode kobiety. Do fali drwin i krytyki przyłączyła się także Joanna Opozda.

„Dajemy w szyje”. Joanna Opozda zadrwiła z wypowiedzi Kaczyńskiego

Grono osób, którzy odnieśli się do przemówienia z Ełku rośnie z każdą chwilą. Internauci i gwiazdy komentują niezależnie od płci i wieku. Głos w sprawie zabrali m.in. Martyna Wojciechowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcin Prokop, Kinga Rusin, Julia Wieniawa, Joanna Koroniewska, Michał Piróg, Anna Lewandowska, czy Marcin Bosak — były gwiazdor TVP.

Z polityka ostro zakpił także Borys Szyc, udostępniając w relacji przerobione, ośmieszające zdjęcie z mównicy. Nieco mniej złośliwie, lecz z taką samą dozą szyderstwa zareagowała także Joanna Opozda. 34-letnia aktorka, która na początku roku została mamą, nawiązała do słów Kaczyńskiego.

W poniedziałek udostępniła zdjęcie oznaczone jako „dzień 1”, dodając hashtag „Wieczór kawalerski”. Wkrótce będziemy mieli okazję zobaczyć ją w najnowszym filmie Michała Koterskiego o tym tytule, a u jej boku pojawi się m.in. Mateusz Banasiuk. Gwiazdy miały już okazję tworzyć duet w serialu „Pierwsza miłość”.

We wpisie z „dnia drugiego”, który obiegł media we wtorek, nie zabrakło zaś odniesienia do kontrowersyjnej wypowiedzi, która wywołała potężną nawałnicę w mediach. Joanna Opozda i jej kolega z planu w klubowym wydaniu pozowali na skórzanej kanapie, obsypanej dookoła konfetti. Na drugim ze zdjęć aktorka ściskała w dłoni charakterystyczną butelkę.

– Dajemy w szyje – zapowiedziała.

Joanna Opozda wsparta przez fanów

Wypowiedź Kaczyńskiego oburzyła w końcu nie tylko celebrytów, ale większą część opinii publicznej. Można było się więc spodziewać, że fanki będą Opoździe wtórować w sekcji komentarzy i tak dokładnie się stało.

Jak wszystkie Polki solidaryzuję się i też sobie dzisiaj dam w szyję pisze jedna z obserwujących.

– Wszystkie dziś w szyję dajemy, a co, niech Pan Jarosław widzi, jakie my Polki mocne jesteśmy — dodaje kolejna internautka.

– Idziemy, wszyscy dajmy w szyję — czytamy w kolejny komentarzu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka