Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Drobna szatynka doprowadziła Jarosława Kaczyńskiego do szaleństwa. Koniec związku był dramatyczny. To rozpacz
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.12.2023 14:07

Drobna szatynka doprowadziła Jarosława Kaczyńskiego do szaleństwa. Koniec związku był dramatyczny. To rozpacz

Jarosław Kaczyński
Kim była wybranka serca Jarosława Kaczyńskiego? Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER, AKPA

Jarosław Kaczyński, mimo podeszłego wieku 74 lat, jest wciąż kawalerem. To jednak nie znaczy, że jego uwagi nigdy nie przykuła żadna kobieta. Okazuje się, że prezes Prawa i Sprawiedliwości w przeszłości był związany z wybranką serca. Gdy jednak poznać bliżej kulisy ich relacji, oczy same napełniają się łzami. Ta znajomość miała wyjątkowo smutny finał.

Jarosław Kaczyński zakochany

Jarosław Kaczyński przez dużą część społeczeństwa jest postrzegany jako starszy, zgryźliwy kawaler. Wiele osób było pewnych, że w jego skutym lodem sercu nikt nie zagrzał miejsca na dłużej. Najnowsze medialne doniesienia na ten temat to nie lada przełom. Okazuje się, że w przeszłości prezes Prawa i Sprawiedliwości był szaleńczo zakochany! 

Sympatią Jarosława Kaczyńskiego miała być drobna szatynka, o której nie wiadomo zbyt wiele. 

Prezes nigdy się nie dzielił opowieściami na ten temat. Nawet w wąskim gronie przyjaciół, nawet przy lampce wina – zdradził w rozmowie z “Faktem” Adam Lipiński, wiceszef PiS, bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego.

Jednak na podstawie informacji, które udało się zdobyć dziennikowi, wyszło na jaw kilka nieznanych dotąd szczegółów na temat ukochanej prezesa PiS. Niestety ta historia miłosna skończyła się dramatycznie, mimo iż polityk ma do dziś utrzymywać z kobietą ciepłe stosunki.

Jarosław Kaczyński zniszczył wieniec pod pomnikiem smoleńskim. Wpadł w furię, rozległy się krzyki To nagranie już jest hitem w sieci! 96-latka żegna Morawieckiego. Nie przebierała w słowach

Kim była wybranka serca Jarosława Kaczyńskiego?

Jarosław Kaczyński stronił od opowiadania o swojej ukochanej z młodości. Miał ku temu powód — nie rozpowiadał o kobiecie plotek z szacunku do niej, ale również z uwagi na przykre zakończenie ich romansu. Wiele osób zastanawia się jednak nad szczegółami tej przykrej historii. Z nielicznych wypowiedzi mamy prezesa PiS, Jadwigi Kaczyńskiej, wiadomo, że miała ona na imię Anna, natomiast z zawodu była muzykolożką. Co jeszcze wiadomo o ukochanej Jarosława Kaczyńskiego?

Dziennikarze “Faktu” skontaktowali się z jednym z bliskich przyjaciół prezesa PiS z czasów, gdy działali oni w opozycji na przełomie lat 70. i 80. Okazuje się, że mężczyzna miał widzieć tajemniczą Annę na własne oczy.

Widziałem ja raz. To było w centrum Warszawy. Jarek przeszedł przez ulicę i z nią rozmawiał. To była szczupła, ale kobiecej sylwetki pani z takimi brązowymi włosami, właściwie szatynka – zdradził.

 Przyjaciele Jarosława Kaczyńskiego żałują, że nie powiodło mu się w życiu uczuciowym.

Przyjaciele Jarosława Kaczyńskiego mają żałować, że politykowi nie powiodło się w życiu prywatnym. W jaki sposób skończyła się więc jego miłosna przygoda z czasów młodości? 

ZOBACZ TEŻ: Marta Kaczyńska i Andrzej Duda na grobie Lecha i Marii. Jedno ujawnia prawdę o ich relacji

Smutny koniec historii miłosnej Jarosława Kaczyńskiego

Jadwiga Kaczyńska miała ponoć nadzieję, że jej syn ułoży sobie życie z Anną. Niestety okazało się to niemożliwe do zrealizowania. W rozmowie z Elżbietą Jakubiak “Fakt” dowiedział się, że na drodze uczucia do szczęścia tej dwójki stanęła siła wyższa. Okazuje się, że do małżeństwa nie chciał dopuścić ojciec wybranki serca Jarosława Kaczyńskiego.

Jak swoją historię miłosną skomentował prezes Prawa i Sprawiedliwości? Polityk tylko raz wypowiedział się na ten dotkliwy temat. Podczas wywiadu z czasopismem “Gala” w 2010 roku potwierdził informację, że jego związek zakończył się dramatycznie:

Mówię to raz i nie chcę już do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie. To się skończyło rozstaniem.

Prezes PiS zdradził jednak, że do dziś ma utrzymywać kontakt z tajemniczą Anną:

Większość moich znajomych miała już wtedy rodziny, bo w tamtych czasach ludzie szybciej się decydowali na małżeństwo. Mogę tylko powiedzieć, że jestem z tą osobą w rzadkich, ale ciepłych kontaktach po dziś dzień – podsumował Jarosław Kaczyński.

Projekt bez nazwy - 2023-12-12T130827.738.png
Sympatia Jarosława Kaczyńskiego. Fot. fakt.pl

źródło: fakt.pl, wp.pl