Lifestyle.Lelum.pl > Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski
21.11.2020 10:21 Niewiarygodne wyznanie Kwaśniewskiego w rocznicę ślubu. Dopiero teraz ujawnił całą prawdę o małżeństwie z Jolantą

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska są małżeństwem od 41 lat, właśnie obchodzą rocznicę ślubu. Jednak dopiero teraz wyszła prawda na temat ich związku. Pomimo tylu lat razem, dalej są w sobie tak samo zakochani jak pierwszego dnia. Były prezydent uwielbia obdarowywać swoją ukochaną. Nie żałuję ani sekundy z moją żoną. Ślub z nią to była najlepsza decyzja w moim życiu — wyznał w Super Expressie. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Super Expressem postanowił uchylić rąbka tajemnicy o swoim małżeństwie z Jolantą. Właśnie obchodzi z żoną 41. rocznicę małżeństwa.

Aleksandra Kwaśniewska
09.11.2020 20:35 Aleksandra Kwaśniewska nie mogła się otrząsnąć, gdy poznała prawdę. Nikt się tego po niej nie spodziewał

Aleksandra Kwaśniewska nie mogła się otrząsnąć po tym, gdy poznała prawdę o jednej rzeczy. Córka byłego prezydenta Polski dodała poruszający wpis na swojego Instagrama. Nadeszła najwyższa pora na zdecydowane działania. 39-latka zaskoczyła fanów szczerością.Aleksandra Kwaśniewska w końcu musiała sama przed sobą przyznać się do jednej rzeczy. Okazuje się, że córka prezydenta miewa podobne problemy, co każda z nas. Otrząsnęłam się z szoku — przyznała.

Jolanta Kwaśniewska
24.10.2020 19:08 Jolanta Kwaśniewska nie może uwierzyć, czuje wściekłość i bezsilność. ”Do samego końca miałam nadzieję”

Jolanta Kwaśniewska podczas rozmowy w programie Newsroom Wirtualnej Polski powiedziała przejmujące słowa, które na długi czas zapadną nam w pamięci. Do samego końca miałam nadzieję – wyznała ze smutkiem w głosie. Jedna z najbardziej uwielbianych pierwszych dam i żona Aleksandra Kwaśniewskiego, postanowiła zabrać głos w pilnej sprawie. Nie kryje swojej złości.Polacy wciąż wspominają dokonania byłej pierwszej damy, a Jolanta Kwaśniewska nadal nie zamierza milczeć i czynnie angażuje się w wiele spraw. Teraz żona Aleksandra Kwaśniewskiego zabrała głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Podczas rozmowy padły bardzo ważne słowa.

aleksander kwaśniewski
06.10.2020 14:28 Przykre wiadomości o Aleksandrze Kwaśniewskim. Nikt nie miał pojęcia, co naprawdę się dzieje

Aleksander Kwaśniewski zmaga się z ogromną stratą. Jak przekazał portal wiadomosci.wp.pl, w internecie opublikowano najnowsze informacje i choć sprawa była poruszana już kilka lat temu, nikt nie miał pojęcia, co naprawdę się dzieje. Natychmiast podjęto decyzję.Aleksander Kwaśniewski boryka się z ogromnym problemem. Jak się okazuje, nikt nie miał pojęcia, co naprawdę się dzieje. Niestety, media właśnie przekazały do opinii publicznej bardzo przykre informacje. Wszystko wskazuje na to, że przed byłym prezydentem Polski bardzo długa droga. Sprawa jest bardzo poważna.

Taniec z Gwiazdami
26.08.2020 14:26 Niesamowicie wzruszające. Właśnie ujawniono, co nocami robiła Jolanta Kwaśniewska, gdy była pierwszą damą

Jolanta Kwaśniewska do dziś według sondaży jest ulubioną pierwszą damą Polaków. Czym zaskarbiła sobie taką sympatię? Jak się okazuje, działalność żony Aleksandra Kwaśniewskiego w latach jego prezydentury pozytywnie oceniają również eksperci. Czy najnowsze informacje wpłyną na ten obraz? Właśnie ujawniono, co nocami robiła Jolanta Kwaśniewska, mieszkając w pałacu prezydenckim.Jolanta Kwaśniewska funkcję pierwszej damy sprawowała przez 10 lat, od 1995 do 2005 roku. Mało kto jednak wie, co robiła, gdy w pałacu prezydenckim gasły wszystkie światła. Badacz protokołu dyplomatycznego postanowił przypomnieć pewien fakt z życia żony Aleksandra Kwaśniewskiego.

Aleksander kwaśniewski
21.08.2020 10:48 Aleksander Kwaśniewski powiedział, ile powinna zarabiać pierwsza dama. Padła konkretna kwota

Jednocześnie dodawał, że ta kwestia powinno już dawno zostać uregulowana. Może nie jest to tradycyjnie pojmowany zawód, ale pewna szczególna pozycja, która wymaga niekiedy sporych wyrzeczeń dotyczących, np. rozstania się z własną działalnością.Aleksander Kwaśniewski nie wytrzymał i powiedział konkretną sumę, jaką powinny zarabiać pierwsze damy Polski. Dodawał, że ta kwestia powinna być już dawno uzgodniona. Jaką kwotę podał?— Wysokość wynagrodzenia powinna być rozsądna. Czyli nie symboliczna złotówka, ale tez nic, co ludzi kułoby w oczy, czyli na przykład półtorej średniej płacy krajowej — mówił w wywiadzie dla se.pl.Portal superexpress.pl podał informacje, że były prezydent Polski powiedział, że pierwsza dama powinna zarabiać półtorej średniej krajowej pensji, czyli około 7 tys. złotych. Ta kwestia jest ważna ze względu na składki emerytalne, które decydują o końcowej wysokości emerytury.— Protokół dyplomatyczny, media, oczekiwania społeczne nakładają na pierwszą damę wiele poważnych obowiązków. Dużo więcej niż na małżonków premiera, marszałków czy ministrów — tłumaczył dalej w wywiadzie.Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Super Expressem ujawnił, ile według niego powinna zarabiać pierwsza dama. Były prezydent nie ukrywał, że ta sprawa powinna już dawno zostać uregulowana prawnie. Jakie wynagrodzenie powinny otrzymywać żony głów państwa?Aleksander Kwaśniewski o zarobkach pierwszych dam Wyśledzili Beatę Kozidrak. Była bez makijażu i burzy loków na głowie, nie miała pojęcia, że robią jej zdjęcia z ukrycia Wzruszające wyznanie Magdy Gessler. Zmaga się z ciężką chorobą, prześmiewcy powinni teraz dwa razy się zastanowić

Jolanta Kwaśniewska
19.08.2020 23:39 Ile lat ma Jolanta Kwaśniewska? Niektórym ciężko będzie uwierzyć w prawdziwy wiek pierwszej damy

Jolanta Kwaśniewska to ulubiona pierwsza dama Polaków, a dla wielu również ucieleśnienie klasy, szyku i elegancji. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego zaskarbiła sobie sympatię tłumu i do dziś niewiele jest osób, które powiedziałyby coś złego na jej temat. Istnieje jednak jedna rzecz dotycząca Jolanty Kwaśniewskiej, która może nas naprawdę zaskoczyć, a jest nią jej wiek. Ciężko uwierzyć.Ile lat ma Jolanta Kwaśniewska? Jak się okazuje, większość z nas na to pytanie udziela nieprawidłowej odpowiedzi. Nie mamy wątpliwości, że pierwsza dama odkryła sekret wiecznej młodości. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego z dnia na dzień nie przestaje zachwycać.

związki gwiazd
16.08.2020 14:54 Gwiazdy bez wykształcenia, które zarabiają miliony. Jednej z nich w życiu nie podejrzewaliśmy, nawet nie ma matury

Gwiazdy, które widzimy na pierwszych stronach gazet, a także ikony popkultury, wcale nie koniecznie mają wyższe wykształcenie. Jak się okazuje, tym osobom brak papierka nie przeszkodził w podbiciu świata i gromadzeniu milionów na swoich kontach. Co więcej, niektórzy nie mają nawet matury, choć tej jednej sławy nigdy byśmy o to nie podejrzewali.Ucz się, ucz, bo nauka to potęgi klucz, to chyba ulubione przysłowie każdego rodzica. Jednak te, dorosłe już, dzieci, postanowiły pójść pod prąd i zamiast inwestować swój czas w podręczniki, postanowiły zainwestować je w swój talent, lub zwyczajnie świetną zabawę, i jak się okazało, wyszło im to całkiem nieźle. Kto by pomyślał, że te gwiazdy nie mają wykształcenia?

Aleksander kwaśniewski
13.08.2020 18:47 Aleksander Kwaśniewski w końcu przemówił. Padły mocne stwierdzenia, nie wszystkim się spodobają

Były prezydent wypowiedział się dla Wprost. W rozmowie poruszone zostały wydarzenia sprzed tygodnia podczas protestów przeciw aresztowaniu Margot. Źle oceniam piątkowe protesty środowisk LGBT w stolicy – powiedział Kwaśniewski.Aleksander Kwaśniewski postanowił zabrać głos w bardzo ważnej sprawie. Chodzi o ostatnie wydarzenia w Warszawie, które podzieliły Polskę. Były prezydent nie omieszkał wypowiedzieć się na temat sytuacji osób LGBT w Polsce, co nie wszystkim może się spodobać.

Aleksander Kwaśniewski
10.08.2020 13:47 Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy przyłapani. Nikt nie może uwierzyć

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta zostali przyłapani. Fani nie mogą uwierzyć, była para prezydencka od lat pilnuje swojej prywatności i naprawdę mało wiadomo, o ich życiu prywatnym, a tu taka niespodzianka. Ciężko uwierzyć, gdzie ich przyłapano.Były prezydent wraz z żoną zostali przyłapani. Zrobiono im zdjęcia i wyjawiono szczegóły, o których większość nie miała pojęcia, o życiu prywatnym pary niewiele wiadomo. Od lat chronią swoją prywatność.

Aleksander kwaśniewski
07.08.2020 12:40 Andrzej Duda przeszedł samego siebie. Skomentował zachowanie Aleksandra Kwaśniewskiego, Polacy nie mogą uwierzyć

Kiedy 6 sierpnia w czwartek w Sejmie odbyły się wspólne obrady Sejmu i Senatu, przed którym Andrzej Duda złożył przysięgę oraz wygłosił orędzie inaugurujące drugą kadencję. Jak się okazało, żaden z byłych prezydentów, poza Aleksandrem Kwaśniewskim, nie zdecydował się pojawić na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Prezydent w Polsat News postanowił skomentować sprawę. Andrzej Duda postanowił na forum skomentować zachowanie Aleksandra Kwaśniewskiego. Podczas wystąpienia prezydenta w programie Gość Wydarzeń Polsat News, poruszono temat jego poprzedników, tymczasem głowa państwa zwróciła się w szczególnych słowach tylko do jednego z nich. Polacy nie mogli uwierzyć, w to, co miało miejsce.

aleksander kwaśniewski
06.08.2020 15:35 Aleksander Kwaśniewski był na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Powiedział kilka słów do mikrofonu

Aleksander Kwaśniewski był na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy, które odbyło się dziś w sejmie. Pojawił się na zgromadzeniu narodowym jako jedyny z byłych prezydentów Polski. Dziennikarz Polsat News zdążył zapytać go o tę decyzję. –Jestem tu z szacunku– odparł.Aleksander Kwaśniewski jako jedyny z byłych prezydentów pojawił się na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Choć wiadomo, że były prezydent nie do końca popiera partię rządzącą, jego wyjaśnienie przyjścia na narodowe zebranie jest zaskakujące.

Aleksander Kwaśniewski
23.07.2020 11:09 Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał

Media właśnie obiegła cudowna informacja, która wzbudziła szerokie zainteresowanie. Aleksander Kwaśniewski, wkrótce wcieli się w rolę, w jakiej nigdy dotąd go nie widzieliśmy. Okazuje się, że były prezydent ma zamiar spróbować swoich sił w aktorstwie. Jesteście ciekawi gdzie? Aleksander Kwaśniewski przekazał cudowną nowinę, która z pewnością ucieszy wielu Polaków. Takich rewelacji nikt się nie spodziewał i na pewno mnóstwo osób będzie zaskoczonych nowinkami z życia byłego prezydenta. Nie przypuszczaliśmy, że Kwaśniewski aż tak wszystkich zadziwi.

aleksander kwaśniewski
14.07.2020 12:00 Aleksander Kwaśniewski w szczerych słowach o Andrzeju Dudzie. Nie zostawił na nim suchej nitki

Aleksander Kwaśniewski w Popołudniowej rozmowie z RMF FM zapytany o wygraną Andrzeja Dudy, nie szczędził mocnych wypowiedzi. Były prezydent w nie zostawił na polityku suchej nitki i w szczerych słowach powiedział, co sądzi o jego poprzednich rządach oraz jak widzi jego drugą kandencję. Ja jestem tym, który głosował na Trzaskowskiego – przyznał. – Trzeba mieć charakter i determinację, ja tego u Andrzeja Dudy nie widziałem – ocenił w audycji Aleksander Kwaśniewski. Podczas rozmowy padły jeszcze mocniejsze słowa. Były prezydent postanowił udzielić reelektowi kilku cennych rad. Aleksander Kwaśniewski o Andrzeju Dudzie Aleksander Kwaśniewski nie kryje swojego zdania. Zapytany przez Marcina Zaborskiego o Andrzeja Dudę, postanowił podzielić się swoją szczerą opinią i spostrzeżeniami. Były prezydent nie owijał w bawełnę, oceniając niezależność prezydenta. – Żeby być niezależnym, to nie wystarczy sobie powiedzieć, że będę niezależnym. Jeszcze trzeba mieć charakter i determinację, żeby to zrobić, ja tego u Andrzeja Dudy nie widziałem – skomentował Aleksander Kwaśniewski w RMF FM – Mam nadzieję, że on takim pomrukom ludzi najbliższych prezesowi nie da się i jednak czasami postawi na swoim. Mało w to wierzę, ale co, pomarzyć nie wolno? – dodał. Oficjalne wyniki wyborów prezydenckich 2020. Wiemy, kto wygrał, różnica była minimalna Uważajcie podczas spacerów w Warszawie i patrzcie pod nogi. „Po Bielanach grasuje morderca” Starszy brat Rafała Trzaskowskiego to znany artysta. Mało kto wie, że jest dla prezydenta jak ojciec Aleksander Kwaśniewski daje rady Andrzejowi Dudzie – Po pierwsze, trzeba odciąć się od takiego radykalizmu partyjnego, jaki w Zjednoczonej Prawicy obowiązuje. Po drugie, powinien spotkać się z liderami środowisk opozycyjnych, ważnych NGO-sów, z Szymonem Hołownią – wyjaśnił w rozmowie z RMF FM Aleksander Kwaśniewski – Trzecia rzecz, pokazać nawet kształtem kancelarii, że ona jest niejednopartyjna, że jest tam miejsce dla ludzi inaczej myślących. Po czwarte, to gotowość na spotkanie z innym sposobem myślenia – skwitował. Jak były prezydent widzi kolejną kadencję Andrzeja Dudy? Niestety, Aleksander Kwaśniewski powstrzymuje się od entuzjazmu. – Jeżeli można pomarzyć, to mam nadzieję, że to o czym on wspominał w czasie kampanii, że w drugiej kadencji prezydent odpowiada przed Bogiem, historią i narodem i że uwalnia go to od myślenia o reelekcji – skomentował polityk – czyli daje mu więcej swobody, czyli będzie mógł być osobą troszczącą się o konstytucję, wykonującą swoje obowiązki, ale także powściągającą działalność rządu, mówiącą rządowi, czy większości parlamentarnej nie idźcie tą drogą – wyjaśnił. ZOBACZ ZDJĘCIA: Screensgot Fakty RMF FM, YouTube Były prezydent podczas rozmowy w RMF FM w szczerych słowach wypowiedział się na temat Andrzeja Dudy. Fot. Piotr Molecki/East News Aleksander Kwaśniewski otwarcie przyznał, że w II turze wyborów oddał głos na Rafała Trzaskowskiego. ZOBACZ TEŻ: Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę Nie żyje legenda Kołobrzegu. Mieszkańcy pogrążeni w żałobie. Nadmorski kurort nie będzie już taki sam Magda Gessler cała na żółto pojawiła się w lokalu wyborczym. Fan nie wytrzymał, jeden szczegół zwrócił jego uwagę Gdzie tak naprawdę znajduje się ciało Piotra Woźniaka-Staraka? Niewiarygodne doniesienia zdezorientowały wszystkich Bardzo mocne wystąpienie Rafała Trzaskowskiego. Na oczach milionów nie przebierał w słowach Donald Tusk w końcu skomentował wynik wyborów. Jego słowa na długo zapadną w pamięć źródło: RMF FM

jolanta kwaśniewska
12.07.2020 19:15 Jolanta Kwaśniewska już oddała swój głos. Wszyscy patrzyli tylko na nią, klasa sama w sobie

12 lipca Polacy ponownie ruszają do urn wyborczych, by oddać głos na swojego kandydata na prezydenta. Jak się okazuje, Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski już wypełnili swój obywatelski obowiązek. Wzrok wszystkich skierowany był na byłą pierwszą damę.Jolanta Kwaśniewska już oddała swój głos w drugiej turze wyborów prezydenckich 2020. Była pierwsza dama, zjawiła się przy boku swojego męża Aleksandra Kwaśniewskiego w lokalu wyborczym na warszawskim Wilanowie. Nic dziwnego, że wszystkie oczy były skierowane tylko na nią. Żona byłego prezydenta pokazała klasę.

aleksandra kwaśniewska
15.06.2020 12:50 Aleksandra Kwaśniewska z tatą pokazuje się rzadko, teraz zrobiła niespodziewany wyjątek. Były prezydent zmienił się nie do poznania

Aleksandra Kwaśniewska nie ma w zwyczaju dzielić się ze światem informacjami ze swojego prywatnego życia. Dotyczy to także rodzinnych zdjęć, które publikuje niezwykle rzadko. Z tego powodu zdjęcie, które ostatnio wylądowało na jej Instagramowym profilu spotkało się z bardzo pozytywną reakcją. Wszystko za sprawą przedstawionego na fotce taty gwiazdy!Aleksander Kwaśniewski gościł ostatnio w programie Kropka nad i w TVN24. Wówczas jego córka – Aleksandra Kwaśniewska, korzystając z okazji, opublikowała w swoich social mediach, fotografię z tatą. Post, w którym pozuje przy byłym prezydencie, wywołał prawdziwą falę entuzjazmu!

Jolanta Kwaśniewska
29.05.2020 12:07 Jolanta Kwaśniewska musi być w siódmym niebie. Ogromne zmiany w domu byłej pierwszej damy

Poważny wypadek na Mazowszu. Cztery osoby ranne, droga zablokowana Są oficjalne wytyczne na wakacje. Trudno sobie wyobrazić, ogromne rozczarowanie Zakażona fryzjerka otworzyła salon. 60 klientów może być zarażonych koronawirusem Od soboty dzieci mogą bawić się na placach zabaw. Należy jednak przestrzegać kilku zasad, a szczególnie jednej Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem. Smutne wyznanie gwiazdy „Zostałam sama” Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne dane chwilę przed zniesieniem obostrzeń. Kolejne zgony Jolanta Kwaśniewska z pewnością jest zachwycona!Jolanta Kwaśniewska odciążona przez mężaźródło: fakt.plAleksander Kwaśniewski postanowił pomóc swojej żonie i przejąć niektóre obowiązki domowe. Były prezydent przyznał, że rozwinął wiele talentów. Jolanta Kwaśniewska musi być w siódmym niebie. Jak się okazuje, podczas kwarantanny Aleksander Kwaśniewski przejął część obowiązków domowych i odciążył swoją żonę. Na łamach Faktu były prezydent postanowił zaapelować do wszystkich mężczyzn. Nie wyobrażam sobie, żeby w czasie tak długiej kwarantanny małżonkowie nie pomagali sobie w sprzątaniu, w praniu, w gotowaniu – stwierdził polityk. Jolanta Kwaśniewska może być dumna z męża. Choć podział domowych obowiązków powinien być normą, niektórzy panowie wciąż uważają, że pranie, prasowanie, sprzątanie i gotowanie to rola kobiet. Tymczasem Aleksander Kwaśniewski postanowił dać mężczyznom złotą radę na udane małżeństwo. Jak się okazuje, były prezydent podczas kwarantanny nabył nowych umiejętności. Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski są małżeństwem od ponad 40 lat, a więc były prezydent bardzo dobrze wie, o czym mówi. Polityk postanowił zaapelować do wszystkich mężów, by pomagali swoim żonom w codziennych obowiązkach i zdradził przepis na udany związek, szczególnie w czasie, kiedy jest się na siebie skazanym. – To czas, gdy nie da się żyć tylko po swojemu. Gdy wszystkie prace domowe spoczywają tylko na jednej stronie, czyli najczęściej na kobiecie, to musi doprowadzać do konfliktów – powiedział w rozmowie z Faktem. – Nie wyobrażam sobie, żeby w czasie tak długiej kwarantanny małżonkowie nie pomagali sobie w sprzątaniu, w praniu, w gotowaniu, w tych wszystkich obowiązkach, które zajmują przecież mnóstwo czasu – wyjaśnił Aleksander Kwaśniewski. Były prezydent przyznał, że nie zawsze pałał się do domowych obowiązków, które częściej przejmowała Jolanta Kwaśniewska. Teraz jednak role się odwróciły. RMF: Są już zalecenia na sezon letni. Wiadomo, jak będą wyglądać tegoroczne wakacje Nie było innego wyboru. Od 1 czerwca zostanie jednak wprowadzone nowe obostrzenie Najnowsza ustawa, która zmieni życie kobiet w Polsce. Wszystko w ramach programu „Ciąża Plus” – Okazuje się, że nauczenie się obsługiwania pralki czy suszarki to nie jest jakaś wielka filozofia, każdy mężczyzna może to zrobić. Prasować mi się owszem zdarzało w czasie wyjazdów zagranicznych, ale w czasie kwarantanny rozwinąłem moje talenty w dziedzinie prania, prasowania, maglowania – zwierzył się polityk.ZOBACZ ZDJĘCIE: facebook.com/aleksander.kwasniewski Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska są małżeństwem od przeszło 40 lat. Były prezydent zdradził przepis na udany związek. ZOBACZ TEŻ:

Jolanta Kwaśniewska
14.11.2019 16:38 Jolanta Kwaśniewska zdobyła się na szczere wyznanie. „Byłam matką samotnie wychowującą dziecko”

Jolanta Kwaśniewska to uwielbiana przez Polaków Pierwsza Dama. Po latach od końca prezydentury męża zdobyła się na szczere wyznanie. Zdradziła, jak wyglądało jej życie, gdy Ola była jeszcze małą dziewczynką. Byłam matką samotnie wychowującą dziecko – wyznała.Życie Jolanty Kwaśniewskiej wbrew pozorom nie zawsze było kolorowe. Obowiązki Pierwszej Damy musiała dzielić z wychowywaniem dziecka – w dodatku, jak się okazuje, zupełnie samotnie. Jej mąż był zbyt zajęty obowiązkami głowy państwa, Jolanta Kwaśniewska musiała więc sobie poradzić sama.

ile zarabia jolanta kwaśniewska
14.10.2019 15:05 Jolanta Kwaśniewska wyglądała przepięknie na wyborach. Dawno niewidziana zachwyciła fanów

Jolanta Kwaśniewska podczas tegorocznych wyborów parlamentarnych zachwycała wyglądem. Kobieta niejednokrotnie już brylowała na salonach, a tym razem również nie zawiodła fanów, którzy nie widzieli jej od dłuższego czasu. Przeszła ogromną metamorfozę. Udział w wyborach określany jest mianem obowiązku obywatelskiego. To właśnie dlatego tak wiele gwiazd i influencerów związanych z polskim show-biznesem stanęło przy urnach wyborczych. Swój głos w wyborach postanowiła oddać min. Magda Gessler, Julia Wieniawa czy Maja Ostaszewska. Nie zabrakło również byłej pierwsze damy z mężem.

ŚLUB
08.10.2019 18:59 Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy z wosku. Była Para Prezydencka w muzeum w Krakowie

Kwaśniewscy z wosku. W Krakowie powstało muzeum figur woskowych, a wśród zawoskowanych nie brakuje wybitnych postaci także polskiego show-biznesu i polityki. Pośród eksponatów znajdziemy ojca Rydzyka, dwóch papieży, a także byłą Parę Prezydencką. Kto jeszcze znalazł się w zaszczytnym gronie? Kraków poszedł śladami Londynu i doczekał się własnego muzeum z woskowymi podobiznami. Mało kto wie, że na krakowskim rynku od ponad trzech lat można podziwiać woskowe podobizny najbardziej popularnych Polaków i nie tylko. Wśród figur są: Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy, Tadeusz Rydzyk, Jurek Owsiak, a nawet sam Lech Wałęsa. Muzeum to doskonała atrakcja dla turystów i nie tylko! Jesteście ciekawi, jak wygląda była Para Prezydencka w woskowym wydaniu?

Aleksander Kwaśniewski
08.10.2019 18:21 Aleksander Kwaśniewski wyjawił swój prywatny sekret. Po byłym prezydencie nikt się tego nie spodziewał

Aleksander Kwaśniewski jest znany z zamiłowania do muzyki, od kiedy podbił serca rodaków utworem disco-polo użytym w kampanii. Teraz postanowił podzielić się listą swoich ulubionych piosenek. Nie spodziewacie się czego słucha na co dzień! Aleksander Kwaśniewski do dzisiaj jest najlepiej ocenianym przez Polaków prezydentem III RP. Pamiętamy nie tylko wstąpienie Polski do Unii Europejskiej i NATO za jego prezydentury, ale też jego luz. Teraz możemy przekonać się, jaki jest gust muzyczny Aleksandra Kwaśniewskiego!

  • 1
  • 2