Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aleksander Kwaśniewski: ”Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu”. Są razem ponad 40 lat
Karol Osiński
Karol Osiński 22.11.2020 17:28

Aleksander Kwaśniewski: ”Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu”. Są razem ponad 40 lat

aleksander kwaśniewski
fot. fot. TRICOLORS/East News, fot. Kocio, https://commons.wikimedia.org/

Aleksander Kwaśniewski i jego małżonka Jolanta świętują 41. rocznicę ślubu. W dalszym ciągu niesamowicie zakochani w sobie małżonkowie bardzo dobrze wspominają dzień, w którym powiedzieli sobie „tak”. Były prezydent Polski stwierdził w rozmowie z Super Expressem: Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu. Do dzisiaj wspaniale się na nich patrzy. Jak się poznali?

Prezydent Polski w latach 1995 – 2005 Aleksander Kwaśniewski postanowił podzielić się ciekawostkami ze swojego małżeństwa z Jolantą. Historia ich miłości rozpoczęła się podobnie do milionów innych. Jednak jest to idealny dowód na to, że ciężką pracą nad związkiem można przetrwać lata.

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska ślub

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska z dumą noszą obrączki na palcach już od 41 lat i do dziś nie mogą sobie wyobrazić, by żyć bez siebie nawzajem. Z okazji rubinowych godów były prezydent Polski zdecydował się udzielić wywiadu dla Super Expressu, w którym przytoczył kilka ciekawostek z ich życia.

Polityk nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia z małżeństwa i miłości z Jolantą.

– To jest szmat czasu te ponad 40 lat. Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu. I nie żałuję ani sekundy. Mamy mnóstwo za sobą wspomnień, przeżyć i co roku staraliśmy się gdzieś zawsze wybyć w różne ciekawe miejsca – wspominał prezydent w rozmowie z Super Expressem.

Wyznał także, gdzie spędzali poprzednie rocznice:

– Byliśmy np. podczas naszych rocznic z żoną w Birmie, Kolumbii, na Galapagos, ale w tym roku pojedziemy najpewniej na Mazury. W tym roku będzie skromnie. Ale oczywiście poświętujemy – dodał Aleksander Kwaśniewski.

  1. Do mediów dotarła tragiczna wiadomość. Kilka godzin po nagraniu zmarł uczestnik popularnego programu rozrywkowego „Wipeout”, przeszedł zawał serca
  2. Minister ujawnił wielkie zmiany dla Polaków po 40. roku życia. Zacznie się już w styczniu
  3. Edyta Pazura przekazała przykrą wiadomość. Ciężko powstrzymać łzy „Czułam, jak ziemia osuwa mi się spod nóg”, chodzi o jej zdrowie

Jak Aleksander Kwaśniewski poznał swoją małżonkę?

Aleksander Kwaśniewski poznał swoją małżonkę na studiach. Podczas wywiadu przyznał, że musiał naprawdę zawalczyć o miłość swojego życia, ponieważ pani Jolanta była świeżo po nieszczęśliwej miłości.

Jak wiadomo, ich związek doszedł do skutku, a owocem ich wzajemnego uwielbienia jest córka Aleksandra, która jest równie dobrze popularna i znana w mediach.

W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie Demakijaż Jolanta Kwaśniewska zdradziła kilka szczegółów dotyczących początków jej znajomości z Aleksandrem.

– Poznaliśmy się, kiedy mąż był już na ostatnim roku studiów. Ja byłam wtedy na trzecim roku prawa i administracji. Spotkaliśmy się na zebraniu Rady Uczelnianej. Olek spotkał się z moim kolegami i powiedział do nich, że się ze mną ożeni – wspominała wówczas Jolanta Kwaśniewska.

Jak podaje portal viva.pl pierwsza randka pary prezydenckiej odbyła się podczas jednej z prywatek u znajomych. Była Pierwsza Dama zdradziła również, że najbardziej obawiali się wzajemnego przedstawienia swoim teściom.

– Do dziś pamiętam, jak mi serce biło, kiedy przedstawił mnie swojemu tacie – wspominała była Pierwsza Dama. Obawy te okazały się jednak bezpodstawne.

Za co uwielbiacie parę prezydencką?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aleksander kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska obchodzą 41. rocznicę ślubu.

Były prezydent Polski przyznał, że ślub z Jolantą był jedną z najlepszych decyzji w jego życiu.

Jolanta Kwaśniewska

Pani Jolanta w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem zdradziła, jak wyglądały początki ich znajomości.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wypadek w Grabinie. Na miejsce jedzie pogotowie, policja i straż. Pięć osób jest rannych
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Siwiec przekazała światu radosną nowinę. Wszyscy patrzą tylko na jej brzuszek, gratulacje spływają z całej Polski
  4. Tragedia w rodzinie Matyldy i Mateusza Damięckich. ”Jego serduszko się zatrzymało, a my wraz z nim”, nie żyje Edward Stankiewicz
  5. Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
  6. Suczka zaprowadziła ratowników w głąb lasu. Gdy zajrzeli do jej kryjówki, o mało nie utonęli we łzach
  7. Dom Kamila Stocha to prawdziwy pałac. Nieziemskie luksusy, posiadłość warta miliony (FOTO)

Źródło: jastrzabpost.pl, viva.pl