Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kwaśniewskiemu puściły nerwy, rzucił talerzami o podłogę. Przepraszał Jolantę z kwiatami
Karol Osiński
Karol Osiński 05.12.2020 21:53

Kwaśniewskiemu puściły nerwy, rzucił talerzami o podłogę. Przepraszał Jolantę z kwiatami

Jolanta Kwaśniewska
TRICOLORS/East News

Aleksander Kwaśniewski pytany o swoje małżeństwo zawsze zaznacza, że ślub z Jolantą, był najlepszą decyzją w jego życiu. Niestety, jak w każdym związku bywały lepsze i gorsze momenty. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała w jednym z wywiadów, że zdarzyła się sytuacja, w której jej mąż rzucił talerzem o podłogę i wyszedł z domu. Po chwili wrócił z bukietem kwiatów, by przeprosić. Była Pierwsza Dama, ze wzruszeniem opowiedziała o ponad 30 latach małżeństwa.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak wspomina lata swojego małżeństwa z Aleksandrem, Jolanta Kwaśniewska
  • Jakie rady otrzymuje Ola Kwaśniewska od swojej mamy
  • O najcięższej kłótni między byłą Parą Prezydencką

Mogłoby się wydawać, że Aleksander Kwaśniewski ma nerwy ze stali, jednak bywały momenty, w których były prezydent musiał je wyładować. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o kilku chwilach z życia prywatnego byłej pary prezydenckiej.

Zobacz także: Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Przepych za miliony złotych, można się zgubić (FOTO)

Aleksander Kwaśniewski rzucił talerzem i wyszedł z domu

Aleksander Kwaśniewski jest w związku małżeńskim z Jolantą od ponad czterech dekad. Przeżyli ze sobą mnóstwo wspaniałych chwil, w tym oczywiście dziesięć lat prezydentury Aleksandra. Jednak w każdym związku bywają lepsze i gorsze chwile. U Kwaśniewskich nie było inaczej.

Niedługo po tym jak jedyna córka Jolanty i Aleksandra, Ola stanęła na ślubnym kobiercu, była Pierwsza Dama udzieliła wywiadu dla Vivy!, w którym zdradziła, jakich rad udziela swojej córce. Było to w 2012 roku.

Zawsze Oli dawałam taką radę, żeby w jej związku nie było cichych dni, bo to koszmar. Jeśli coś się dzieje, trzeba dać temu upust – opowiadała wówczas Jolanta Kwaśniewska.

Była Pierwsza Dama zdradziła także, w jaki sposób ona radziła sobie z małżeńskimi kłopotami. Okazało się, że był moment, w którym Aleksander tak się zdenerwował, że rzucił talerzem o podłogę.

Wolę, by mój mąż, którym ma impulsywną naturę, trzasnął drzwiami, niż milczał. Na te nasze 33 lata zrobił to tylko raz – rzucił talerzem o podłogę. Już nawet nie pamiętam, o co poszło, pewnie o jakiś drobiazg – wspominała żona Aleksandra Kwaśniewskiego.

Po chwili, jak na gentlemana przystało, były prezydent wrócił z kwiatami, by przeprosić.

Gdy rozładował napięcie, już przepraszał, już niósł kwiaty, już coś gotował dla nas – opowiadała Jolanta Kwaśniewska.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Małżeństwo Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich

Aleksander Kwaśniewski pobrał się ze swoją żoną w młodym wieku. On miał 26 lat, a Jolanta 25. Na ślubnym kobiercu para stanęła 23 listopada 1979 roku, czyli ponad 4 dekady temu. Od tamtej pory przeżyli ze sobą wiele wspaniałych chwil.

Małżeństwo doczekało się jedynej córki Aleksandry, która dziś jest popularną dziennikarką i niezwykle pozytywną osobą, która zachwyca swoich fanów śmiesznymi tekstami w mediach społecznościowych.

W wywiadzie dla Newsweeka opowiadała, że bywały momenty, w których polityka zabierała jej męża. Zdarzało się, że Aleksandra nie było w domu nawet tydzień.

Pamiętam rok 1993, nasza córka miała 12 lat. Męża przez tydzień nie było w domu […] Była komisja konstytucyjna, a wcześniej Okrągły Stół. Zawsze coś było. Tak naprawdę byłam matką samotnie wychowującą dziecko – wspominała Jolanta Kwaśniewska.

Na szczęście te czasy są już za parą prezydencką, która do dziś jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Aleksander mówi wprost, że ślub z Jolantą był jedną z najlepszych decyzji w jego życiu. Nie można się temu dziwić.

Zobacz zdjęcia:

Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o kilku momentach z życia małżeńskiego.

Aleksander Kwaśniewski

Zdarzyła się sytuacja, w której Aleksander rzucił talerzami o podłogę i wyszedł z domu, jednak po chwili powrócił z kwiatami, by przeprosić.

Aleksander Kwaśniewski

Para prezydencka posiada córkę Olę, która dziś jest znaną dziennikarką.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: se.pl