Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Po 40 latach do sieci trafiło ich nieznane zdjęcie ślubne. Fani będą zachwyceni, poznajecie?
Karina Sulich
Karina Sulich 04.12.2020 22:50

Po 40 latach do sieci trafiło ich nieznane zdjęcie ślubne. Fani będą zachwyceni, poznajecie?

zdjęcie ślubne
Fot. Kocio, Wikimedia Commons
Zdjęcie ślubne, które pojawiło się w sieci, wywołało spore emocje. Jak się okazuje, fotografia, która uwieczniła jeden z najważniejszych dni w życiu tej pary, pochodzi z listopada 1979 roku, a jej bohaterów zna dziś cała Polska… i nie tylko. Poznajecie, kim jest kobieta w białej sukni? Fani będą zachwyceni. Do dziś jest uosobieniem klasy i elegancji!
Dlaczego stare zdjęcie ślubne wzbudziło w internautach takie poruszenie? Otóż widnieją na niej dwie, niezwykle popularne osobowości. Niewiarygodne, jak słynne małżeństwo zmieniło się przez 40 lat.

Zdjęcie ślubne pary prezydenckiej

Jak się okazuje, zdjęcie przedstawia jedną z par prezydenckich, a dokładnie Jolantę i Aleksandra Kwaśniewskich. To niebywałe ile wspólnych lat przeżyło to małżeństwo. Para pobrała się w listopadzie 1979 roku, a już dwa lata później na świecie pojawiła się dzisiejsza gwiazda Instagrama, Aleksandra Kwaśniewska.
Co ciekawsze, dawna fotografia pochodzi z pierwszego, cywilnego ślubu Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Po latach małżeństwo postanowiło po raz kolejny powiedzieć sobie sakramentalne tak. Dlaczego?

Drugi ślub Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich

Drugi ślub Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich odbył się w 2006 roku. Jak się okazuje, dopiero po 27 latach wspólnego małżeństwa, para zdecydowała się powiedzieć sobie tak przed Bogiem, jednak ta wyjątkowa ceremonia do końca owiana była tajemnicą.

Zdjęcie z 1979 roku doskonale pokazuje jak Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska zmieniali się przez lata. Trzeba przyznać, że tak jak i dziś, tak i wtedy kobieta zachwycała swoim wyczuciem stylu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie ślubne
Fot. Kocio, Wikimedia Commons

Zdjęcie ślubne Jolanty i Aleksandry Kwaśniewskich odbiło się sporym echem. Para wyglądała przepięknie.

zdjęcie ślubne
@aleksandraleksandrowna, Instagram

Inną fotografię z tego wyjątkowego dnia opublikowała sama Aleksandra Kwaśniewska.

Jolanta Kwaśniewska
Fot. Jan Bielecki, East News

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska są małżeństwem od 40 lat.

źródło: fakt.pl